Castingy a školení

Castingy a školení pro animátory na letní sezónu 2018

Chceš v létě pracovat jako animátor volného času v zahraničí? S AnimationPoint se to může stát realitou již během letní sezóny 2018! Co pro to musíš udělat?

Castingy pro animátory

Na jaře 2018 pro tebe AnimationPoint organizuje několik velkých castingů! Jedná se výběrové řízení, během kterého budeme obsazovat pracovní místa na pozici „Animátor volného času“.  Na jaře 2018 pro tebe AnimationPoint organizuje několik velkých castingů! Jedná se výběrové řízení, během kterého budeme obsazovat pracovní místa na pozici „Animátor volného času“. Castingy plánujeme v období únor – duben. Na casting dorazí i náš zahraniční partner resp. tvůj potencionální zaměstnavatel, proto je účast na castingu nejlepším způsobem, jak získat vytouženou letní brigádu nebo klidně taky dlouhodobější práci. Castingy organizujeme v Praze, v hotelu Jurys Inn.

Casting animátorů AnimationPoint - Řecko, Španělsko - newsletter

Casting animátorů AnimationPoint – 24.2.2018, pozice v Řecku a na Kypru

Casting animátorů AnimationPoint - Řecko, Kypr

Casting animátorů AnimationPoint – 3.3.2018, pozice v Řecku, Španělsko a na Maltě

Casting animátorů AnimationPoint - Řecko, Španělsko, Malta

 

Školení pro animátory

Několikrát v roce pro tebe organizujeme naše školení animátorů (nebo trénink resp. kurz animátora). Školení ti dá nezbytný základ potřebný k vykonávaní tohoto skvělého povolání. Společně zažijeme víkend plný animace a zábavy. Naše školení neprobíhá jenom v konferenční místnosti, naopak mimo jiného budete přímo v kontaktu s hotelovými hosty v jednom z českých lázeňských hotelů. Přečti si více o našich školeních!

Školení animátorů AnimationPoint - únor 2017

Školení animátorů AnimationPoint – 19.1. – 21.1.2018, Hotel Astra, Srby (u Kladna)

A je to tady! AnimationPoint tě zve na první školení animátorů před letní sezónou 2018. Těšíme se na tebe v lednu, konkrétně se jedná o termín 19.1. – 21.1. (pátek – neděle). Školení bude už tradičně v hotelu Astra v Srbech (u Kladna). Věříme, že dorazíš, předtím si ale přečti o našem školení více informací.

Školení animátorů AnimationPoint leden 2018

Školení animátorů AnimationPoint – 16.2. – 18.2.2018, Hotel Astra, Srby (u Kladna)

Nehodí se ti termín v lednu? To je v pohodě! AnimationPoint organizuje školení animátorů také v únoru, konkrétně v termínu 16.2. – 18.2. (pátek – neděle). Školení bude už tradičně v hotelu Astra v Srbech (u Kladna). Věříme, že dorazíš, předtím si ale přečti o našem školení více informací.

Školení animátorů AnimationPoint - únor 2018