Školení animátorů AnimationPoint, Lázně Bohdaneč 17.4 – 19.4.2015

Školení animátorů AnimationPoint, Lázně Bohdaneč 17.4 – 19.4.2015

Školení animátorů máme úspěšně za sebou! Byl to super animační víkend a my se na Vás těšíme již v květnu u dalšího školení animátorů AnimationPoint. Detailní informace budou k dispozici již brzy.

Školení animátorů AnimationPoint 27.4. - 29.4. Lázně Bohdaneč

Základní informace ohledně školení animátorů AnimationPoint

 Školení animátorů AnimationPoint 17.4. - 19.4. Lázně Bohdaneč

Co můžeš na školení očekávat?

 • potřební informace o animaci a práci animátora
 • sestavení a prezentace večerního programu pro hotelové hosty (dospělí i děti!)
 • simulace Skype interview se zaměstnavatelem (jestli ještě nemáš práci)
 • základy animačních aktivit pro děti
 • základy sportovních animačních aktivit
 • animační tance
 • práci s mikrofonem
 • a ještě mnohem víc! (všechno ti ale neprozradíme 🙂 )

Co za své peníze dostaneš?

 • super školení
 • 2 noci v 3* hotelu v Lázních Bohdaneč
 • plná penze a pitný režim během školení
 • manuál animátora AnimationPoint
 • animační triko AnimationPoint
 • certifikát o absolvování školení

Co na školení říkají animátoři, kteří se ho již zúčastnili?

Recenze - školení animátorů AnimationPoint

Několik důvodů proč absolvovat školení animátorů?

1. Nejenom základ k práci animátora

Naše školení resp. trénink pro animátory ti dá nezbytný teoretický i praktický základ, který budeš k práci potřebovat.

 

2. Ukážeme ti jak získat práci

Naše castingy animátorů již proběhli, no stále je tady velká šance vycestovat v létě za animátorstvím. Nabízíme možnost absolvovat Skype interview s našim partnerem resp. tvým budoucím zaměstnavatelem. Ukážeme ti, jak se na Skype pohovor připravit a vysvětlíme, na co si dát pozor.

 

3. Máš to zdarma

Poplatek za školení je již zahrnutý v poplatku za naše služby. Nezáleží na tom, jestli na školení přijedeš nebo ne, poplatek zůstává stejný. Jestliže školení absolvuješ ještě před castingem, na kterém následně uspěješ, poplatek za školení ti bude odečten z celkového poplatku a ve finále zaplatíš zase stejnou částku.

 

4. Školení “naostro”

Animace je pro lidi a bez nich to nemá význam. Proto i naše školení probíhá v naprosté interakci s nimi. V hotelu budou kromě nás i reální hosté, což patřičně využijeme a připravíme jim večerní program! To znamená, že už během školení si budeš moci vyzkoušet komunikaci a práci s hosty, kterých v létě bude více než dost.

 

5. Žádné trápení na úvod sezóny

I my známe animátory, kteří svojí práci po příjezdu nezvládali, nevěděli nic o fungování animačního týmu a první 2 nebo 3 týdny byli pro ně hotovým peklem. Právě proto je absolvování školení téměř nevyhnutností. Po něm se úvodního animačního stresu a trápení nemusíš obávat.

 

6. Víkend plný zábavy!

Naše školení není pouhých několik hodin ve školící místnosti. Čeká tě nabitý víkendový program plný animací a zábavy! Sám uvidíš, že se ti ze školení bude těžko odcházet. Dozvíš se vše potřebné a poznáš možná i své budoucí kolegy.

Kdy absolvovat školení?

Termín absolvování školení je samozřejmě na tobě. V případě, že casting si již  absolvoval/a a práci máš v kapse, budeme moc rádi, když tě na školení animátorů uvidíme. Pokud  ještě práci nemáš, absolvování školení ti určitě pomůže.

Animátorem bez školení?

Ano, samozřejmě to jde. Ale v první řadě je potřebné si uvědomit, že práce animátora není placená dovolená. Jestliže jsi nikdy nepracoval jako animátor v hotelu, budou pro tebe první týdny nesmírně náročné. Na školení tě na všechno připravíme a do destinace dorazíš již jako hotový animátor. Druhá důležitá věc je ta, že školení je již zahrnuto v ceně poplatku za naše služby. Když se tedy rozhodneš školení neabsolvovat zaplatíš při vycestování stejnou cenu jako kdyby si ho absolvoval.

Proč právě školení AnimationPoint?

Naše animační agentura jako jediná v České republice organizuje školení “naostro”. To znamená, že nebudeš jenom zavřený ve školící místnosti, kde do tebe budeme cpát samou teorii. Naopak, naše školení je vyváženou kombinací teorie a praxe a odehrává se v jednom z českých lázeňských hotelů. Během školení budeš mít možnost kontaktu s hotelovými hosty, pro které budeme společně připravovat program. Naše školení určitě stojí za to!

Proč Lázně Bohdaneč?

Lázně Bohdaneč nabízí skvělé, dokonce ideální podmínky k našemu školení. K dispozici je hezké ubytování a stravování, ale především obrovský sál, ve kterém bude probíhat celé naše školení. Lázně Bohdaneč mají dostatečně velkou kapacitu a to nám zabezpečí velké množství hostů během našeho školení. Hostům připravíme 2 večerní programy, tzn. budete si moct vyzkoušet základní a nejdůležitější část animace – práce s klientem. Navíc Lázně Bohdaneč leží pouhých 10 km od Pardubic, což značí skvělou dopravní dostupnost z různých koutů České republiky.

 

Tak co? Vidíme se na školení v Lázních Bohdaneč?

Jestliže máš zájem zúčastnit se našeho školení animátorů, stačí nám napsat e-mail na chcinaskoleni@animationpoint.cz

Kapacita školení je omezena, proto se přihlas co nejdřív.