Jak se stát animátorem?

Získej práci ANIMÁTORA u AnimationPoint

1

Jednoduchá registrace a úvodní kontakt

Chceš se stát animátorem? AnimationPoint pro tebe připravil jednoduchý registrač formulář, který vyplníš během několika málo minut. Na základě tebou poskytnutých informací budeme schopní určit jaká pozice je pro tebe ideální. Následně tě budeme telefonicky kontaktovat a společně probereme další postup. 

Casting animátorů AnimationPoint - závěrečná foto
2

Den D - Casting animátorů resp. osobní pohovory​

Snažíme se jít s dobou a hodně věcí je u nás možná online. Co to pro tebe znamená? Velká část výběrového procesu bude probíhat z pohodlí tvého domova. Zároveň jsme si ale vědomi faktu, že osobní kontakt s našimi budoucími animátory je velice důležitý. Druhá část procesu bude tedy skrz tradiční castingy, které budeme pravidelně organizovat každých 7 – 14 dnů v období leden – květen, a to v Praze, Brně a Bratislavě. Castingy nejsou veřejné a jsou dostupné jen pro uchazeče, kteří se u nás registrovali, absolvovali úvodní telefonát a online část castingu. Na našem webu tedy nenajdeš žádné termíny. O všem se ale včas dozvíš a neměj strach – před letní sezónou bude k dispozici minimálně 12 termínů. Mimo naši hlavní výběrové sezóny je casting nahrazený osobním pohovorem u nás v kanceláři v Praze.

Školení animátorů AnimationPoint 2023 - závěrečná foto 2
3

Školení animátorů

Se vší skromností, školení animátorů AnimationPoint je fakt pecka. Kromě faktu, že školení animátorů tě skvěle připraví na samotnou práci, mají vyškolení kandidáti obrovskou výhodu ještě před samotným vycestováním, a tou je možnost zapojení do animace v Česku! Školení organizujeme minimálně 6 – krát do roka v období leden – červen, a to v našem partnerském hotelu u Kladna.

Animátorka Eva na ostrově Rodos - AnimationPoint
4

Máš JOB! Příprava před odletem...

Po úspěšném absolvování castingu ti bude garantována nabídka jedné nebo více pracovních pozic. Po absolvování školení, akceptování nabídky a podpisu smlouvy ti už nic nestojí v tvé cestě za animátorstvím. AnimationPoint ti před odletem poskytne všechny důležité informace, které budeš před nebo během tvého pobytu potřebovat.

Animátoři AnimationPoint - Erika a Vladimír

Gratulujeme a přejeme hezkou sezónu!

Vítej v “AnimationPoint family”!  Nejlepší léto tvého života začíná! Tvůj vztah s AnimationPoint v tomto momentu samozřejmě nekončí, během celého tvého pobytu se na nás můžeš kdykoliv obrátit.

AnimationPoint párty 2022
6

PÁRTY po sezóně a další spolupráce?

A co po sezóně? Spolupráce s AnimationPoint nemusí být jednorázová! Animovat můžeš také v zimní sezóně, a to v Čechách nebo v zahraničí. Máme také hodně animačních eventů. Jedno je ale jisté – po sezóně děláme velkou animační PÁRTY!

Chci se stát ANIMÁTOREM!