Práce animátora u moře v Egyptě

Animátor volného času v Egyptě

Naše animační agentura ti prostřednictvím svých partnerů nabízí atraktivní práci u moře na pozici hotelového animátora volného času v Egyptě. Pracovat budeš v luxusních hotelech v oblasti Sharm-el-Sheikh. Casting na tuto pozici proběhne na jaře 2015, registruj se u nás ale co nejdřív, počet pracovních míst tak i kapacita castingu jsou omezeny. 

Egypt sfinga a pyramída Animační show AnimationPoint

AnimationPoint ti nabízí následující podmínky

Pracovní pozice

– sportovní animátor
– dětský animátor
– allround animátor
– taneční animátor
– animátor DJ
– hostess animátor
– šéfanimátor

 

Jaký je plat animátora?

Platové ohodnocení se pohybuje v rozmezí od 500 – 900 €. Základní plat činí 500 €. Jestliže máš s animací zkušenosti, ovládáš více jazyků nebo máš nějaké zvláštní schopnosti, které by si jako animátor mohl využít, získáš i více, je to však individuální.

 

Jak dlouho budeš pracovat?

Animátor pracuje během letní turistické sezóny tzn. 3 – 6 měsíců, v závislosti od pracovní nabídky. Nástup je možný již koncem dubna, nejpozději však začátkem června, odjezd z destinace je během září nebo začátkem října. Pracovní dobu animátora je obtížné definovat, pohybuje se v rozmezí 8 – 12 hodin denně. Každý týden máš nárok na 1 den volna.

 

Bydlení a jídlo

Ubytování a strava jsou zdarma zabezpečené našim partnerem. Jako animátor budeš mít k dispozici pokoj pro zaměstnance hotelu, buďto to přímo v areálu nebo v jeho blízkosti. Stravování je zajištěné během celého dne, k dispozici máš  nealkoholické nápoje.

 

Cestovní náklady

Zaměstnavatel proplácí letenku do i z místa pracovního pobytu.

 

Pojištění

Sociální a zdravotní pojištění je hrazené zaměstnavatelem.

 

AnimationPoint od tebe očekává

Jazyková vybavenost

Pro pozice v Egyptě hledáme animátory ovládající 2 cizí jazyky. Samozřejmostí je angličtina, ideální je kombinace s němčinou, ruštinou, francouzštinou apod.

 

Věk

18 – 30 let

 

Časová dostupnost

Animátor nepracuje jenom 2 měsíce v létě, naopak čím delší je tvá časová dostupnost (v období květen – říjen), tím máš větší šanci na získaní práce animátora.

 

 Vlastnosti animátora

  • energičnost, komunikativnost, kreativita, organizační schopnosti
  • zodpovědný přístup k práci
  • chuť bavit se
  • kladný vztah ke sportu/dětem/tanci (závisí od pozice)

Věříme, že tě naše nabídka práce zaujala a že už brzy se budeš těšit z nově získané práce. Registruj se u nás proto ještě dnes a my se ti v nejbližších dnech ozveme. Pozice „Animátor volného času v Egyptě“ je obsazována během castingu animátorů na jaře 2015.

Chci vyrazit za animátorstvím do Egypta a prožít skvělé LÉTO 2015

Registrace