Školení animátorů AnimationPoint, Srby u Kladna – květen 2020

Školení animátorů AnimationPoint, 29.5. - 31.5., Srby u Kladna

Konečně je to tady! Náhrada za posunuté březnové a dubnové školení animátorů AnimationPoint budeme organizovat na konci května, tradičně v hotelu Astra v Srbech u Kladna. Těšíme se na tebe v termínu 29.5. – 31.5. (pátek – neděle). Čeká tě víkend plný animace a zábavy. Hlavním úkolem školení je připravit tě především na samotnou práci animátora. Na dalších řádcích se dozvíš, jak to na našem školení vypadá. Tak co? Dorazíš?

Co můžeš na školení očekávat?

 • potřebné informace o animaci a práci animátora
 • sestavení a prezentace večerního programu pro hotelové hosty
 • simulace castingu animátorů se zahraničním zaměstnavatelem
 • základy animačních aktivit pro děti
 • základy sportovních a fitness animačních aktivit
 • animační tance
 • práci s mikrofonem
 • a ještě mnohem víc! (všechno ti ale neprozradíme 🙂 )

Co za svých 2790 Kč dostaneš?

 • super školení
 • 2 noci v 3* hotelu Astra v Srbech (u Kladna)
 • plná penze a pitný režim během školení
 • ANO, čteš dobře. V této ceně je ubytování i stravování!
 • manuál animátora AnimationPoint
 • hezké žluté animační triko AnimationPoint
 • certifikát o absolvování školení
 • více info v sekci ceník AnimationPoint

A co říkají na školení naši animátoři? Stojí to fakt za to?

Několik důvodů, proč absolvovat školení animátorů?

1. (Nejenom) základ k práci animátora

Naše školení resp. trénink pro animátory ti dá nezbytný teoretický i praktický základ, který budeš k práci potřebovat.
Školení animátorů AnimationPoint - duben 2019 web

2. Navedeme tě na to, jak uspět na castingu

Výběrové castingy organizujeme ve spolupráci s našimi zahraničními partnery v období únor – duben 2020. Na školení společně nasimulujeme castingovou atmosféru. Poradíme ti, jak oslovit tvého potencionálního zaměstnavatele, prozradíme na co si dát naopak pozor a také si procvičíme praktické animační dovednosti, které budou během castingu vyžadovány. Po školení od nás dostane každý budoucí animátor feedback, aby věděl, na čem má dále zapracovat.

3. Máš to zdarma

Poplatek za školení je již zahrnutý v poplatku za naše služby. Nezáleží na tom, jestli na školení přijedeš nebo ne, poplatek zůstává stejný. Jestliže školení absolvuješ ještě před castingem, na kterém následně uspěješ, poplatek za školení ti bude odečten z celkového poplatku za služby AnimationPoint spojené s vycestovaním (mrkni na ceník) a ve finále zaplatíš zase stejnou částku.

4. Školení naostro

Animace je pro lidi a bez nich to nemá význam. Proto i naše školení probíhá v naprosté interakci s nimi. V hotelu budou kromě nás i reální hosté, což patřičně využijeme a připravíme jim večerní program! To znamená, že už během školení si budeš moci vyzkoušet komunikaci a práci s hosty, kterých v létě bude více než dost.

5. Žádné trápení na úvod sezóny

I my známe animátory, kteří svojí práci po příjezdu nezvládali, nevěděli nic o fungování animačního týmu a první 2 nebo 3 týdny byli pro ně hotovým peklem. Právě proto je absolvování školení téměř nevyhnutností. Po něm se úvodního animačního stresu a trápení nemusíš obávat. Budeš vědět proč je důležité vyměnit po večerním programu plakáty, proč dorazit včas na animační meeting nebo co se může stát, když řekneš hostům, s kým spí tvůj šéfanimátor.

6. Víkend plný zábavy

Naše školení není pouhých několik hodin ve školící místnosti. Čeká tě nabitý víkendový program plný animace a zábavy! Sám uvidíš, že se ti ze školení bude těžko odcházet. Kdo ví, možná na školení poznáš i své budoucí kolegy.

Další vaše otázky, na které se nás ohledně školení ptáte

Termín absolvování školení je samozřejmě na tobě. V zásadě máš ale 2 možnosti.

Dorazit na školení před castingem:

Pokud se chceš dozvědět co nejvíce o castingu a tak trochu dostat návod jak uspět,  doporučujeme absolvovat školení ještě před castingem. Pozor, účast na školení ti rozhodně negarantuje úspěch na castingu! Všechno je na tobě. Pokud se vykašleš na feedback, který od nás po školení dostaneš, nepomůže ti ani Matka Tereza.

Dorazit na školení po castingu:

V případě, že si myslíš, že casting absolvuješ bez problémů, jsme s tím rozhodně OK. Absolvovat školení je možné také v období mezi absolvováním castingu a vycestováním.

AnimationPoint jako jediný v České republice organizuje školení “naostro”. To znamená, že nebudeš jenom zavřený ve školící místnosti, kde do tebe budeme cpát samou teorii. Naopak, naše školení je vyváženou kombinací teorie a praxe a odehrává se v jednom z našich partnerských hotelů. Během školení budeš mít možnost osahat si animaci od A po Z. Navíc zažiješ skvělý víkend, z kterého se ti bude jenom těžko odcházet zpátky domů.

Možná si říkáte, proč nemáme školení v Praze, Brně, Plzni, Ostravě apod. Odpověď je jednoduchá. Výběr místa konání našeho školení je náročný. Ke školení potřebujeme dokonalé podmínky. Hezkou školící místnost, kde můžeme skákat, křičet, tančit a nikoho nerušit. Dále potřebujeme podmínky na sport – bazén, šipky, ping – pong. Máme rádi dobré jídlo, a to v Astře rozhodně mají. Během školení připravíme a následně hostům odprezentujeme večerní animační program, potřebujeme také hotel, ve kterém někdo bude. No a také myslíme na to, že mnoho z vás ještě studuje, a proto naše školení nemůže stát majlant. Všechny tyhle kritéria splňuje Hotel Astra! Pokud máš pro nás tip na jiné místo, kde by se naše školení mohlo uskutečnit, neváhej nám napsat.

Autem

Hotel Astra (mrkni na mapu) naleznete v tichém lesním prostředí v bezprostřední blízkosti Turyňského rybníka, nedaleko města Kladno a pouze 25 km od Prahy. Při cestě z Prahy využijte dálnici R6 směr Karlovy Vary, sjezd z dálnice Velká Dobrá. Při vjezdu do Velké Dobré na kruhovém objezdu sjezd třetí exit směr Doksy. V Doksích odbočte doprava směr Srby a za 1km po hlavní silnici jste dosáhli cíle – Hotelu Astra. 

Autobus

Hotel Astra se nachází nedaleko vesnice Kamenné Žehrovice. Z Kladna jezdí přímo před hotel autobus MHD. Zastávka se jmenuje “Kamenné Žehrovice, Báňská služba”. V případě, že pojedete přímo z Prahy, využijte meziměstské autobusové linky, které jezdí do zastávky “Kamenné Žehrovice, Háje”. 

Vlak

Do stanice Kamenné Žehrovice se dostanete z Prahy cca za 50 minut. Spojení jednoduše dohledáte na webu jizdnirady.cz

 • pohodlné sportovní oblečení a obuv
 • slušné oblečení na večer (žádné obleky a róby prosím, stačí něco v čem se cítíš prostě fajn)
 • bílé a černé triko
 • černé legíny (holky)
 • plavky (využijeme také bazén)

Na úvod stručná odpověď – ano, jde to. Dodáváme velké ALE!

Je potřebné si uvědomit, že práce animátora není placená dovolená. Předpokládáme, že se chystáš na svojí premiérovou animační sezónu. V tom případě, pro tebe budou první týdny fakt náročné. Možná budeš také přemýšlet nad návratem domů.

Na školení tě na všechno připravíme a do destinace dorazíš již jako hotový animátor. Navíc, budeš mít možnost poznat náš tým, se kterým budeš v průběhu sezóny následně komunikovat. Náš vztah tedy nebude anonymní.

Druhá důležitá věc je ta, že školení je již zahrnuto v ceně poplatku za naše služby. Když se tedy rozhodneš školení neabsolvovat zaplatíš při vycestování stejnou cenu jako kdyby si ho absolvoval. Proč tomu tak je? Byli bychom rádi, aby se školení zúčastnilo co možno nejvíc našich animátorů. Každý animátor je naše vizitka a proto chceme každého před sezónou pořádně poznat. Z našich statistik také víme, že animátoři, kteří na školení nedorazili, se mnohem častěji vracejí předčasně domů. Před sezónou chystáme 5 velkých školení, určitě si vybereš.

Začátek školení je vždy v pátek, cca 10:30. V případě, že máš v ten den něco fakt důležitého na práci a můžeš dorazit až odpoledne, dej nám prosím vědět, nějako to společně vymyslíme.

Školení končí v neděli, cca 11:45. Strava začíná v pátek obědem a končí v neděli snídaní.

Tak co, uvidíme se na našem květnovém školení?

Kapacita školení je omezená, doporučujeme se přihlásit co nejdříve. Stačí se nám ozvat, ideálně formou e-mailu chcinaskoleni@animationpoint.cz. Pokud nám zavoláš nebo napíšeš přes Messenger nebo Instagram, rozhodně chybu neuděláš.