Školení pro animátory

Školení pro animátory volného času

AnimatioinPoint pro tebe několikrát v roce organizuje školení animátorů. Tento kurz pro animátory volného času probíhá formou víkendového pobytu v jednom z českých hotelů a přináší vyváženou kombinaci teorie a praxe. Vše o školení o jeho výhodách a programu najdeš na následujících řádcích.

Školení animátorů AnimationPoint - duben 2019 web

Školení animátorů před letní sezónou 2022

Před sezónou 2022 jsme kompletně překopali systém školení a castingů. Školení budou letos probíhat až od března. Poslední školení plánujeme v červnu, těsně před sezónou.

Školení zpravidla začínají v pátek dopoledne a končí v neděli na oběd, může se také stát, že z důvodu obsazenosti hotela zvolíme termín sobota – pondělí. V ceně 3990 Kč je kromě samotného školení také ubytování a strava (více info o ceně školení je v našem v ceníku TADY, po rozkliknutí odkazu). Cena školení je tvůj jediný náklad v cestě za prací animátora, před sezónou 2022 jsme kompletně zrušili poplatky. Více informací se dozvíš TADY po rozkliknutí odkazu na ceník našich služeb.

Termíny školení před sezónou 2022

Stojí to školení fakt za to? Co říkají animátoři?

A jak to na našem školení vypadá?

Několik důvodů, proč absolvovat školení animátorů AnimationPoint

1. Nejenom základ k práci animátora

Naše školení resp. trénink pro animátory ti dá nezbytný teoretický i praktický základ, který budeš k práci potřebovat.

2. Ukážeme ti jak uspět na castingu

Výběrové castingy organizujeme ve spolupráci s našimi zahraničními partnery v období únor – duben 2020. Na školení společně nasimulujeme castingovou atmosféru. Poradíme ti jak oslovit tvého potencionálního zaměstnavatele, prozradíme na co si dát naopak pozor a taky si procvičíme praktické animační dovednosti, které budou během casting vyžadovány.

3. Máš to zdarma

Poplatek za školení je již zahrnutý v poplatku za naše služby. Nezáleží na tom, jestli na školení přijedeš nebo ne, poplatek zůstává stejný. Jestliže školení absolvuješ ještě před castingem, na kterém následně uspěješ, poplatek za školení ti bude odečten z celkového poplatku a ve finále zaplatíš zase stejnou částku.

4. Školení “naostro”

Animace je pro lidi a bez nich to nemá význam. Proto i naše školení probíhá v naprosté interakci s nimi. V hotelu budou kromě nás i reální hosté, což patřičně využijeme a připravíme jim večerní program! To znamená, že už během školení si budeš moci vyzkoušet komunikaci a práci s hosty, kterých v létě bude více než dost.

5. Žádné trápení na úvod sezóny

I my známe animátory, kteří svojí práci po příjezdu nezvládali, nevěděli nic o fungování animačního týmu a první 2 nebo 3 týdny byli pro ně hotovým peklem. Právě proto je absolvování školení téměř nevyhnutností. Po něm se úvodního animačního stresu a trápení nemusíš obávat.

6. Víkend plný zábavy!

Naše školení není pouhých několik hodin ve školící místnosti. Čeká tě nabitý víkendový program plný animací a zábavy! Sám uvidíš, že se ti ze školení bude těžko odcházet. Dozvíš se vše potřebné a poznáš možná i své budoucí kolegy.

Proč školení animátorů od AnimationPoint?

AnimationPoint jako jediný v České republice organizuje školení “naostro”. To znamená, že nebudeš jenom zavřený ve školící místnosti, kde do Tebe budeme cpát samou teorii. Naopak, naše školení je vyváženou kombinací teorie a praxe a odehrává se v jednom z českých hotelů. Během školení budeš mít možnost kontaktu s hotelovými hosty, pro které budeme společně připravovat program. Naše školení určitě stojí za to!

Animátorem bez školení?

Ano, samozřejmě to jde. Ale v první řadě je potřebné si uvědomit, že práce animátora není placená dovolená. Jestliže jsi nikdy nepracoval jako animátor v hotelu, budou pro Tebe první týdny nesmírně náročné. Na školení Tě na všechno připravíme a do destinace dorazíš již jako hotový animátor. Druhá důležitá věc je ta, že školení je již zahrnuto v ceně poplatku za naše služby. Když se tedy rozhodneš školení neabsolvovat zaplatíš při vycestování stejnou cenu jako kdyby si ho absolvoval.

Kdy absolvovat školení?

Termín absolvování školení je samozřejmě na Tobě. Jestliže si před castingem nevěříš nebo si nejsi jistý, jestli je práce animátora právě pro Tebe, tak v tom případě Ti můžeme jen doporučit, absolvovat školení ještě před castingem. V případě, že casting absolvuješ bez problémů budeš mít možnost přijít na školení i v období mezi castingem a vycestováním.

Pokud máš zájem zúčastnit se našeho školení animátorů, stačí nám napsat e-mail na chcinaskoleni@animationpoint.cz.

Chci se STÁT ANIMÁTOREM!