Castingy a školení

Castingy a školení animátorů - letní sezóna 2020

Chceš v létě pracovat jako animátor volného času v zahraničí nebo v České republice? S AnimationPoint se to může stát realitou již během letní sezóny 2020. Určitě se musíme vidět, ideálně během našeho castingu, osobního nebo Skype pohovoru. Chceš být na animátorství připraven na 100%? Doraz také na naše školení!

Za normálních okolností organizujeme v období únor – květen 2020 několik castingů, v průbehu kterých vybíráme animátory do destinací jako Řecko, Španělsko, Itálie, Egypt, Bulharsko, Kypr nebo Malta. Castingy jsou v Praze, Brně a Bratislavě. Určitě si přečti víc o našich castinzích. 

S ohledem na současnou situaci čekáme na možnost organizace dalších menších castingů. Momentálně je možné získat práci animátora formou ONLINE pohovoru. Pokud máš zájem o animátorství, vyplň registraci. O zbytek se postaráme my.

Casting animátorů AnimationPoint - březen 2019 WEB

Několikrát v roce pro tebe organizujeme naše školení animátorů (nebo trénink resp. kurz animátora). Školení ti dá nezbytný základ potřebný k vykonávaní tohoto skvělého povolání. Společně zažijeme víkend plný animace a zábavy. Naše školení neprobíhá jenom v konferenční místnosti, naopak mimo jiného budete přímo v kontaktu s hotelovými hosty v jednom z českých lázeňských hotelů. Přečti si více o našich školeních!

Školení animátorů AnimationPoint - duben 2019 web

Chci vyrazit za animátorstvím a prožít skvělé LÉTO 2020