Registrační formulář

Registruj se a získej na léto 2018 práci animátora v zahraničí!

Vyplň náš jednoduchý registrační formulář a získej na letní sezónu 2018 práci animátora u AnimationPoint! Dej nám vědět o svých jazykových schopnostech, časové dostupnosti a nezapomeň na své záliby a koníčky! Vyplnění a odeslání formuláře je podmínkou pro všechny uchazeče, přečti si proč nám nestačí tvůj životopis. K formuláru budeš přikládat i fotku, přečti si, jaké fotky nám raději neposílej. Registrace je samozřejmě bezplatná a nezávazná.

Nechceš na nic zapomenout? Věnuj prosím pozornost jednotlivým textovým polím a příslušným vysvětlivkám.

Osobní údaje

//

Kontaktní údaje

Zadej adresu bydliště. V případě, že se místo tvého pobytu (práce, studium) odlišuje od adresy bydliště, zadej i to.
Zadej mobil - telefonní číslo. Nezadávej typ telefonu 🙂

Vzdělání, kurzy, jazyky

Napiš nejvyšší dosažený stupeň vzdělání resp. aktuálně probíhající vzdělání.
Napiš, jaké kurzy a školení si již absolvoval. V případě, že máš zvláštní certifikáty (jazykové, sportovní apod.) napiš i to.

Pracovní zkušenosti

Časová dostupnost

Animátorství

Nahraj prosím fotku celé postavy. Maximální velikost je 3 MB.
Jestli chceš, napiš nám něco navíc, budeme jen rádi. Co rád děláš ve volném čase, co tě baví nebo v čem vynikáš 🙂

 

V případě, že ti nefunguje odeslání registračního formuláře, pošli nám CV na registracenefunguje@animationpoint.cz a my se ti ozveme. Omlouváme se za komplikace.

Prosíme, pro jistotu si ještě zkontroluj, jestli jsou všechny údaje pravdivé a správné. Odesláním registračního formuláře se u nás ZDARMA registruješ a dostaneš se do databáze potencionálních animátorů pro letní sezónu 2018. V nejbližších dnech tě budeme kontaktovat.

Vyplněním a odesláním registračního formuláře dáváte společnosti Animation point s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem Vašeho umístnění do jedné z nabízených destinací na pozici „Animátor volného času“. V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechna Vaše osobní data shromažďována a zpracovávána výhradně za účelem zajištění námi poskytovaných služeb. Veškerá osobní data, která nám poskytnete, nebudou poskytnuta jiným subjektům. Výjimku tvoří přímí partneři, se kterými společnost Animation point s.r.o. spolupracuje při zajištění služeb poptávaných klientem.