Castingy animátorů

Castingy animátorů na letní sezónu 2018

AnimationPoint ve spolupráci se svými zahraničními partnery organizuje začátkem roku několik castingů (nebo kastingů jestli chceš) pro budoucí animátory. Jestliže máš o práci animátora přes letní sezónu 2018 zájem, neváhej a vyplň náš jednoduchý registrační formulář. Pokud jsi již formulár v minulosti vyplnil, neměj strach, my se ozveme. Registrace i samotná účast na castingu je samozřejmě zdarma. Zároveň tě zveme na naše školení animátorů, které tě skvěle připraví nejenom na casting ale především na samotnou práci animátora.

Castingy animátorů pro letní sezónu 2018 – pozice v Řecku, Španělsku, na Maltě a  na Kypru

Na jaře 2018 pro tebe AnimationPoint organizuje několik velkých castingů! Jedná se výběrové řízení, během kterého budeme obsazovat pracovní místa na pozici „Animátor volného času“. Castingy plánujeme v období únor – duben. Na casting dorazí i náš zahraniční partner resp. tvůj potencionální zaměstnavatel, proto je účast na castingu nejlepším způsobem, jak získat vytouženou letní brigádu nebo klidně taky dlouhodobější práci. Castingy organizujeme v Praze, v hotelu Jurys Inn.

Jak se přihlásit na casting

Po vyplnění našeho registračního formuláře tě budeme v následujících dnech kontaktovat. Také budeš zařazen do naší databáze animátorů, díky které budeš informován o každém castingu! V případě, že jsi již registrační formulář u nás v minulosti vyplnil, včas se ti ozveme. Pokud chceš ale přihlášení na casting urychlit, napiš nám e-mail na chcinacasting@animationpoint.cz.

Co můžeš na castingu očekávat

Výběrové řízení jsou organizovány společně s našim zahraničním partnerem. Program castingu je proto dopředu daný a skládá se z následujících častí:

  • krátká prezentace společnosti AnimationPoint a jejího partnera
  • obeznámení s prací animátora a všemi potřebnými záležitostmi (plat, letenky, pojištění apod.)
  • interview v anglickém příp. jiném jazyce (vybereš si sám)
  • pohybové aktivity (jednoduchý tanec, animační scénky, animační cvičení)

Co je před castingem důležité, nebo na co si dát pozor? Všechno ti prozradíme během našeho školení animátorů!

Casting animátorů AnimationPoint - Řecko, Španělsko - newsletter

Chci vyrazit za animátorstvím a prožít skvělé LÉTO 2018

Registrace