Castingy animátorů

Castingy animátorů AnimationPoint - letní sezóna 2024

Každoročně, v první polovině roku organizujeme pro budoucí animátory AnimationPoint několik castingů (nebo kastingů jestli chceš). Jestliže máš o práci animátora přes letní sezónu 2024 zájem, neváhej a vyplň náš jednoduchý registrační formulář. Registrace i samotná účast na castingu je samozřejmě zdarma. Castingy probíhají od ledna do května dubna v Praze, Brně, Bratislavě a možná také v dalších městech (včas upřesníme). Po tomto termínu se na všechny uchazeče těšíme na osobním pohovoru u nás v kanceláři v Praze. Nenechávej to ale prosím na poslední chvíli, 90% – 95% kandidátů je vybraných právě během castingů.

Aktuální volné pozice - animátoři AnimationPoint 2018

Jak to celé probíhá?

již tradičně jsme na výběr našich animátorů zvolili kombinaci online castingu a živého castingu. Na této stránce uvidíš v průběhu prosince termíny castingů, pokud se ale chceš na nějaký z nich přihlásit, je to možné až po úspěšném absolvování online části výběrového procesu. 

Online část castingu je moc fajn a má hodně výhod. Ty se dozvíš vše podstatné o nás a o práci animátora z pohodlí domova a my tě dokážeme alespoň trochu poznat bez toho, abychom se setkávali. 

Pokud online část castingu proběhne v pořádku tzn:

  • máš dostatečný termín, a to minimálně 2 měsíce (více o časové dostupnosti si poslechni v našem podcastu Čím delší, tím lepší…)
  • mluvíš alespoň jakžtakž anglicky
  • seš v pohodě (tohle nedokážeme blíž popsat)

…dostaneš od nás pozvánku na “Animační den D” neboli živou část castingu. Ten je kapacitně limitován na ideálně 15, maximálně 20 kandidátů.

Online casting - co čekat?

  • krátká prezentace o AnimationPoint a o pracovních pozicích
  • obeznámení s prací animátora a všemi potřebnými záležitostmi (plat, letenky, pojištění apod.)
  • interaktivní animační interview v českém nebo slovenském jazyce

Animační den D - co čekat?

  • setkání s týmem AnimationPoint
  • rychlé shrnutí všeho podstatného z online části castingu
  • doplňkové interview v anglickém příp. jiném jazyce (vybereš si sám)
  • pohybové aktivity (jednoduchý tanec, animační scénky)
Určitě si před castingem o animaci něco zjisti. Komplet info o animaci je k dispozici u nás na webu tady. Přečti si také blog o plusech a mínusech práce animátora a rozhodně se podívej jak vypadá pracovní den animátora v zahraničí.

Pokud bude ještě nálada na animační videa, obrovské množství rozhovoru a zkušeností animátorů je k dispozici na našem YouTube kanálu.

Termíny castingů před létem 2024

Termíny nedáváme venku veřejně, neměj ale strach, v období od ledna do května nás čeká 12 – 14 termínů. Možnost přihlásit se na casting mají jen budoucí animátoři, kteří absolvovali úvodní telefonát a online část castingu. A proč to děláme takhle? Nechceme aby nám na casting chodili lidé, kteří o animátorství vůbec nestojí a přijdou to jen zkusit. Šetří to čas nám a i vám.

Jak se přihlásit na casting?

Po vyplnění našeho registračního formuláře tě budeme v následujících dnech kontaktovat. Také budeš zařazen do naší databáze animátorů, díky které budeš informován o každém castingu! V případě, že jsi již registrační formulář u nás v minulosti vyplnil, včas se ti ozveme. Pokud chceš ale přihlášení na casting urychlit, napiš nám e-mail na chcinacasting@animationpoint.cz.

Casting animátorů AnimationPoint - závěrečná foto
Casting animátorů AnimationPoint 202 web
Casting animátorů AnimationPoint - únor 2020
Casting animátorů AnimationPoint - Řecko, Kypr selfie
Casting animátorů AnimationPoint - březen 2019 WEB

Chci se stát ANIMÁTOREM!