Castingy a školení

Castingy a školení animátorů - letní sezóna 2022

Chceš v létě pracovat jako animátor volného času v zahraničí nebo v České republice? S AnimationPoint se to může stát realitou již během letní sezóny 2022. Určitě se musíme vidět, ideálně během našeho castingu, osobního nebo ONLINE pohovoru. Chceš být na animátorství připraven na 100%? Doraz také na naše školení!

Castingy animátorů AnimationPoint organizujeme každým rokem v období leden – duben. Věříme, že situace kolem koronaviru nám to v sezóně 2022 dovolí. Pokud ne, budeme od února organizovat ONLINE castingy, osobní pohovory nebo malé castingy (6 – 10 uchazečů). Informace včas zveřejníme.

Během castingů vybírame animátory do destinací jako Řecko, Španělsko, Itálie nebo Kypr. K dispozici jsou také pozice v České republice. Naše castingy organizujeme v Praze, Brně a Bratislavě. Určitě si přečti víc o našich castinzích. 

Pokud máš zájem o animátorství, vyplň registraci. Pokud jsme od tebe obdrželi jenom krátkou registraci z našeho webu StanSeAnimatorem.cz, je potřebné vyplnit řádný registrační formulář. Věříme, že to pochopíš. O zbytek se postaráme my a pozvánku na casting včas dostaneš.

Casting animátorů AnimationPoint - březen 2019 WEB

Několikrát v roce pro tebe organizujeme naše školení animátorů (nebo trénink resp. kurz animátora). Školení ti dá nezbytný základ potřebný k vykonávaní tohoto skvělého povolání. Společně zažijeme víkend plný animace a zábavy. Naše školení neprobíhá jenom v konferenční místnosti, naopak mimo jiného budete přímo v kontaktu s hotelovými hosty v jednom z českých lázeňských hotelů. Přečti si více o našich školeních!

Školení animátorů AnimationPoint - duben 2019 web

Chci se stát ANIMÁTOREM