Registrační formulář

Registruj se a získej na léto 2017 práci animátora v zahraničí!

Doporučujeme vyplňovat registrační formulář přes Google Chrome nebo Mozillu Firefox.

Vyplň náš jednoduchý registrační formulář a získej na léto 2017 práci animátora u AnimationPoint! Dej nám vědět o svých jazykových schopnostech, časové dostupnosti a nezapomeň na své záliby a koníčky! Vyplnění a odeslání formuláře je podmínkou pro všechny uchazeče, přečti si proč nám nestačí tvůj životopis. K formuláru budeš přikládat i fotku, přečti si, jaké fotky nám raději neposílej. Registrace je samozřejmě bezplatná.

Nechceš na nic zapomenout? Věnuj prosím pozornost jednotlivým textovým polím a příslušným vysvětlivkám.

Osobní údaje

 

Kontaktní údaje

 

Vzdělání, kurzy, certifikáty, jazyky

 

Pracovní zkušenosti

 

Časová dostupnost

 

Animátorství

 

Ověření

 

V případě, že ti nefunguje odeslání registračního formuláře, pošli nám CV na registracenefunguje@animationpoint.cz a my se ti ozveme. Omlouváme se za komplikace.

Prosíme, pro jistotu si ještě zkontroluj, jestli jsou všechny údaje pravdivé a správné. Odesláním registračního formuláře se u nás ZDARMA registruješ a dostaneš se do databáze potencionálních animátorů pro letní sezónu 2017. V nejbližších dnech tě budeme kontaktovat.

Vyplněním a odesláním registračního formuláře dáváte společnosti Animation point s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem Vašeho umístnění do jedné z nabízených destinací na pozici „Animátor volného času“. V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechna Vaše osobní data shromažďována a zpracovávána výhradně za účelem zajištění námi poskytovaných služeb. Veškerá osobní data, která nám poskytnete, nebudou poskytnuta jiným subjektům. Výjimku tvoří přímí partneři, se kterými společnost Animation point s.r.o. spolupracuje při zajištění služeb poptávaných klientem.

bool(false)