Animátorem na řeckém ostrově Rhodos!

Animátorem na řeckém ostrově Rhodos

Přemýšlíte nad tím, v jaké destinaci byste chtěli jako animátorka nebo animátor pracovat? Mnoho mladých lidí lákají exotické krajiny nebo taky Španělsko nebo Portugalsko, no my pro vás máme jiného favorita – řecký ostrov Rhodos!

Ostrov Rhodos je 4. největším řeckým ostrovem a patří mezi souostroví Dodekany (resp. Dodekanské ostrovy). Rhodos je turisty vyhledáván především díky své nezaměnitelné atmosféře, krásným plážím, půvabné přírodě a pestré historii. AnimationPoint ti proto přináší několik tipů, proč vyrazit právě na toto lákavé místo a kde strávit dny volna.

Hlavní město Rhodos

Staré město Rhodos je jednoduše dominantou celého ostrova. Dřív nebo později si ho zamilujete. Jestli budete mít možnost prohlédnout si ho i ve večerních hodinách, neváhejte! Určitě nevynechejte Velmistrovský palác, Třídu rytířů a především přístav Mandraki, kde s největší pravděpodobností někdy stál Rhodský kolos – jeden ze sedmi divů antického světa!

Akvárium Rhodos

Jestliže chcete na Rhodosu prožít pohodový den v hlavním městě, klidně navštivte i místní akvárium. Nachází se na nejsevernějším cípu ostrova a určitě stojí za to!

Údolí motýlů

Toto místo přináší příjemné zchlazení v tropických letních dnech. Je specifické tím, že v období červen – srpen zde přebývá obrovské množství motýlů. Údolí motýlů – to je klidná a hezká procházka ve vlahém prostředí, která je bez pochyb příjemným zpestřením dne.

Lindos

Lindos je hezké městečko s úzkými uličkami, které se klikatí až na vrchol kopce, kde stojí Akropole. Ta je jednou z nejnavštěvovanějších a nejoblíbenějších památek ostrova. V případě, že nemáte síly vylézt nahoru po vlastních, můžete využít služeb oslí taxislužby. V okolí Lindosu máme několik partnerských hotelů, takže je velká pravděpodobnost, že k tomuto hezkému místu nebudete mít moc daleko.

Aquapark ve Faliraki

K tomuto není potřeba nic dodat, v aquaparku zažijete den plný vody a zábavy 🙂

Tsambika

Kromě toho, že Tsambika je jednou z nejhezčích pláží na ostrově Rhodos, je zde ještě jedno místo. Pokud budete mít dostatek energie vyšlapat si na 300 metrů vysoký kopec, naskytne se vám krásný pohled na okolí jako i na samotnou pláž. Na vrcholu kopce se nachází malý klášter Moni Tsambika.

Samozřejmě, že na Rhodosu je toho mnohem více. Určitě se jedná o nádherný řecký ostrov, který si během svých volných dní jednoduše zamilujete. Mrkněte na detail pracovní nabídky “animátor v Řecku”, zaregistrujte se u nás a přijďte na casting animátorů (únor – březen 2015) a vyrazte na Rhodos!

(Zdroje obrázků: Gerald Fimberger - Prístav Mandraki Rhodos, Francesco Sgroi - Lindos (Rhodos), Sylvester S. - Rhodos MajákForestal_PL - Rhodes 2010, Tsambika Beach pod licencí CC 2.0.)