Leden 2019 v AnimationPoint

Leden 2019 v AnimationPoint

On 4 února, 2019, Posted by , In O AnimationPoint, With No Comments

Ahoj animátoři,

Po více jako roce a půl jsme se rozhodli, že vám znovu chceme pravidelně přinášet informace o tom, co je u nás v AnimationPoint nového. Vždy na přelomu měsíců se od nás dozvíte, čemu jsme se v posledních týdnech věnovali a co nás čeká v těch nejbližších. Začínáme tedy prvním měsícem v novém roce 2019 – jaký byl tedy leden?

Naše úvodní školení animátorů AnimationPoint

Nábor (toto slovo nemáme rádi, ale zatím jsme nenašli jeho příjemnější synonymum, klidně se necháme inspirovat) na sezónu 2019 jsme odstartovali ještě v listopadu 2019, ale prvním větším eventem před další letní sezónou bylo naše první školení pro naše budoucí animátory. Již tradičně jsme se sešli v hotelu Astra, nedaleko Kladna. Školením si prošlo 12 šikovných mladých lidí, kteří v nás po víkendu znovu zanechali obrovské množství energie. Mezi školiteli se premiérově ukázali naši skvělí animátoři Terka a Ondra, jež doplnil ještě starý známý Sebastian (ještě o něm uslyšíte). I když si Seba nechal doma tělový krém, dopadlo školení na jedničku! Na všechny naše vyškolené animátory se těším na castinzích v únoru a březnu a následně snad i v našich letních destinacích. Držím palce!

Školení animátorů AnimationPoint LEDEN 2019
Školení animátorů AnimationPoint – leden 2019

Natáčení novinek do našeho animačního balíčku

Po školení jsme s našimi školiteli – animátory, ještě chvíli zůstali v hotelu Astra, abychom pro vás vylepšili některé části animačního balíčku který dostane každý animátor před vycestováním do své letní destinace. Tentokrát jsme si posvítili na jednu z nejoblíbenějších animačních aktivit – aquagym, který dostane v našem balíčku novou tvář, o kterou se postarala naše animátorka Terka! Máte se na co těšit.

Natáčení do animačního balíčku
Natáčení do animačního balíčku

Lipno a Pec pod Sněžkou

Práce animátora je sice převážně spojována s letním pobytem v zahraničí, ale animovat je možné i u nás v České republice. AnimationPoint v průběhu zimní sezóny 2018/2019 v rámci českých animací spolupracuje se dvěma krásnými resorty na Lipně a v Peci pod Sněžkou. Naši animátoři Danča, Zdeněk alias Dino, Anežka a Štěpán si momentálně užívají netradiční animační zimu v těchto krásných zimních střediscích. Anežku a Štěpána máte možnost sledovat i formou jejich Facebook stránky, na kterou pravidelně přidávají novinky ohledně animačního dění v Hotelu Horizont v Peci. Už jste jim dali svůj like?

Animátor Zdeněk na Lipně
Animátor Zdeněk na Lipně
Animátoři Anežka a Štěpán
Animátoři Anežka a Štěpán v Peci pod Sněžkou

Nové pozice na léto 2019

Před letní sezónou 2019 jsme se co nejvíce snažili rozšířit naši nabídku destinací a možnosti vycestování za prací animátora. V tomto okamžiku je tak na 90% jisté, že vaše kroky povedou i do destinací jako Bulharsko, Turecko, Egypt nebo na italskou Sicílii. Všechny informace se k vám včas dostanou. Těší nás i zvýšený zájem o letní animátorství u nás v Česku. Můžeme vám už nyní potvrdit oblíbené Máchovo jezero nebo Lipno. Rozhodně ale tímto nekončíme, pracujeme i na dalších možnostech.

Video Radka a zkušenost Danči

A je tu čas se znovu dostat k Sebastianovi. Právě on stojí za postprodukcí našich videí. Videa se vám líbí, Seba od nás určitě dostane nějaké to pivo! Mezi jeho poslední kousky patří velmi povedená zkušenost animátora Radka. K dispozici je kratší verze, která obsahuje velmi pěkné záběry z Radkovy sezóny. Pro fajnšmekry je připraven kompletní 10 minutový rozhovor, ve kterém Radek vysvětlí práci animátora více detailněji. Pokud jste tak ještě neučinili, určitě se na videa mrkněte. A co Radek? Ten se má fajn a v nejbližších dnech se bude mít ještě lépe, uvidíte sami.
Mimo videí vám, ale pravidelně přinášíme i zkušenosti našich animátorů ve formě psaných blogů. Naposledy nám se svou zkušeností přispěla Danča, která letní sezónu 2018 strávila na ostrově Kos. Pokud jste se k článku ještě nedostali, tak šup šup, stojí zato.

Animátor AnimationPoint Radek
Animátor Radek sleduje beachvolley

Skupina pro animátory AnimationPoint

Těší nás, že každou sezónou je vás víc a víc. Práce animátora vás baví a naplňuje. V poslední době se na nás v AnimationPoint valí nejrůznější poptávky spoluprací, ať už u nás v Česku nebo zahraničí. Právě proto jsme se rozhodli vytvořit na Facebooku skupinu s názvem “Animátoři AnimationPoint”, do které budeme pravidelně přidávat různé zajímavé nabídky pro naše animátory. Pokud si už s námi vycestoval/a nebo absolvoval/a jedno z našich školení a máš zájem se animaci ještě trochu věnovat tak neváhej a přidej se do naší skupiny!

A co nás čeká v únoru?

Hodně! Na programu je další školení pro nové animátory, konkrétně v termínu od 15.2. – 17.2.2019, a to znovu v hotelu Astra. Další víkend po školení přivítáme v Praze našeho řeckého partnera se kterým budeme organizovat náš první CASTING před letem 2019! Těšit se můžete na spoustu pozic v Řecku a na Kypru. Toto jsou 2 hlavní highlighty dalšího měsíce, čeká nás toho ale mnohem více. Určitě sledujte Instagram AnimationPoint, kde se vám budeme snažit přibližovat vše podstatné!

Viktor z AnimationPoint

PS: Jo a také máme nové animační mikiny! Naši animátoři v Peci si je už užívají. Sebastian na školení také otestoval jejich kvalitu a byl spokojený. 🙂

Anežka a Štěpán už mají svoje mikiny!
Seba to zhodnotil kladně! Je to znalec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *