Školení pro animátory

Školení pro animátory volného času

AnimatioinPoint pro tebe několikrát v roce organizuje školení animátorů. Tento kurz pro animátory volného času probíhá formou víkendového pobytu v jednom z českých hotelů a přináší vyváženou kombinaci teorie a praxe. Vše o školení o jeho výhodách a programu najdeš na následujících řádcích.

Školení animátorů AnimationPoint - duben 2019 web

Nejbližší školení před létem 2020

Školení animátorů AnimationPoint začínají od ledna, V průběhu každého měsíce až do začátku léta tě čeká minimálně 1 víkendový termín. Školení organizujeme u Kladna (pro české animátory) resp. v Piešťanech (pro slovenské animátory). Čeká tě víkend plný animace a zábavy. Naše školení tě dokonale připraví na animátorství ale také na výběrový casting animátorů. 

Další školení před sezónou 2020 bude v únoru, přesně jeden víkend před prvním castingem. Školení v lednu a únoru slouží také jako příprava na naše výberové castingy se zahraničními partnery, které se uskuteční 15.2. a 29.2.. Tešíme se na tebe v termínu 7.2. – 9.2. (pátek – neděle). Školení se uskuteční na našem tradičním místě, v hotelu Astra, v Srbech u Kladna.

Chceš na únorové školení animátorů AnimationPoint? Přečti si více informací a přihlas se!

Chci na školení v ÚNORU

Prvé školenie pre slovenských animátorov pripravujeme v termíne 13.3. – 15.3. v Piešťanoch. Kompletné info včas doplníme.

Školení animátorů AnimationPoint v březnu bude prvním školením po castinzích v Praze. Pokud tedy na castingu uspeješ a chystáš se následně vycestovat, doporučujeme ti březnový termín. Tešíme se na tebe v termínu 20.3. – 22.3. (pátek – neděle). Školení se uskuteční na našem tradičním místě, v hotelu Astra, v Srbech u Kladna.

Chceš na březnové školení animátorů AnimationPoint? Přečti si více informací a přihlas se!

Školení animátorů AnimationPoint v dubnu bude našim posledním před létem 2020 v Česku. Budeme již mít po všech castinzích, tzn. pokud nestihneš březnový termín, duben je pro tebe ideální. Tešíme se na tebe v termínu od 17.4. – 19.4. (pátek – neděle). Školení se uskuteční na našem tradičním místě, v hotelu Astra, v Srbech u Kladna.

Chceš na dubnové školení animátorů AnimationPoint? Přečti si více informací a přihlas se!

Aj pred sezónou 2020 zavítame s našim školením na Slovensko. Predbežne počítame s májovým termínom. Školenie je vhodné pre našich slovenských animátorov, ktorých v priebehu víkendu pripravíme na letnú sezónu. Školenie bude nadväzovať na casting v Bratislave, ktorý sa uskutoční v sobotu 28.3.2020. Školenie sa uskutoční v Piešťanoch, v hoteli Alegro.

Chceš na májové školenie animátorov AnimationPoint? Prečítaj si viac informácií a prihlás sa!

Stojí to školení fakt za to? Co říkají animátoři?

Jak vypadalo naše školení v únoru 2019?

A jak například v lednu 2019?

Nebo na našich předešlích školeních?

Několik důvodů, proč absolvovat školení animátorů AnimationPoint

1. Nejenom základ k práci animátora

Naše školení resp. trénink pro animátory ti dá nezbytný teoretický i praktický základ, který budeš k práci potřebovat.

2. Ukážeme ti jak uspět na castingu

Výběrové castingy organizujeme ve spolupráci s našimi zahraničními partnery v období únor – duben 2020. Na školení společně nasimulujeme castingovou atmosféru. Poradíme ti jak oslovit tvého potencionálního zaměstnavatele, prozradíme na co si dát naopak pozor a taky si procvičíme praktické animační dovednosti, které budou během casting vyžadovány.

3. Máš to zdarma

Poplatek za školení je již zahrnutý v poplatku za naše služby. Nezáleží na tom, jestli na školení přijedeš nebo ne, poplatek zůstává stejný. Jestliže školení absolvuješ ještě před castingem, na kterém následně uspěješ, poplatek za školení ti bude odečten z celkového poplatku a ve finále zaplatíš zase stejnou částku.

4. Školení „naostro“

Animace je pro lidi a bez nich to nemá význam. Proto i naše školení probíhá v naprosté interakci s nimi. V hotelu budou kromě nás i reální hosté, což patřičně využijeme a připravíme jim večerní program! To znamená, že už během školení si budeš moci vyzkoušet komunikaci a práci s hosty, kterých v létě bude více než dost.

5. Žádné trápení na úvod sezóny

I my známe animátory, kteří svojí práci po příjezdu nezvládali, nevěděli nic o fungování animačního týmu a první 2 nebo 3 týdny byli pro ně hotovým peklem. Právě proto je absolvování školení téměř nevyhnutností. Po něm se úvodního animačního stresu a trápení nemusíš obávat.

6. Víkend plný zábavy!

Naše školení není pouhých několik hodin ve školící místnosti. Čeká tě nabitý víkendový program plný animací a zábavy! Sám uvidíš, že se ti ze školení bude těžko odcházet. Dozvíš se vše potřebné a poznáš možná i své budoucí kolegy.

Proč školení animátorů od AnimationPoint?

AnimationPoint jako jediný v České republice organizuje školení „naostro“. To znamená, že nebudeš jenom zavřený ve školící místnosti, kde do Tebe budeme cpát samou teorii. Naopak, naše školení je vyváženou kombinací teorie a praxe a odehrává se v jednom z českých hotelů. Během školení budeš mít možnost kontaktu s hotelovými hosty, pro které budeme společně připravovat program. Naše školení určitě stojí za to!

Animátorem bez školení?

Ano, samozřejmě to jde. Ale v první řadě je potřebné si uvědomit, že práce animátora není placená dovolená. Jestliže jsi nikdy nepracoval jako animátor v hotelu, budou pro Tebe první týdny nesmírně náročné. Na školení Tě na všechno připravíme a do destinace dorazíš již jako hotový animátor. Druhá důležitá věc je ta, že školení je již zahrnuto v ceně poplatku za naše služby. Když se tedy rozhodneš školení neabsolvovat zaplatíš při vycestování stejnou cenu jako kdyby si ho absolvoval.

Kdy absolvovat školení?

Termín absolvování školení je samozřejmě na Tobě. Jestliže si před castingem nevěříš nebo si nejsi jistý, jestli je práce animátora právě pro Tebe, tak v tom případě Ti můžeme jen doporučit, absolvovat školení ještě před castingem. V případě, že casting absolvuješ bez problémů budeš mít možnost přijít na školení i v období mezi castingem a vycestováním.

Pokud máš zájem zúčastnit se našeho školení animátorů, stačí nám napsat e-mail na chcinaskoleni@animationpoint.cz.

Chci vyrazit za animátorstvím a prožít skvělé LÉTO 2020