Záloha za školení? Proč?

Záloha za školení? Proč?

On Leden 20, 2016, Posted by , In O práci animátora,Rady uchazečům, With No Comments

Ahoj animátoři,

dnes bychom vás chtěli informovat o novince, kterou jsme sice neradi ale museli zavést. V návaznosti na naše poslední školení (mrkněte na fotky, byla to pecka) jsme museli zavést novou politiku přihlašování a plateb. Naše školení se snažíme dělat dobře a kvalitně, ale hlavně pro vás. O to víc nás mrzí, když se nás na školení místo 16 sejde například jen 10 budoucích animátorů. Nejsmutnější na tom je, že na naše školení se vás chystá víc, ale na každého se z kapacitních důvodů nedostane.

Jak jistě víte, cena našeho školení je 2590 Kč (viz ceník pro bližší detaily). Abychom vás zbytečně neobtěžovali platbami dopředu, preferovali jsme platbu za školení v hotovosti, a to přímo na místě školení. Pro některé z vás byla komfortnější platba převodem na náš účet, ale drtivá většina volila právě platbu v hotovosti.

A teď přijde ta novinka…

Od dalšího školení (tzn. školení 19.2. – 21.2. v hotelu Astra u Kladna) budeme od přihlášených animátorů požadovat zaplacení zálohy, a to ve výši 590 Kč. Zálohu bude potřebné zaplatit nejpozději 10 dní do začátku školení.

A důvod?

Ten je jednoduchý. Stává se, že přihlášený animátor na školení prostě nedorazí. Náhlá střevní chřipka, horečka, která přišla přesně 1 hodinu před školením, váš vlak, který srazil cestou koně nebo ranní telefonát od šéfa, že musíte jít do práce jsou sice „adekvátní“ důvody k vaší absenci na školení, ale vaší náhlou neúčastí jste s velkou pravděpodobností znemožnili účast na školení jiným budoucím animátorům. A to je škoda! Dalším důvodem je samozřejmě i fakt, že pro vás máme vše připraveno – animační triko, jmenovka, certifikát, manuál animátora ale především máte v hotelu zabookovaný pokoj.

Nebojte se nás, nekoušeme

Ano, může se stát, že se školení z objektivních příčin nakonec nemůžete zúčastnit. Nebojte se ale zavolat, napsat e-mail nebo poslat SMS. Nemějte strach, nic vám neuděláme. Naopak poděkujeme vám, že jste nám to včas oznámili, protože otevřete tím cestu ke školení jinému animátorovi nebo animátorce. Samozřejmě, hodinu před školením je dost pozdě.

Co když zaplatím zálohu a nakonec nedorazím?

Nic se neděje, záloha nepropadá ale automaticky se přesouvá na další ze školení, které budeme pořádat. Má to ale jednu podmínku. O vaší neúčasti nám musíte dát vědět minimálně 72 hodin před začátkem školení.

Tímto krokem chceme dosáhnout toho, aby se na naše školení dostali animátoři, kteří o ně mají doopravdy zájem. Kapacita školení je omezená, a to hlavně z toho důvodu, abychom vám dokázali poskytnout prvotřídní péči. To by samozřejmě nebylo možné, pokud by vás na školení dorazilo 30.

Věříme, že nová pravidla pochopíte a že zaplacení zálohy za školení animátorů AnimationPoint vám nedělá žádný problém. Budeme se na vás těšit na našich dalších školeních, a to už od 19.1. – 21.1.2018 resp. 16.2. – 18.2.2018 v hotelu Astra v Srbech nedaleko od Kladna.

V případě, že máte zájem o naše školení, stačí napsat e-mail na chcinaskoleni@animationpoint.cz. Budeme se na vás těšit!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *