Castingy animátorů

Castingy animátorů na letní sezónu 2018

AnimationPoint ve spolupráci se svými zahraničními partnery organizuje začátkem roku několik castingů (nebo kastingů jestli chceš) pro budoucí animátory. Jestliže máš o práci animátora přes letní sezónu 2018 zájem, neváhej a vyplň náš jednoduchý registrační formulář. Pokud jsi již formulár v minulosti vyplnil, neměj strach, my se ozveme. Registrace i samotná účast na castingu je samozřejmě zdarma. 
Dva velké castingy už máme za sebou, z práce animátora se může těšit několik desítek z vás. Nestihl si naše úvodní castingy? Nevadí! Stále je možnost dorazit k nám do officu do Prahy na osobní pohovor. Podívej se na seznam volných pracovních pozic, věříme, že si něco vybereš.
Aktuální volné pozice - animátoři AnimationPoint 2018

Jak se přihlásit na casting

Po vyplnění našeho registračního formuláře tě budeme v následujících dnech kontaktovat. Také budeš zařazen do naší databáze animátorů, díky které budeš informován o každém castingu! V případě, že jsi již registrační formulář u nás v minulosti vyplnil, včas se ti ozveme. Pokud chceš ale přihlášení na casting urychlit, napiš nám e-mail na chcinacasting@animationpoint.cz.

Co můžeš na castingu očekávat

Výběrové řízení jsou organizovány společně s našim zahraničním partnerem. Program castingu je proto dopředu daný a skládá se z následujících častí:

  • krátká prezentace společnosti AnimationPoint a jejího partnera
  • obeznámení s prací animátora a všemi potřebnými záležitostmi (plat, letenky, pojištění apod.)
  • interview v anglickém příp. jiném jazyce (vybereš si sám)
  • pohybové aktivity (jednoduchý tanec, animační scénky, animační cvičení)

Co je před castingem důležité, nebo na co si dát pozor? Všechno ti prozradíme během našeho školení animátorů!

Casting animátorů AnimationPoint - Řecko, Španělsko - newsletter

Chci vyrazit za animátorstvím a prožít skvělé LÉTO 2018

Registrace