Školenie animátorov AnimationPoint, Slovensko – apríl 2019

Školení animátorů AnimationPoint, 4.5. – 6.5.2019, Slovensko

Další školení animátorů AnimationPoint se uskuteční začátkem května, a to na Slovensku. Školení bude v Piešťanech v hotelu Alegro. Těšíme se na tebe v termínu 4.5. – 6.5. (sobota – pondeloke). Čeká tě víkend plný animace a zábavy. Hlavním úkolem školení je tě především na samotnou práci animátora. Tak co? Dorazíš?

Základní informace ke školení animátorů AnimationPoint

Škoílenie animátorov AnimationPoint - máj 2019

Co můžeš na školení očekávat?

    • potřební informace o animaci a práci animátora
    • sestavení a prezentace večerního programu pro hotelové hosty
    • simulace castingu animátorů se zahraničním zaměstnavatelem
    • základy animačních aktivit pro děti
    • základy sportovních a fitness animačních aktivit
    • animační tance
    • práci s mikrofonem
  • a ještě mnohem víc! (všechno ti ale neprozradíme 🙂 )

Co za svých 2690 Kč/105 € dostaneš?

  • super školení
  • 2 noci v hotelu
  • plná penze a pitný režim během školení
  • ANO, čteš dobře. V této ceně je ubytování i stravování!
  • manuál animátora AnimationPoint
  • hezké žluté animační triko AnimationPoint
  • certifikát o absolvování školení
  • více info v sekci ceník AnimationPoint

Nechceš se raději podívat?

Co na školení říkají animátoři, kteří se ho již zúčastnili?

Recenze - školení animátorů AnimationPoint

Několik důvodů proč absolvovat školení animátorů?

1. Nejenom základ k práci animátora

Naše školení resp. trénink pro animátory ti dá nezbytný teoretický i praktický základ, který budeš k práci potřebovat.

2. Ukážeme ti jak uspět na castingu

Výběrové castingy organizujeme ve spolupráci s našimi zahraničními partnery v období únor – duben 2019. Na školení společně nasimulujeme castingovou atmosféru. Poradíme ti jak oslovit tvého potencionálního zaměstnavatele, prozradíme na co si dát naopak pozor a taky si procvičíme praktické animační dovednosti, které budou během casting vyžadovány.

3. Máš to zdarma

Poplatek za školení je již zahrnutý v poplatku za naše služby. Nezáleží na tom, jestli na školení přijedeš nebo ne, poplatek zůstává stejný. Jestliže školení absolvuješ ještě před castingem, na kterém následně uspěješ, poplatek za školení ti bude odečten z celkového poplatku za služby AnimationPoint spojené s vycestovaním (mrkni na ceník) a ve finále zaplatíš zase stejnou částku.

4. Školení “naostro”

Animace je pro lidi a bez nich to nemá význam. Proto i naše školení probíhá v naprosté interakci s nimi. V hotelu budou kromě nás i reální hosté, což patřičně využijeme a připravíme jim večerní program! To znamená, že už během školení si budeš moci vyzkoušet komunikaci a práci s hosty, kterých v létě bude více než dost.

5. Žádné trápení na úvod sezóny

I my známe animátory, kteří svojí práci po příjezdu nezvládali, nevěděli nic o fungování animačního týmu a první 2 nebo 3 týdny byli pro ně hotovým peklem. Právě proto je absolvování školení téměř nevyhnutností. Po něm se úvodního animačního stresu a trápení nemusíš obávat.

6. Víkend plný zábavy!

Naše školení není pouhých několik hodin ve školící místnosti. Čeká tě nabitý víkendový program plný animace a zábavy! Sám uvidíš, že se ti ze školení bude těžko odcházet. Dozvíš se vše potřebné a poznáš možná i své budoucí kolegy.

Kdy absolvovat školení?

Termín absolvování školení je samozřejmě na tobě. Jestliže si před castingem nevěříš nebo si nejsi jistý, jestli je práce animátora právě pro tebe, tak v tom případě ti můžeme jen doporučit, absolvovat školení ještě před castingem. V případě, že si myslíš, že casting absolvuješ bez problémů, budeš mít možnost přijít na školení i v období mezi castingem a vycestováním.

Animátorem bez školení?

Ano, samozřejmě to jde. Ale v první řadě je potřebné si uvědomit, že práce animátora není placená dovolená. Jestliže jsi nikdy nepracoval jako animátor v hotelu, budou pro tebe první týdny nesmírně náročné. Na školení tě na všechno připravíme a do destinace dorazíš již jako hotový animátor. Druhá důležitá věc je ta, že školení je již zahrnuto v ceně poplatku za naše služby. Když se tedy rozhodneš školení neabsolvovat zaplatíš při vycestování stejnou cenu jako kdyby si ho absolvoval.

Proč právě školení AnimationPoint?

AnimationPoint jako jediný v České republice organizuje školení “naostro”. To znamená, že nebudeš jenom zavřený ve školící místnosti, kde do tebe budeme cpát samou teorii. Naopak, naše školení je vyváženou kombinací teorie a praxe a odehrává se v jednom z českých lázeňských hotelů. Během školení budeš mít možnost kontaktu s hotelovými hosty, pro které budeme společně připravovat program. Naše školení určitě stojí za to!

Tak co? Vidíme se na školení na Slovensku?

Jestliže máš zájem zúčastnit se našeho dubnového školení animátorů, stačí nám napsat e-mail na chcinaskoleni@animationpoint.cz

Kapacita školení je omezena, určitě se přihlas co nejdřív.