Práce animátora u moře v Itálii

Animátor volného času v Itálii

AnimationPoint ti prostřednictvím svých partnerů nabízí atraktivní nabídky práce v zahraničí na pozici  animátora volného času v Itálie. Pracovat můžeš v přímořských letoviscích a v obrovských turistických kempech na italské pevnině nebo na krásných ostrovech Sicílie a Sardinie. Výběr animátorů probíhá formou Skype pohovoru s našim italským partnerem, kterém předchází osobní pohovor u nás v AnimationPoint v Praze. Počet pracovních míst je omezen.

AnimationPoint ti nabízí následující podmínky

Pracovní pozice

– sportovní animátor
– dětský animátor
– fitness animátor
– allround animátor
– taneční animátor

Nevíš si rady s výběrem animační pozice? Podívej se na informace o animátorství a přehled jednotlivých animačních pozic.

Jaký je plat animátora?

Platové ohodnocení se pohybuje rozmezí od 450 – 800 €. Základní plat činí 450 € – 500 €. Jestliže máš s animátorstvím zkušenosti, ovládáš více jazyků nebo máš nějaké zvláštní schopnosti, které by si jako animátor mohl využít, získáš i více, je to však individuální.

Jak dlouho budeš pracovat?

Animátor pracuje během letní turistické sezóny v Itáli tzn. 3 – 3,5 měsíce, v závislosti od pracovní nabídky. Nástup je možný koncem května nebo v červnu, odjezd z destinace je na konci srpna nebo během září. Pracovní dobu animátora je obtížné definovat, pohybuje se v rozmezí 8 – 12 hodin denně. Každý týden máš nárok na 1 den volna.

Bydlení a jídlo

Ubytování a strava jsou zdarma zabezpečené našim partnerem. Jako animátor budeš mít k dispozici pokoj pro zaměstnance hotelu nebo kempu, buďto přímo v areálu nebo v jeho blízkosti. Stravování je zajištěné formou plné penze – v restauraci pro zaměstnance nebo někdy taky v hotelové restauraci.

Cestovní náklady

Jedna resp. obě cesty jsou hrazené našim partnerem (v závislosti od pracovní nabídky).

Pojištění

Zdravotní a někdy i sociální pojištění (v závislosti od pracovní nabídky) je hrazené našim partnerem resp. zaměstnavatelem.
 

AnimationPoint od tebe očekává

Jazyková vybavenost

Animátor musí ovládat minimálně anglický jazyk, a to na komunikativní úrovni. Velkou výhodou, v některých případech až nutností je znalost dalšího světového cizího jazyka – němčina, ruština, francouzština apod.

Věk

18 – 32 let

Časová dostupnost

Další výhodou pracovních pozic v Itálii je krátká časová dostupnost, a to 3 – 3,5 měsíce, v období konec květen – září.

Vlastnosti animátora

  • energičnost, komunikativnost, kreativita, organizační schopnosti
  • zodpovědný přístup k práci
  • chuť bavit se
  • kladný vztah ke sportu/dětem/tanci (závisí od pozice)

Věříme, že tě naše nabídka práce zaujala a že už brzy se budeš těšit z nově získané práce. Registruj se u nás proto ještě dnes a my se ti ozveme. Pozice „Animátor volného času v Itálii“ je obsazována během castingu animátorů na jaře 2018.

Chci vyrazit za animátorstvím do Itálie a prožít skvělé LÉTO 2018

Registrace