Jak se stát animátorem?

Získej práci ANIMÁTORA pro sezónu 2022

1

Jednoduchá registrace a úvodní kontakt

Chceš se stát animátorem? AnimationPoint pro tebe připravil jednoduchý registrač formulář, který vyplníš během několika málo minut. Na základě tebou poskytnutých informací budeme schopní určit jaká pozice je pro tebe ideální. Následně tě budeme telefonicky kontaktovat a společně probereme další postup.

Casting animátorů AnimationPoint 202 web
2

Den D - Casting animátorů resp. osobní pohovory​

Účast na castingu pro animátory je základním předpokladem k získání práce tvých snů!

Před sezónou 2022 jsme se rozhodli pro kombinaci online a tradičního castingu. Co to pro tebe znamená? Velká část výběrového procesu bude probíhat z pohodlí tvého domova. Zároveň jsme si ale vědomi faktu, že osobní kontakt s našimi budoucími animátory je velice důležitý. Druhá část procesu bude tedy skrz tradiční castingy, které budeme pravidelně organizovat každých 14 – 21 dnů, a to v Praze, Brně a Bratislavě.

Poslední casting proběhl na začátku dubna, momentálně probíhá výběr animátorů formou osobních pohovorů u nás v kanceláři v Praze.

Školení animátorů AnimationPoint - duben 2019 web
3

Školení animátorů

Se vší skromností, školení animátorů AnimationPoint je fakt pecka. Kromě faktu, že školení animátorů tě skvěle připraví na samotnou práci, mají vyškolení kandidáti obrovskou výhodu ještě před samotným vycestováním, a tou je možnost zapojení do animace v Česku! Školení organizujeme minimálně 5 – krát do roka v období leden – květen, a to jak v Čechách tak na Slovensku.

Animátorka Eva na ostrově Rodos - AnimationPoint
4

Máš JOB! Příprava před odletem...

Po úspěšném absolvování castingu ti bude nabídnuta jedna nebo více pracovních pozic. Po výběru a akceptovaní jedné z nich bude nutné absolvovat školení animátorů. Po absolvování školení a podpisu pracovní smlouvy ti už nic nestojí v tvé cestě za animátorstvím. AnimationPoint ti před odletem poskytne všechny důležité informace, které budeš před nebo během tvého pobytu potřebovat.

Animátoři AnimationPoint - Erika a Vladimír

Gratulujeme a přejeme hezkou sezónu!

Vítej v “AnimationPoint family”!  Nejlepší léto tvého života začíná! Tvůj vztah s AnimationPoint v tomto momentu samozřejmě nekončí, během celého tvého pobytu se na nás můžeš kdykoliv obrátit.

6

PÁRTY po sezóně a další spolupráce?

A co po sezóně? Spolupráce s AnimationPoint nemusí být jednorázová! Animovat můžeš také v zimní sezóně, a to v Čechách nebo v zahraničí. Máme také hodně animačních eventů. Jedno je ale jisté – po sezóně děláme velkou animační PÁRTY!

Chci se stát ANIMÁTOREM!