13 typů fotek, které nám posíláte s registrací

13 typů fotek, které nám posíláte s registrací

On 22 února, 2017, Posted by , In Rady uchazečům, With No Comments

Prosíme, nahraj fotku celé postavy. Maximální velikost je 3 MB.

Takovou nápovědu najdete v registračním formuláři AnimationPoint v části, kde byste měli nahrát svou fotografii. Od dnešního dne tam najdete i link na tento článek. Proč? Nelíbí se nám snad vaše fotky? Ale jooo, líbí! No občas je to docela “sranda” 🙂

Jsme animátoři tělem i duší a proto bychom vás rádi pobavili. Dnes se s vámi podělíme o některé typy fotek, které nám pravidelně zasíláte. Samozřejmě v rámci zachování diskrétnosti nečekejte fotky od našich kandidátů, to by nám asi neprošlo. Připravili a nafotili jsme pro vás ilustrační fotky a celé jsme to rozdělili do neuvěřitelných 13 skupin. Pojďme tedy na to!

1. Selfie jako číslo 1

Museli byste mít vážně dlouhou ruku abyste se zvládli vyfotit tak, abyste do záběru vměstnali celou postavu. Nemyslíme si, že se to už někdy někomu podařilo. Skvělým pomocníkem dokáže být velké zrcadlo. Není to sice to, co rádi vidíme, ale lepší než selfíčko z koupelny s našpulenou pusou. Ale bacha na blesk! Ten to celé zabije a udělá z vás jednu velkou stříbrnou kouli. Selfie proto raději ne než ano.

1 - Selfie fotka

2. Skupinová s kámošema

“Dobrý den, nenašel jsem doma fotku, kde jsem sám, proto Vám posílám fotku s kámošema. Já jsem ten třetí zprava v prostřední řadě.” To je snad vtip? Před odesláním takové fotky se raději setkej s kámošem z fotky a požádej ho aby tě vyfotil. Nepotřebujeme profi a ani umělé fotky. Stačí nám obrázek průměrné kvality s tvým přirozeným “já”.

2 - skupinovka s kámošem

3. Na horách

Jó, jó i my rádi v zimě jezdíme na lyžích a snowboardu. Ano, občas se při tom i vyfotíme. No fotky v zimním overalu, s přilbou a lyžařskými brýlemi na hlavě patří na Facebook nebo Instagram a nikoli do našeho registračního formuláře. Snažíme se dělat naši práci tak dobře, jak nejlépe umíme, ale nejsme Supermani abychom dokázali vidět přes přilbu a brýle.

3 - na horách

4. Odzadu mi to sluší víc

Nedávný výlet do Paříže vám tak trochu závidíme. I ta fotka v pozadí s Eiffelovkou je super. Aha, moment, vždyť vy jste zády k fotoaparátu. Další typ fotky při níž kroutíme hlavou a říkáme si, že to musí být vtip. Ale on není 🙂

5. Hlava zůstala na selfiečku

Znovu začneme nápovědou, kterou vidíte při vkládání fotografie do registračního formuláře. Prosíme nahrajte fotku celé postavy. Ano, vážně myslíme i hlavu. Vaše fotka od krku až k patám je sice fajn, ale rádi bychom viděli i vaši tvář 🙂

5 - bez hlavy mi to sluší víc

6. Hlásim se o práci u Roberta Rosenberga

Říká se, že české a slovenské dívky jsou ve srovnání s holkama z jiných zemí mnohem hezčí. S tím souhlasíme, ale vážně nám to nemusíte dokazovat vašimi fotkami ve spodním prádle s nádechem erotiky. Vaše šance na úspěch to určitě nezvýší.

6 - Roberte!

7. Pasovka

Tak schválně! Kdo z vás má na občance nebo v pase fotku celé postavy? Určitě nikdo. Celkem pak nechápeme, z jakého důvodu nám posíláte naskenovanou pasovou fotku s rozměry 3,5 cm x 3,5 cm.

7 - pasovka

8. Chobotnice

Pěkná umělecká fotografie nás občas dokáže vážně zaujmout. Na druhou stranu od vás občas dostaneme tak trochu amatérskou profesionální fotografii, na které pózujete ve stylu chobotnice. Váš fotograf to možná považuje za strašně super, ale my se řídíme heslem – v jednoduchosti je krása. Proto znovu doporučujeme raději požádat kamarádku nebo kamaráda, aby vás vyfotil/a, klidně i na mobilu.

8 - chobotnice

9. Raper z Bronxu

Hustý výraz, NY kšiltovka, basketbalový dres a mikina UNCLE SAM jakou nosil Eminem. To nám absolutně nevadí, každý má přece svůj styl. Jen malá poznámka. Během hustého výrazu směřujte svůj pohled do objektivu kamery. Dííííky.

9 - raper z Bronxu

10. To vzadu jsem já

Pohoda na lehátku, drink v ruce, pláž, moře a vlny. V pozadí vidíme nějaký objekt. K fotce si čteme popis – ten vzadu to jsem já. Lepší fotku bohužel nemám. Vtip potřetí. Co doporučujeme? To už víte asi sami. (PS: Našli jste nás? 🙂 )

11 - jsem vzadu vol. 2

11. Jsme v objemovce

Zdravý životní styl je super! Jsme rádi, že navštěvujete fitness centra, kondičku budete jako sportovní animátoři v létě určitě potřebovat. No ale napadlo by vás, že ten borec, jehož jste minule viděli fotit se v posilovně nám pošle zrovna tu “nabušenou” fotku?

11 - objemovka

12. Instagram jede

Snapchat/ Instagram je fenomén. Posílat si fotky a ozvláštnit je různými vtipnými filtry je cool. Ve vteřině se dokážete přeměnit na psy, kočky, pohádkové bytosti a nádherné princezny. Rovněž dokážete poslat fotku s krátkým textem. Chceme vás ale požádat, nepřikládejte tyto fotky do našeho registračního formuláře, fakt to není vhodné.

12 - Snapchat jede!

13. Vlevo bok! vpravo bok! Otočit!

A na závěr bychom vás chtěli požádat, zkontrolujte si před odesláním orientaci fotky. Otočení fotky do správné pozice vás bude stát pár kliknutí a my si nebudeme muset lámat krky.

12 - otočit!

No a co na závěr? Vhodnou fotografií se nám ukážete v dobrém světle. No nikde není napsáno, že kandidát, který nám zašle fotografii z našeho seznamu se nestane dobrým animátorem. V případě, že vážně nemáte normální fotky, nemáte ani kámaráda, který by vás vyfotil a doma nemáte velké zrcadlo, pošlete nám tedy, co najdete. Určitě je to lepší než nic.

Chci se stát ANIMÁTOREM!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *