Animátorem i po castinzích!

Animátorem i po castingu? ANO, jde to!

V první řadě bychom vás chtěli informovat, že naše castingy se zahraničními partnery jsme organizovali 27. 2., 5.3. a 9.4. Všem úspěšným animátorům blahopřejeme a přejeme vydařenou animační sezónu 2016.  Vy ostatní se určitě ptáte, co teď, je ještě vůbec šance stát se animátorem a vycestovat v létě do zahraničí? My odpovídáme – ANO, ANO, ANO! Jak teda na to?

 

Všichni uchazeči, kteří nemohli dorazit na casting resp. se o nás dozvěděli později, by měli zvolit následující postup:

Základem je registrace

V případě, že jste se jen teď registrovali, budeme vás bezprostředně po úspěšné registraci kontaktovat. Samozřejmě, musíte splňovat základní předpoklady (věk 18-30, znalost cizího jazyka a dostatečná časová dostupnost). Jestli jste odeslali registrační formulář již dřív a z různých příčin nemohli dorazit na casting, víme o vás. Samozřejmě že nic nepokazíte, když se nám ozvete jako první. 

Vyber si z aktuálních pozic nebo počkaj na tu svojí

Našel si v seznamu aktuálně volných pracovních pozic takovou, která se ti líbí? Splňuješ požadavky? Super, pokračuj k dalšímu bodu. V případě, že ještě nemůžeš vycestovat, neměj strach, budeme mít i pozice s pozdějším nástupem.

Musíme vás vidět!

Účelem castingu bylo vidět vás v akci! Na tom se nic nemění, každý animátor AnimationPoint musí “projít našima rukama”. V praxi to znamená, že se domluvíme na osobním pohovoru v naší kanceláři v Praze. Pokud nás během pohovoru přesvědčíš, že právě TY jsi animátor, kterého hledáme, máš z poloviny vyhráno a budeš mít možnost přesvědčit o svých kvalitách také tvého budoucího zaměstnavatele. 

Co tak školení animátorů?

Ideálním způsobem jak se připravit na animátorství a také absolvovat osobní pohovor s vedením AnimationPoint, je účast na našem školení. Nejbližší školení budeme organizovat už 29.4. – 1.5. v hotelu Astra v Srbech (nedaleko od Kladna). Během školení ti taky ukážeme, jak správně absolvovat Skype pohovor.

Skype interview

Posledním krokem je absolvování samotného Skype pohovoru se zaměstnavatelem. Jestli se zaměstnavateli budeš líbit, práce animátora je tvá a ty se můžeš těšit na skvělé animační léto 2016!

Chci vyrazit za animátorstvím a prožít skvělé LÉTO 2016

Registrace