Informace k platbě za školení animátorů AnimationPoint

Kolik stojí školení animátorů AnimationPoint?

Cena školení je pro sezónu 2020 dána na 2790 Kč. Od animátorů požadujeme platbu předem, kterou lze uhradit i na 2krát tzn. 1395 Kč (splatnost do 7 dnů od vystavení faktury) a 1395 Kč (splatnost maximálně 14 dní do začátku školení). V případě, že se přihlásíš na školení méně než 21 dní před jeho začátkem, platba probíhá na jeden krát.

Co všechno je v ceně za školení?

Za své peníze dostaneš v první řadě peckové animační školení. V průběhu víkendu se o tobě postarají 3 naši zkušení animátoři, kteří ti vysvětlí všechno o práci animátora. V ceně je ubytování (2 noci) a stravování formou plné penze (pátek oběd – neděle snídaně). Po dobu celého školení je postaráno o tvůj pitný režim, připravené bude i drobné občerstvení. Dostaneš od nás animační triko AnimationPoint, samozřejmostí je manuál animátora AnimationPoint a certifikát o absolvování školení na závěr. Mnohem cennější ale budou znalosti a dovednosti o animátorství, které oceníš na castingu ale v první řadě v průběhu tvé animační sezóny.

Jakou formou zaplatím za školení?

Za školení se platí bankovním převodem. Každý budoucí animátor od nás dostane fakturu, na základě které bude platba uhrazena.

Z jakého důvodu nebude možné zaplatit na místě v hotovosti tak jako minulou sezónu?

Rozhodli jsme se zrušit systém, který jsme využívali poslední 3 sezóny, tzn. platba zálohy a následný doplatek na místě školení v hotovosti. Důvodů je více. Stále větší množství z vás si i tak vybíralo platbu celé částky předem převodem. Platba zálohy a doplatku pro nás znamenala také o něco vyšší administrativní zátěž. Dále považujeme ve 21. století za praktičtější peníze jednoduše zaslat, než je fyzicky přinést na školení. Věříme, že to dává smysl i vám.

Co když na školení nedorazím?

V případě, že se z různých příčin školení nezúčastníš, je možné část peněz dostat zpátky. Pokud se tedy ze školení odhlásíš:

  • 14 a více dní před jeho zahájením, vrátíme ti 605 Kč (při platbě 1395 Kč) resp. 2000 Kč (při platbě 2790 Kč)
  • 13 – 7 dní před jeho zahájením, vrátíme ti 50% sumy (při platbě 2790 Kč to bude 1395 Kč)
  • 6 – 3 dny před jeho zahájením, vrátíme ti 790 Kč 
  • méně než 3 dny resp. 72 před jeho zahájením, peníze ti nevrátíme

Pokud se rozhodneš rozdělit si platbu na 2 části a ze školení se odhlásíš méně než 14 dní před jeho zahájením a navíc budeš mít uhrazenou jen 1/2 platby, peníze ti nevrátíme.

Ano, může se stát, že se školení z objektivních příčin nakonec nemůžeš zúčastnit. Neboj se ale zavolat, napsat e-mail nebo poslat SMS. Stále platí, že jsme jen lidé. Neměj strach, nic vám neuděláme. Pokud vidíme, že o práci animátora máš seriózní zájem, dokážeme platbu přesunout na další školení. Samozřejmě, hodinu před školením je dost pozdě. 

V případě dalších otázek ke školením nám neváhej napsat na info@animationpoint.cz.