Březen 2019 v AnimationPoint

Březen 2019 v AnimationPoint

On 8 dubna, 2019, Posted by , In O AnimationPoint, With No Comments

Ahoj animátoři,

je za námi další měsíc roku 2019, který se u nás nesl v pokračování výběru nových animátorů. Školení, další castingy, tentokrát i na Slovensku v Bratislavě a další setkání s našimi animátory… a to není zdaleka všechno! Pojďme se společně podívat, co se u nás v AnimationPoint za poslední měsíc událo.

Další castingy animátorů v Praze

První velká událost měsíce přišla ihned na úvod. 3. března jsme v Praze organizovali náš další casting budoucích animátorů. Do naší animační rodiny se přidalo několik dalších skvělých lidí, které čeká nezapomenutelná letní sezóna 2019. No a samozřejmě co by to bylo za casting bez pořádné večerní oslavy. Dorazilo kopec našich českých animátorů z minulých sezón, se kterými jsme se skvěle zabavili!

V průběhu března jsme v Praze zorganizovali ještě jeden menší casting, během kterého jsme doplnili další animační pozice na léto.

Casting animátorů AnimationPoint - březen 2019 WEB
Posezení po castingu
Malý casting animátorů v Praze

Zkušenost animátorky Sáry!

Sledujete náš YouTube kanál? V tom případě vám určitě neunikla poslední zkušenost animátorky Sáry, která pracovala v průběhu posledního léta na Rodosu. Pokud se vám Sára líbila, možná budete mít to štěstí a setkáte se s ní v průběhu další sezóny. Sára se totiž  chystá v dubnu vycestovat znovu do Řecka, tentokrát na poloostrov Peloponés.

Animátorka AnimationPoint Sára

Další školení animátorů AnimationPoint

Uprostřed měsíce přišlo na řadu naše další školení. Bylo sice menší než obvykle, ale i tak jsme si to s našimi animátory skvěle užili! Školení bylo v naší tradiční “destinaci”, v hotelu Astra u Kladna. Nestihli jste toto školení? Nevadí! Máte šanci přijít již v průběhu víkendu 12.4. – 14.4. znovu do hotelu Astra nebo 26.4. – 28.4. na Slovensko.

Konec zimní sezóny v Česku

Březen byl dost teplý, ale to neznamená, že se na našich horách ještě neanimovalo. Zimní sezóna trvala do poloviny resp. do konce března. Zima v Peci pod Sněžkou a na Lipně byla super, děkujeme našim zimním animátorům Danče a Zdeňkovi, Anežce a Štěpánovi a na závěr takové Terce a Sáře.

Animátoři Anežka a Štěpán
Animátorka Anežka a děti v koutku

Eventy v Česku

Takto v sezóně se nám někdy naskytnou možnosti krátkých animací i u nás v Česku. Ve spolupráci s našim partnerských Aquapalace Praha se několik našich animátorek představilo v průběhu března na výstavách v Praze, na kterých propagovaly samotný aquapark a samozřejmě animace v něm.

Polly a Mária ve spolupráci s Aquapalace Praha

Další naše párty

V roce 2019 jsme si předsevzali, že každý měsíc zorganizujeme 1 setkání pro naše animátory. To březnové bylo zatím nejpovedenější. S animátory jsme si fajn pokecali, zabavili se, někteří také zatančili …. a více už neprozradím. Dorazte příště také a uvidíte!

AnimationPoint animátoři

Casting animátorů v Bratislavě

A co závěr měsíce? Ten byl skvělý! Poslední březnovou sobotu se uskutečnil náš historicky první casting animátorů na Slovensku. V Bratislavě jsme ve spolupráci s našim zahraničním partnerem obsadily několik pozic v Řecku a Španělsku. Jsme velmi rádi, že animační AnimationPoint rodina se rozrůstá i za hranice. Na Slovensko se znovu vrátíme, a to na konci dubna, kdy tam budeme organizovat naše další animační školení. Už teď se nemůžeme dočkat!

Casting animátorů AnimationPoint Bratislava

A co dál?

Je tu duben a s ním i první odlety našich animátorů. Čekají nás další školení pro animátory nebo animační Velikonoce v Peci pod Sněžkou. Určitě sledujte náš Instagram nebo Facebook, kde se vždy dozvíte ty nejčerstvější informace.

Viktor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *