Práce animátora u moře v Bulharsku

Animátor volného času v Bulharsku

AnimationPoint ti prostřednictvím svých partnerů nabízí atraktivní nabídky práce v zahraničí u moře na pozici animátora volného času v Bulharsku. Pracovat můžeš v letoviscích Burgas a Varna. 

Velkou výhodou je, že animační sezóna v Bulharsku trvá jen 2 měsíce, a to od 1.7. do 31.8. Výběr animátorů do Bulharska již probíhá, stačí vyplnit registrační formulář. Následně se s tebou telefonicky spojíme a probereme další postup v cestě za animátorstvím.

TIP: Podívej se na 6 kroků, Jak se stát animátorem AnimationPoint

Práce animátora volného času - Bulharsko

AnimationPoint ti nabízí

Pracovní pozice

 • dětský animátor/ka
 • sportovní animátor/ka
 • fitness animátor/ka
 • allround animátor/ka

Nevíš si rady s výběrem animační pozice? Podívej se na informace o animátorství a přehled jednotlivých pracovních pozic. 

Jaký je plat animátora v Bulharsku?

Základní platové ohodnocení animátora bez zkušeností se pohybuje na úrovni 16 500 Kč. Jestliže máš s prací animátora zkušenosti, ovládáš více jazyků nebo máš nějaké zvláštní schopnosti, které jako animátor dokážeš využít, získáš i více, je to však individuální.

V jakém termínu budeš pracovat?

Animátor pracuje během letní turistické sezóny v Bulharsku, v tomto případě 2 měsíce. Nástup je možný koncem června, maximálně 1. července. Odjezd z destinace probíhá 31.8. nebo maximálně během prvního týdne v září. Pracovní dobu animátora je obtížné definovat, pohybuje se v rozmezí 8 – 12 hodin denně. Každý týden máš nárok na 1 den volna. 

A jak vypadá pracovní den animátora? Dozvíš se na našem blogu, po rozkliknutí odkazu.

Bydlení a jídlo

Ubytování a strava jsou zdarma zabezpečené naším partnerem. Jako animátor budeš mít k dispozici pokoj pro zaměstnance hotelu, buďto přímo v areálu nebo v jeho blízkosti. Stravování je zajištěné během celého dne, k dispozici máš i nealkoholické nápoje. Stravovat se budeš ve většině případů v hotelové restauraci, v některých hotelech v zaměstnanecké kantýně.

Cestovní náklady

Letenka do a z destinace je zabezpečena, nic si nemusíš platit.

Zabezpečujeme také transfer z letiště do hotelu, kde budeš během sezóny pracovat.

Pojištění

Pozice na 2 měsíce v Bulharsku jsou možné jen jako animátor volného času pro naši partnerskou českou cestovní kancelář. Spolupráce je na IČO (neměj obavy, se vším pomůžeme). V tom případě je potřebné hradit si zdravotní a sociální odvody (platí pouze pro nestudenty). Soukromé cestovní pojištění, včetně pojištění odpovědnosti máš hrazené.

AnimationPoint od tebe očekává

Jazyková vybavenost

Animátor musí ovládat minimálně anglický jazyk, a to na komunikativní úrovni. Velkou výhodou, v některých případech až nutností je znalost dalšího světového cizího jazyka – němčina, ruština, francouzština apod.

Věk

Minimální věková hranice je daná na 18 let. A ta maximální? Pokud se pořád cítíš animátorem, klidně se ozvi.

Časová dostupnost

Na léto 2024 máme pro Bulharsko přibližně 14 pracovních pozic.

Všechny pozice jsou s nástupem maximálně 1.7. a koncem 31.8.. Počítej ale s tím, že sezóna se může o několik dnů prodloužit. V praxi to znamená, že možná přiletíš 26.6. a odletíš 4.9., vše včas upřesníme.

Chceš pracovat více jako 2 měsíce?

V pohodě, to jsme moc rádi! Podívej se na jiné destinace, jako například Řecko, Turecko, Egypt nebo Tunisko.

Vlastnosti animátora

 • Pokud chceš pracovat s dětmi, měl bys být schopen zabavit je 2 hodiny před a 3 hodiny po obědě.
 • Pokud chceš pro hosty organizovat aktivity jako stretching nebo aquagym, měl bys vědět, že biceps není sval na lýtku.
 • Chceš si s hosty zahrát badminton nebo uspořádat turnaj ve stolním tenise? Bylo by dobré kdybys věděl, že tyto sporty se hrají přes síť.
 • Pracovat budeš po dobu minimálně 3 měsíců ještě s dalšími animátory. S někým budeš také sdílet společný pokoj. Pokud jsi konfliktní typ a nedokážeš se dohodnout, tato práce asi není pro tebe.
 • Dobrý den, jak se máte? Jak se vám líbí hotel? Přijdete po obědě na aquagym? A co ty, Nelinko, dorazíš odpoledne na pirátský den?  Komunikovat s hotelovými hosty budeš každý den, každou hodinu, každou….
 • Nemáš na aktivitách dost lidí? Buď kreativní! Vymysli něco nového nebo změň čas konání aktivity.
 • Došli ti v miniklubu žluté papíry nebo se ti zlomila raketa na stolní tenis? Buď samostatný a zodpovědný! Zastav se u hotelového managera, informuj ho a požádej o zajištění nových věcí.

Věříme, že tě naše nabídka práce zaujala a že už brzy se budeš těšit z nově získané práce. Registruj se u nás proto ještě dnes a my se ti ozveme. Pozice “Animátor volného času v Bulharsku” je obsazována během pohovorů a castingů animátorů na jaře 2024.

Chci se stát ANIMÁTOREM