Castingy a školení

Castingy a školení pro animátory na letní sezónu 2018

Chceš v létě pracovat jako animátor volného času v zahraničí? S AnimationPoint se to může stát realitou již během letní sezóny 2018! Co pro to musíš udělat?

Castingy pro animátory

Na jaře 2018 pro tebe AnimationPoint organizuje několik velkých castingů! Jedná se výběrové řízení, během kterého budeme obsazovat pracovní místa na pozici „Animátor volného času“. Castingy plánujeme v období únor – duben. Dva velké castingy už máme za sebou, z práce animátora se může těšit několik desítek z vás. Nestihl si naše úvodní castingy? Nevadí! Stále je tu možnost zúčastnit se našeho dalšího castingu v dubnu. Zdá se ti to až moc daleko? Ani to nevadí! Klidně doraz k nám do officu na osobní pohovor.

Na casting ale dorazí i náš zahraniční partner resp. tvůj potencionální zaměstnavatel, proto je účast na castingu nejlepším způsobem, jak získat vytouženou letní brigádu nebo klidně taky dlouhodobější práci. Castingy organizujeme v Praze.

Casting animátorů AnimationPoint - Řecko, Španělsko - newsletter

Casting animátorů AnimationPoint – 28.4.2018, pozice v Řecku, Španělsko a na Maltě

Casting animátorů AnimationPoint - Řecko, Španělsko, Malta v dubnu

Školení pro animátory

Několikrát v roce pro tebe organizujeme naše školení animátorů (nebo trénink resp. kurz animátora). Školení ti dá nezbytný základ potřebný k vykonávaní tohoto skvělého povolání. Společně zažijeme víkend plný animace a zábavy. Naše školení neprobíhá jenom v konferenční místnosti, naopak mimo jiného budete přímo v kontaktu s hotelovými hosty v jednom z českých lázeňských hotelů. Přečti si více o našich školeních!

Školení animátorů AnimationPoint - únor 2017

Školení animátorů AnimationPoint – 13.4. – 15.4.2018, Hotel Astra, Srby (u Kladna)

Nehodil sa ti termín v lednu, únoru ani březnu? To je v pohodě! AnimationPoint organizuje školení animátorů také v dubnu, konkrétně v termínu 13.4. – 15.4. (pátek – neděle). Školení bude už tradičně v hotelu Astra v Srbech (u Kladna). Věříme, že dorazíš, předtím si ale přečti o našem školení více informací.

Školení animátorů AnimationPoint - duben 2018