Castingy animátorů

Castingy animátorů AnimationPoint - letní sezóna 2022

Ve spolupráci se našimi zahraničními partnery organizujeme začátkem roku několik castingů (nebo kastingů jestli chceš) pro budoucí animátory. Jestliže máš o práci animátora přes letní sezónu 2022 zájem, neváhej a vyplň náš jednoduchý registrační formulář. Pokud jsme od tebe registrační formulář v minulosti održeli, neměj strach, my se ozveme. Registrace i samotná účast na castingu je samozřejmě zdarma. Castingy probíhají od února do dubna v Praze, Brně, Bratislavě a možná také v dalších městech (včas upřesníme). Po tomto termínu se na všechny uchazače těšíme na osobním pohovoru u nás v kanceláři v Praze.

Aktuální volné pozice - animátoři AnimationPoint 2018

OK, ale co korona a castingy?

Věříme, že to po novém roce bude OK, uvidíme. Pokud nebude možné castingy z důvodů opatření organizovat, budeme pokračovat v modelu ze sezóny 2021, kdy jsme v únoru spustili ONLINE castingy, které byli ruka v ruce s rozvolňováním opatřením postupem času doplněné malými castingy (6 – 10 animátorů) nebo osobními pohovory.

Pořád ale věříme, že od ledna 2022 bude možné připravit také tradiční větší castingy se zahraničními partnery. Vše dáme včas vědět.

Co můžeš na castingu očekávat?

  • krátká prezentace společnosti AnimationPoint a jejího partnera
  • obeznámení s prací animátora a všemi potřebnými záležitostmi (plat, letenky, pojištění apod.)
  • interview v anglickém příp. jiném jazyce (vybereš si sám)
  • pohybové aktivity (jednoduchý tanec, animační scénky, animační cvičení) – neplatí pro ONLINE casting
  • Co je před castingem důležité, nebo na co si dát pozor? Všechno ti prozradíme během našeho školení animátorů!
Určitě si před castingem o animaci něco zjisti. Komplet info o animaci je k dispozici u nás na webu tady. Přečti si také blog o plusech a mínusech práce animátora a rozhodně se podívej jak vypadá pracovní den animátora v zahraničí.

Pokud bude ještě nálada na animační videa, obrovské množství rozhovoru a zkušeností animátorů je k dispozici na našem YouTube kanálu.

Jak se přihlásit na casting?

Po vyplnění našeho registračního formuláře tě budeme v následujících dnech kontaktovat. Také budeš zařazen do naší databáze animátorů, díky které budeš informován o každém castingu! V případě, že jsi již registrační formulář u nás v minulosti vyplnil, včas se ti ozveme. Pokud chceš ale přihlášení na casting urychlit, napiš nám e-mail na chcinacasting@animationpoint.cz.

Casting animátorů AnimationPoint 202 web
Casting animátorů AnimationPoint - únor 2020
Casting animátorů AnimationPoint - Řecko, Kypr selfie
Casting animátorů AnimationPoint - březen 2019 WEB
Casting animátorů AnimationPoint Bratislava
Malý casting animátorů v Praze
Casting animátorů AnimationPoint v Brně

Chci se stát ANIMÁTOREM!