O nás

O AnimationPoint

Ve spolupráci s našimi partnery nabízíme atraktivní pracovní příležitosti na pozici animátora volného času v zahraničí ale také v Česku. Jestliže chceš strávit pracovní léto plné zábavy u moře tak jsi na správné adrese. AnimationPoint ti nejenom práci najde a následně zabezpečí ale navíc se o tebe patřičně postará, a to formou prvotřídního školení animátorů a neustálé komunikace a asistence během našeho “vztahu”.

Kdo za AnimationPoint stojí?

Vikto Fodor - AnimationPoint

Viktor Head of AnimationPoint

Viktor pochází ze Slovenska a jako hlava AnimationPoint zabezpečuje plynulý chod společnosti. Připravuje pro Vás nové pracovní nabídky, organizuje castingy a školení pro animátory.

Neobyčejní služby

Nejenom vycestování
Nepřipravíme tě o úspory ještě před vycestováním. Naopak, své peníze investuješ do atraktivní letní práce, prvotřídního školení, asistence během tvého pobytu v zahraničí a další spolupráce s námi. O práci animátora toho víme více než dost a ochotně se s tebou o všechno podělíme. Zakládáme si na osobním přístupu a skvělých vztazích s našimi animátory. Jestliže si zaplacení poplatku za naše služby nemůžeš dovolit, přinášíme ti možnost jeho postupného splacení.

Nejenom práce
Práce animátora není obyčejná letní brigáda. Je to poslání, během kterého budeš nejenom sbližovat a bavit lidi kolem sebe, ale především dělat jejich dovolenou jedinečnou. To vše v partě mladých lidí v sluncem zalitých zemích. Na druhé straně práce animátora je náročná a není pro každého, ale úsměv a radost spokojených hostů ti dennodenně dobije potřebnou dávku energie.

Nejenom animační služby
Naši animátoři dodají Vašemu aquaparku, hotelu, cestovce nebo dětské párty potřebný šmrnc. Nabídku animačních služeb u nás na webu nenajdete, všechno ale vyřešíme individuálně k Vaší spokojenosti.