Práce animátora u moře na Maltě

Animátor volného času na Maltě

AnimationPoint ti prostřednictvím svého zahraničného partnera nabízí atraktivní nabídky práce v zahraničí u moře na pozici hotelového animátora volného času na ostrově Malta. Casting na tuto pozici proběhne v období únor – duben 2020, registruj se u nás ale co nejdřív, počet pracovních míst tak a kapacity castingů jsou omezeny.

Animátorka volného času Alena Malta - AnimationPoint

AnimationPoint ti nabízí následující podmínky

Pracovní pozice

– sportovní animátor
– dětský animátor
– allround animátor
– taneční animátor
 

Nevíš si rady s výběrem animační pozice? Podívej se na informace o animátorství a přehled jednotlivých animačních pozic.

Jaký je plat animátora?

Platové ohodnocení se pohybuje rozmezí od 500 – 900 €. Základní plat činí 500 – 550 €. Jestliže máš s prací animátora zkušenosti, ovládáš více jazyků nebo máš nějaké zvláštní schopnosti, které by si jako animátor mohl využít, získáš i více, je to však individuální.
 

Jak dlouho budeš pracovat?

Animátor pracuje během letní turistické sezóny na Maltě, tzn. 3 – 7 měsíců, v závislosti od pracovní nabídky. Nástup je možný v obdboní duben – červen, odjezd z destinace je během září nebo října. Pracovní dobu animátora je obtížné definovat, pohybuje se v rozmezí 8 – 12 hodin denně. Každý týden máš nárok na 1 den volna.
 

Bydlení a jídlo

Ubytování a strava jsou zdarma zabezpečené našim partnerem. Jako animátor budeš mít k dispozici pokoj pro zaměstnance hotelu, buďto přímo v areálu nebo v jeho blízkosti. Stravování je zajištěné během celého dne, k dispozici máš i nealkoholické nápoje. Stravovat se budeš ve většině případů v hotelové restauraci, v některých hotelech v zaměstnanecké kantýně.
 

Cestovní náklady

Jedna resp. obě cesty jsou hrazené našim partnerem (v závislosti od pracovní nabídky).
 

Pojištění

Zdravotní a sociální pojištění  je hrazené našim partnerem.
 

AnimationPoint od tebe očekává

Jazyková vybavenost

Animátor musí ovládat minimálně anglický jazyk, a to na komunikativní úrovni. Velkou výhodou, v některých případech až nutností je znalost dalšího světového cizího jazyka – němčina, ruština, francouzština apod.

Věk

18 – 30 let

Časová dostupnost

Práce animátora je velmi zřídka záležitost 2-měsíční letní brigády, naopak čím delší je tvá časová dostupnost (v období duben – říjen), tím máš větší šanci vycestovat za animátorstvím.

Vlastnosti animátora

  • energičnost, komunikativnost, kreativita, organizační schopnosti
  • zodpovědný přístup k práci
  • chuť bavit se
  • kladný vztah ke sportu/dětem/tanci (závisí od pozice)

Věříme, že tě naše nabídka práce zaujala a že už brzy se budeš těšit z nově získané práce. Registruj se u nás proto ještě dnes a my se ti ozveme. Pozice “Animátor volného času na Maltě” je obsazována během castingu animátorů v březnu 2020.

Chci vyrazit za animátorstvím na Maltu a prožít skvělé LÉTO 2020!

Registrace