Castingy animátorů

Castingy animátorů na letní sezónu 2017

AnimationPoint ve spolupráci se svými zahraničními partnery organizuje začátkem roku několik castingů (nebo kastingů jestli chceš) pro budoucí animátory. Jestliže máš o práci animátora přes léto 2017 zájem, neváhej a vyplň náš jednoduchý registrační formulář. Pokud jsi již formulár v minulosti vyplnil, neměj strach, my se ozveme. Registrace i samotná účast na castingu je samozřejmě zdarma. Zároveň tě zveme na naše školení animátorů, které tě skvěle připraví nejenom na casting ale především na samotnou práci animátora.

Castingy animátorů pro letní sezónu 2017 – pozice v Řecku, Španělsku, Itálii a na Kypru

a jaře 2017 pro tebe AnimationPoint organizuje několik velkých castingů! Jedná se výběrové řízení, během kterého budeme obsazovat pracovní místa na pozici „Animátor volného času“. První dva castingy, které proběhly 25.2. a 4.3. v Praze máme úspěšně za sebou. Už na konci března nás ale čeká další casting. Tentokrát se přesouváme do Brna, kde budeme ve spolupráci s našim řeckým partnerem vybírat nové animátory do hotelových komplexů v Řecku a na ostrově Kypr. Casting se uskuteční poslední březnovou neděli tzn. 26.3. v krásných prostorách společnosti Unifer. Určite si přečti více o našich castinzích! 

Casting animátorů AnimationPoint - Řecko a Kypr v Brně

Jak se přihlásit na casting

Po vyplnění našeho registračního formuláře tě budeme v následujících dnech kontaktovat. Také budeš zařazen do naší databáze animátorů, díky které budeš informován o každém castingu! V případě, že jsi již registrační formulář u nás v minulosti vyplnil, včas se ti ozveme. Pokud chceš ale přihlášení na casting urychlit, napiš nám e-mail na chcinacasting@animationpoint.cz.

Co můžeš na castingu očekávat

Výběrové řízení jsou organizovány společně s našim zahraničním partnerem. Program castingu je proto dopředu daný a skládá se z následujících častí:

  • krátká prezentace společnosti AnimationPoint a jejího partnera
  • obeznámení s prací animátora a všemi potřebnými záležitostmi (plat, letenky, pojištění apod.)
  • interview v anglickém příp. jiném jazyce (vybereš si sám)
  • pohybové aktivity (jednoduchý tanec, animační scénky, animační cvičení)

Co je před castingem důležité, nebo na co si dát pozor? Všechno ti prozradíme během našeho školení animátorů!

AnimationPoint casting animátorů 2016 Řecko, Španělsko v Praze

 

Chci vyrazit za animátorstvím a prožít skvělé LÉTO 2017

Registrace

bool(false)