Castingy a školení

Castingy a školení pro animátory na letní sezónu 2017

Chceš v létě pracovat jako animátor volného času v zahraničí? S AnimationPoint se to může stát realitou již během letní sezóny 2017! Co pro to musíš udělat?

Castingy pro animátory

Na jaře 2017 pro tebe AnimationPoint organizuje několik velkých castingů! Jedná se výběrové řízení, během kterého budeme obsazovat pracovní místa na pozici „Animátor volného času“.  Castingy, které proběhly v únoru a březnu v Praze a Brně máme úspěšně za sebou. To ale neznamená, že tvá cesta za prací animátora skončila. V případě, že na našem webu v části „aktuální volné pozice“ uvidíš job, který se ti líbí, stačí napsat na info@animationpoint.cz a společně se dohodneme termín a čas osobního pohovoru u nás v Praze.

Casting animátorů AnimationPoint - Řecko, Španělsko - newsletter

Školení pro animátory

Několikrát v roce pro tebe organizujeme naše školení animátorů (nebo trénink resp. kurz animátora). Školení ti dá nezbytný základ potřebný k vykonávaní tohoto skvělého povolání. Společně zažijeme víkend plný animace a zábavy. Naše školení neprobíhá jenom v konferenční místnosti, naopak mimo jiného budete přímo v kontaktu s hotelovými hosty v jednom z českých lázeňských hotelů. Přečti si více o našich školeních!

Školení animátorů AnimationPoint - únor 2017

Školení animátorů AnimationPoint – květen 2017, Hotel Astra, Srby (u Kladna)

A je to tady! AnimationPoint tě zve na další školení animátorů před letní sezonou 2017. Těšíme se na tebe v květnu, konkrétně v termínu 26.5. – 28.5.2017 (pátek – neděle) v hotelu Astra v Srbech (u Kladna). Věříme, že dorazíš, předtím si ale přečti o našem školení více informací.

bool(false)