Školení animátorů AnimationPoint, Srby u Kladna 25.11. – 27.11.2016

Školení animátorů AnimationPoint, listopad 2016, Srby (u Kladna)

ZRUŠENO

První školení animátorů před sezónou 2017 jsme chtěli organizovat v termínu 25.11. – 27.11.2016. Následně v termínu 10.12. – 12.12.2016. Nakonec se nám ale ani v jednom z těchto termínů nepodařilo zajistit dostatečnou volnou kapacitu v Hotelu Astra. Je to sice škoda, ale na druhé straně se na Vás o to více budeme těšit ihned v lednu 2017. Čaká vás víkend plný animace a zábavy. Přesný termín vám dáme včas vědět.

Základní informace ke školení animátorů AnimationPoint

Co můžeš na školení očekávat?

 • potřební informace o animaci a práci animátora
 • sestavení a prezentace večerního programu pro hotelové hosty
 • simulace castingu animátorů se zahraničním zaměstnavatelem
 • základy animačních aktivit pro děti
 • základy sportovních a fitness animačních aktivit
 • animační tance
 • práci s mikrofonem
 • a ještě mnohem víc! (všechno ti ale neprozradíme 🙂 )

Co za svých 2490 Kč dostaneš?

 • super školení (no uznej sám)
 • 2 noci v 3* hotelu Astra v Srbech (u Kladna)
 • plná penze a pitný režim během školení
 • ANO. Čteš dobře. V této ceně je ubytování i stravování!
 • manuál animátora AnimationPoint
 • hezké žluté animační triko AnimationPoint
 • certifikát o absolvování školení
 • více info v sekci ceník AnimationPoint

Co na školení říkají animátoři, kteří se ho již zúčastnili?

Recenze - školení animátorů AnimationPoint

Několik důvodů proč absolvovat školení animátorů?

1. Nejenom základ k práci animátora

Naše školení resp. trénink pro animátory ti dá nezbytný teoretický i praktický základ, který budeš k práci potřebovat.

 

2. Ukážeme ti jak uspět na castingu

Výběrové castingy organizujeme ve spolupráci s našimi zahraničními partnery v období únor – duben 2017. Na školení společně nasimulujeme castingovou atmosféru. Poradíme ti jak oslovit tvého potencionálního zaměstnavatele, prozradíme na co si dát naopak pozor a taky si procvičíme praktické animační dovednosti, které budou během casting vyžadovány.

 

3. Máš to zdarma

Poplatek za školení je již zahrnutý v poplatku za naše služby. Nezáleží na tom, jestli na školení přijedeš nebo ne, poplatek zůstává stejný. Jestliže školení absolvuješ ještě před castingem, na kterém následně uspěješ, poplatek za školení ti bude odečten z celkového poplatku za služby AnimationPoint spojené s vycestovaním (mrkni na ceník) a ve finále zaplatíš zase stejnou částku.

 

4. Školení “naostro”

Animace je pro lidi a bez nich to nemá význam. Proto i naše školení probíhá v naprosté interakci s nimi. V hotelu budou kromě nás i reální hosté, což patřičně využijeme a připravíme jim večerní program! To znamená, že už během školení si budeš moci vyzkoušet komunikaci a práci s hosty, kterých v létě bude více než dost.

 

5. Žádné trápení na úvod sezóny

I my známe animátory, kteří svojí práci po příjezdu nezvládali, nevěděli nic o fungování animačního týmu a první 2 nebo 3 týdny byli pro ně hotovým peklem. Právě proto je absolvování školení téměř nevyhnutností. Po něm se úvodního animačního stresu a trápení nemusíš obávat.

 

6. Víkend plný zábavy!

Naše školení není pouhých několik hodin ve školící místnosti. Čeká tě nabitý víkendový program plný animace a zábavy! Sám uvidíš, že se ti ze školení bude těžko odcházet. Dozvíš se vše potřebné a poznáš možná i své budoucí kolegy.

Kdy absolvovat školení?

Termín absolvování školení je samozřejmě na tobě. Jestliže si před castingem nevěříš nebo si nejsi jistý, jestli je práce animátora právě pro tebe, tak v tom případě ti můžeme jen doporučit, absolvovat školení ještě před castingem. V případě, že si myslíš, že casting absolvuješ bez problémů, budeš mít možnost přijít na školení i v období mezi castingem a vycestováním.

Animátorem bez školení?

Ano, samozřejmě to jde. Ale v první řadě je potřebné si uvědomit, že práce animátora není placená dovolená. Jestliže jsi nikdy nepracoval jako animátor v hotelu, budou pro tebe první týdny nesmírně náročné. Na školení tě na všechno připravíme a do destinace dorazíš již jako hotový animátor. Druhá důležitá věc je ta, že školení je již zahrnuto v ceně poplatku za naše služby. Když se tedy rozhodneš školení neabsolvovat zaplatíš při vycestování stejnou cenu jako kdyby si ho absolvoval.

Proč právě školení AnimationPoint?

Naše animační agentura jako jediná v České republice organizuje školení “naostro”. To znamená, že nebudeš jenom zavřený ve školící místnosti, kde do tebe budeme cpát samou teorii. Naopak, naše školení je vyváženou kombinací teorie a praxe a odehrává se v jednom z českých lázeňských hotelů. Během školení budeš mít možnost kontaktu s hotelovými hosty, pro které budeme společně připravovat program. Naše školení určitě stojí za to!

Proč Hotel Astra?

Možná si říkáte, proč nemáme školení v Praze, Brně, Plzni, Ostravě apod. Odpověď je jednoduchá. Výběr místa konání našeho školení je náročný. Ke školení potřebujeme dokonalé podmínky – dostatečně velké prostory k teoretické části a samozřejmě taky dostatek místa na praktické animační věci. Vzhledem k tomu, že během školení připravíme a následně hostům odprezentujeme večerní animační program, potřebujeme taky hotel, ve kterém někdo bude. No a taky myslíme na to, že mnoho z vás ještě studuje, a proto naše školení nemůže stát majlant. A to všechno splnuje Hotel Astra! Navíc budeme mít k dispozici bazén, ping pongový stůl, šipky, cvičební sál a ještě mnohem víc!

Jak se na školení dostanu?

Autem

Hotel Astra (mrkni na mapu) naleznete v tichém lesním prostředí v bezprostřední blízkosti Turyňského rybníka, nedaleko města Kladno a pouze 25 km od Prahy. Při cestě z Prahy využijte dálnici R6 směr Karlovy Vary, sjezd z dálnice Velká Dobrá. Při vjezdu do Velké Dobré na kruhovém objezdu sjezd třetí exit směr Doksy. V Doksích odbočte doprava směr Srby a za 1km po hlavní silnici jste dosáhli cíle – Hotelu Astra. 

Autobus

Hotel Astra se nachází nedaleko vesnice Kamenné Žehrovice. Z Kladna jezdí přímo před hotel autobus MHD. Zastávka se jmenuje “Kamenné Žehrovice, Báňská služba”. V případě, že pojedete přímo z Prahy, využijte meziměstské autobusové linky, které jezdí do zastávky “Kamenné Žehrovice, Háje”. 

Vlak

Do stanice Kamenné Žehrovice se dostanete z Prahy cca za 50 minut. Spojení jednoduše dohledáte na webu jizdnirady.cz

Tak co? Vidíme se na školení v Hotelu Astra v Srbech?

Jestliže máš zájem zúčastnit se našeho školení animátorů, stačí nám napsat e-mail na chcinaskoleni@animationpoint.cz

Kapacita školení je omezena, proto se přihlas co nejdřív.