2 castingy jsou za námi! Je ještě šance vycestovat?

2 castingy jsou za námi! Je ještě šance vycestovat?

On 5 března, 2018, Posted by , In Nezařazené, With No Comments

V první řadě bychom vás chtěli informovat, že máme za sebou naše úvodní castingy animátorů, které jsme ve spolupráci s našimi zahraničními partnery organizovali 24.2. a 3.3. v Praze. Velké množství z vás získalo práci a může se těšit na animační léto 2018! Těší nás ale i další věc – váš neustálý zájem o animátorství! Dostáváme od vás mnoho dotazů, ale obecně se jedná o otázku – je ještě šance získat práci animátora, není pozdě?

Naše odpověď je: Určitě není pozdě, stále máme volné pozice!

Jaké jsou tedy možnosti?

Poslední casting animátorů AnimationPoint – 28.4.2018 v Praze

Je před námi ještě poslední casting během kterého budeme obsazovat pracovní pozice v Řecku, Španělsku, Itálii na Kypru a na Maltě. Casting, který se uskuteční v v sobotu, 28.4. v Praze, nakonec nebudeme pořádat s našim zahraničním partnerem ale samostatně a bude určený pro všechny pozice. V případě, že se chceš zúčastnit castingu a ještě jsme se neozvali a neposlali pozvánku, stačí napsat e-mail na chcinacasting@animationpoint.cz.

Osobní pohovor + Skype pohovor

V případě, že ti termín castingu nevyhovuje nebo máš možnost za animátorstvím vycestovat již v průběhu dubna, resp. v úvodu května, je zde možnost absolvovat osobní pohovor. Pokud nás během pohovoru přesvědčíš, že právě TY jsi animátor, kterého hledáme, máš z poloviny vyhráno a budeš mít možnost přesvědčit o svých kvalitách tvého budoucího zaměstnavatele. Posledním krokem je absolvování samotného Skype pohovoru se zaměstnavatelem. Jestli se zaměstnavateli budeš líbit, práce animátora je tvá a ty se můžeš těšit na skvělé animační léto 2018! V případě, že u nás na pohovoru uspěješ, je samotný Skype většinou už jen formalita.

Osobní pohovory probíhají v naší kanceláři v Praze, časově jsme maximálně flexibilní. Podívejte se, kde se nachází náš office.

Co tak školení animátorů?

Ideálním způsobem jak se připravit na animátorství nebo na casting a také absolvovat osobní pohovor s vedením AnimationPoint, je účast na našem školení. Nejbližší školení budeme organizovat již v březnu, a to od 23.3. do 25.3. nebo poté v dubnu od 13.4. – 15.4.! Nevíš co od školení očekávat? To vůbec nevadí – podívej se na naše video ze školení a hned bude vše jasnější.

Aktuální volné pozice

Tak jako před sezonou 2017, tak i před touto budeme pravidelně na náš web přidávat aktuální volné pracovní pozice. Tyto pozice jsou obsazovány formou osobního pohovoru s námi a následného Skype pohovoru s naším partnerem tzn. tvým potencionálním zaměstnavatelem. Již brzy tuhle sekci přidáme na náš web.

Chci vyrazit za animátorstvím a prožít skvělé LÉTO 2020

Registrace

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *