Jak se stát animátorem?

Získej práci ANIMÁTORA pro sezónu 2020 nebo 2021

1

Jednoduchá registrace a úvodní kontakt

Chceš se stát animátorem? AnimationPoint pro tebe připravil jednoduchý registrač formulář, který vyplníš během několika málo minut. Na základě tebou poskytnutých informací budeme schopní určit jaká pozice je pro tebe ideální. Následně tě budeme telefonicky kontaktovat a společně probereme další postup.

Školení animátorů AnimationPoint - duben 2019 web
2

Absolvování školení - větší šance na úspěch

Jako jediní v České republice ti přinášíme školení během kterého si již budeš moci aktivně vyzkoušet práci animátora přímo s hotelovými hosty. Kromě faktu, že školení animátorů tě skvěle připraví na samotnou práci mají vyškolení kandidáti obrovskou výhodu také během castingu! Školení organizujeme minimálně 5 – krát do roka v období leden – květen, a to jak v Čechách tak na Slovensku.

Casting animátorů AnimationPoint 202 web
3

Den D - Casting animátorů resp. osobní pohovory

Účast na castingu pro animátory je základním předpokladem k získání práce tvých snů! Ve spolupráci s našimi zahraničními partnery organizujeme v období únor – duben 2021 několik velkých castingů, na které tě srdečně zveme. Castingy organizujeme v Praze, Brně a Bratislavě. Mimo castingy je možné dorazit kdykoliv na osobní pohovor k nám do officu do Prahy.

Animátorka Eva na ostrově Rodos - AnimationPoint
4

Máš JOB! Příprava před odletem...

Po úspěšném absolvování castingu ti bude nabídnuta jedna nebo více pracovních pozic. Po výběru a akceptovaní jedné z nich ti bude předložena pracovní smlouva. Po jejím podpisu a po zaplacení poplatku za služby AnimationPoint ti už nic nestojí v tvé cestě za animátorstvím. AnimationPoint ti před odletem poskytne všechny důležité informace, které budeš před nebo během tvého pobytu potřebovat. Pokud nedorazíš na školení před castingem, teď je čas na jeho absolvování.

Animátoři AnimationPoint - Erika a Vladimír

Gratulujeme a přejeme hezkou sezónu!

Oficiálně jsi se stal animátorem a můžeš si začít užívat skvělé léto! Tvůj „vztah“ s AnimationPoint v tomto momentu samozřejmě nekončí, během celého tvého pobytu se na nás můžeš kdykoliv obrátit.

6

PÁRTY po sezóně a další spolupráce?

A co po sezóně? Spolupráce s AnimationPoint nemusí být jednorázová! Animovat můžeš také v zimní sezóně, a to v Čechách nebo v zahraničí. Máme také hodně animačních eventů. Jedno je ale jisté – po sezóně děláme velkou animační PÁRTY!

Chci se stát ANIMÁTOREM!