Castingy a školení

Castingy a školení pro animátory na letní sezónu 2018

Chceš v létě pracovat jako animátor volného času v zahraničí? S AnimationPoint se to může stát realitou již během letní sezóny 2018! Co pro to musíš udělat?

Castingy pro animátory

Na jaře 2018 pro tebe AnimationPoint organizuje několik velkých castingů! Jedná se výběrové řízení, během kterého budeme obsazovat pracovní místa na pozici „Animátor volného času“. Castingy plánujeme v období únor – duben. Dva velké castingy už máme za sebou, z práce animátora se může těšit několik desítek z vás. Nestihl si naše úvodní castingy? Nevadí! Stále je možnost dorazit k nám do officu do Prahy na osobní pohovor. Podívej se na seznam volných pracovních pozic, věříme, že si něco vybereš.

Casting animátorů AnimationPoint - Řecko, Španělsko - newsletter

Školení pro animátory

Několikrát v roce pro tebe organizujeme naše školení animátorů (nebo trénink resp. kurz animátora). Školení ti dá nezbytný základ potřebný k vykonávaní tohoto skvělého povolání. Společně zažijeme víkend plný animace a zábavy. Naše školení neprobíhá jenom v konferenční místnosti, naopak mimo jiného budete přímo v kontaktu s hotelovými hosty v jednom z českých lázeňských hotelů. Přečti si více o našich školeních!

Školení animátorů AnimationPoint - únor 2017

Chci vyrazit za animátorstvím a prožít skvělé LÉTO 2018

Registrace