Castingy a školení

Castingy a školení animátorů - letní sezóna 2022

Chceš v létě pracovat jako animátor volného času v zahraničí nebo v České republice? S AnimationPoint se to může stát realitou již během letní sezóny 2022. Jak probíhá výběr animátorů? Co to znamená casting? Proč je potřebné školení? Čti dál a vše se dozvíš!

Před sezónou 2022 máme připravenou kombinaci ONLINE a tradičního osobního castingu.

Castingy animátorů AnimationPoint organizujeme každým rokem v období leden – duben. Věříme, že situace kolem koronaviru nám to v sezóně 2022 dovolí. Nenecháváme nic na náhodu a proto bude část castingu probíhát online. Všechny podstatné informace si tedy budeš mít možnost proklikat doma, následní pohovor bude probíhat už osobně.

Během castingů vybíráme animátory do destinací jako Řecko, Bulharsko, Kypr, Španělsko, Turecko, Tunisko nebo Egypt. K dispozici jsou také pozice v České republice. Naše castingy organizujeme v Praze, Brně, Bratislavě a je možné, že před sezónou 2022 zařadíme také Olomouc a Ostravu. Určitě si přečti víc o našich castinzích. 

Jestli máš tedy zájem o animátorství, vyplň registraci. Pokud jsme od tebe obdrželi jenom krátkou registraci z našeho webu StanSeAnimatorem.cz, je potřebné vyplnit řádný registrační formulář. Věříme, že to pochopíš. O zbytek se postaráme my a pozvánku na casting včas dostaneš.

Casting animátorů AnimationPoint - březen 2019 WEB

Několikrát v roce organizujeme pro budoucí animátory víkendové školení animátorů (nebo trénink resp. kurz animátora jestli chceš). Školení ti dá nezbytný základ potřebný k vykonávaní tohoto skvělého povolání. Společně prožijeme víkend plný animace a zábavy. Naše školení neprobíhá jenom v konferenční místnosti, naopak jedeme naostro a vše ohledně animace si vyzkoušíme také naostro. Přečti si více o našich školeních!

Školení animátorů AnimationPoint - duben 2019 web

Chci se stát ANIMÁTOREM