Castingy a školení

Castingy a školení animátorů - letní sezóna 2020

Chceš v létě pracovat jako animátor volného času v zahraničí nebo v České republice? S AnimationPoint se to může stát realitou již během letní sezóny 2020. Určitě se musíme vidět osobně, ideálně během našeho castingu. Chceš být na animátorství připraven na 100%? Doraz také na naše školení!

V období únor – duben 2020 budeme organizovat několik castingů, v průbehu kterých budeš mít možnost získat práci animátora v Řecku, Španělsku, Itáli, Egyptě, Bulharsku na Kypru nebo na Maltě. Castingy budou v Praze, Brně a Bratislavě. Konkrétní termíny a místa zveřejníme v průběhu prosince. Určitě si přečti víc o našich castinzích. 

Casting animátorů AnimationPoint - březen 2019 WEB

Několikrát v roce pro tebe organizujeme naše školení animátorů (nebo trénink resp. kurz animátora). Školení ti dá nezbytný základ potřebný k vykonávaní tohoto skvělého povolání. Společně zažijeme víkend plný animace a zábavy. Naše školení neprobíhá jenom v konferenční místnosti, naopak mimo jiného budete přímo v kontaktu s hotelovými hosty v jednom z českých lázeňských hotelů. Přečti si více o našich školeních!

Školení animátorů AnimationPoint - duben 2019 web

Chci vyrazit za animátorstvím a prožít skvělé LÉTO 2020