Registrační formulář

Registruj se a staň se animátorem v Česku nebo zahraničí!

Vyplň náš jednoduchý registrační formulář a staň se animátorem u AnimationPoint. Dej nám vědět o svých jazykových schopnostech, časové dostupnosti a nezapomeň na své záliby a koníčky. Vyplnění a odeslání formuláře je podmínkou pro všechny uchazeče, přečti si proč nám nestačí tvůj životopis. K formuláři budeš přikládat i fotku, přečti si, jaké fotky nám raději neposílej. Registrace je samozřejmě bezplatná a nezávazná.

Nechceš na nic zapomenout? Věnuj prosím pozornost jednotlivým textovým polím a příslušným nápovědám. Připomínáme, že základním předpokladem k získání práce animátora je věk 18 let v čase vycestování.

Osobní údaje

//

Kontaktní údaje

Zadej adresu bydliště. V případě, že se místo tvého pobytu (práce, studium) odlišuje od adresy bydliště, zadej i to.
Zadej mobil – telefonní číslo. Nezadávej typ telefonu 🙂

Vzdělání, kurzy, jazyky

Napiš nejvyšší dosažený stupeň vzdělání resp. aktuálně probíhající vzdělání.
Napiš, jaké kurzy a školení si již absolvoval. V případě, že máš zvláštní certifikáty (jazykové, sportovní apod.) napiš i to.

Pracovní zkušenosti

Časová dostupnost

Animátorství

Click or drag a file to this area to upload.
Nahraj prosím fotku celé postavy. Maximální velikost je 3 MB. Nahrávejte prosím fotku ve formátu .jpg/.jpeg.
Jestli chceš, napiš nám něco navíc, budeme jen rádi. Co rád děláš ve volném čase, co tě baví nebo v čem vynikáš 🙂

Vyplněním a odesláním registračního formuláře dáváte společnosti Animation point s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem Vašeho umístnění do jedné z nabízených destinací na pozici „Animátor volného času“. V souladu se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů jsou všechna Vaše osobní data shromažďována a zpracovávána výhradně za účelem zajištění námi poskytovaných služeb.


V případě, že ti nefunguje odeslání registračního formuláře, pošli nám CV na registracenefunguje@animationpoint.cz a my se ti ozveme. Omlouváme se za komplikace.

Prosíme, pro jistotu si ještě zkontroluj, jestli jsou všechny údaje pravdivé a správné. Odesláním registračního formuláře se u nás ZDARMA registruješ a dostaneš se do databáze potencionálních animátorů. V nejbližších dnech tě budeme kontaktovat.