Jak se stát animátorem?

Chceš v létě 2020 za animátorstvím?

Animátorem AnimationPoint poprvé

Animátorem AnimationPoint znovu

Získej práci animátora u moře v několika krocích!

Animátoři AnimationPoint - Erika a Vladimír Animátorka Eva na ostrově Rodos - AnimationPoint Animátorka Karolína na Rodose - Lion King show

1

Jednoduchá registrace a úvodní kontakt

AnimationPoint pro tebe připravil jednoduchý registrač formulář, který vyplníš během několika málo minut. Na základě tebou poskytnutých informací budeme schopní určit jaká pozice je pro tebe ideální. Následně tě budeme telefonicky kontaktovat a společně probereme další postup.

2

Absolvování školení – větší šance na úspěch

Jako jediní v České republice ti přinášíme školení během kterého si již budeš moci aktivně vyzkoušet práci animátora přímo s hotelovými hosty. Kromě faktu, že školení animátorů tě skvěle připraví na samotnou práci mají vyškolení kandidáti obrovskou výhodu také během castingu! Školení organizujeme minimálně 5 – krát do roka v období leden – květen, a to jak v Čechách tak na Slovensku.

3

Den D – Castingy animátorů resp. osobní pohovor

Účast na castingu pro animátory je základním předpokladem k získání práce tvých snů! Ve spolupráci s našimi zahraničními partnery organizujeme v období únor – duben 2020 několik velkých castingů, na které tě srdečně zveme. Castingy organizujeme v Praze, Brně a Bratislavě.

4

Pracovní smlouva a příprava před odletem do destinace

Po úspěšném absolvování castingu ti bude nabídnuta jedna nebo více pracovních pozic. Po výběru a akceptovaní jedné z nich ti bude předložena pracovní smlouva. Po jejím podpisu a po zaplacení poplatku za služby AnimationPoint ti už nic nestojí v tvé cestě za animátorstvím. AnimationPoint ti před odletem poskytne všechny důležité informace, které budeš před nebo během tvého pobytu potřebovat. Pokud nedorazíš na školení před castingem, budeš mít samozřejmě šanci přijít i po něm.

5

Gratulujeme a přejeme úspěšnou sezónu!

Oficiálně jsi se stal animátorem a můžeš si začít užívat skvělé léto! Tvůj „vztah“ s AnimationPoint v tomto momentu samozřejmě nekončí, během celého tvého pobytu se na nás můžeš kdykoliv obrátit.

Chci vyrazit za animátorstvím a prožít skvělé LÉTO 2020

Registrace