Práce animátora u moře na Kypru

Animátor volného času na Kypru

AnimationPoint ti prostřednictvím svého zahraničního partnera nabízí atraktivní nabídky práce v zahraničí u moře na pozici hotelového animátora volného času na Kypru. Pracovat můžeš v jižní, řecké části Kypru, která je součástí Evropské unie, v letoviscích Protaras nebo Ayia Napa.

Výběr animátorů na Kypru již probíhá, stačí vyplnit registrační formulář. Následně se s tebou telefonicky spojíme a probereme další postup v cestě za animátorstvím.

TIP: Podívej se na 6 kroků, Jak se stát animátorem AnimationPoint

Animátor volného času - Kypr

AnimationPoint ti nabízí

Pracovní pozice

 •  
  • sportovní animátor/ka
  • dětský animátor/ka
  • fitness animátor/ka
  • allround animátor/ka
  • taneční animátor/ka
  • animátor/ka DJ
  • šéfanimátor/ka
Nevíš si rady s výběřem animační pozice? Podívej se na informace o animátorství a přehled jednotlivých pracovních pozic. 

Jaký je plat animátora na Kypru?

Základní platové ohodnocení animátora bez zkušeností se pohybuje v rozmezí 550 € – 600 € / 1 měsíc. Jestliže máš s prací animátora zkušenosti, ovládáš více jazyků nebo máš nějaké zvláštní schopnosti, které jako animátor dokážeš využít, získáš i více, je to však individuální.

V jakém termínu budeš pracovat?

Animátor pracuje během letní turistické sezóny na Kypru, tzn. 3 – 9 měsíců, v závislosti od pracovní nabídky. Nástup je možný v období březen – červen, odjezd z destinace je koncem září a října nebo v průběhu listopadu. Pracovní dobu animátora je obtížné definovat, pohybuje se v rozmezí 8 – 12 hodin denně. Každý týden máš nárok na 1 den volna. 

A jak vypadá pracovní den animátora? Dozvíš se na našem blogu, po rozkliknutí odkazu.

Bydlení a jídlo

Ubytování a strava jsou zdarma zabezpečené naším partnerem. Jako animátor budeš mít k dispozici pokoj pro zaměstnance hotelu, buďto přímo v areálu nebo v jeho blízkosti. Stravování je zajištěné během celého dne, k dispozici máš i nealkoholické nápoje. Stravovat se budeš ve většině případů v hotelové restauraci, v některých hotelech v zaměstnanecké kantýně.

Cestovní náklady

Letenka do a z destinace je zabezpečena, nic si nemusíš platit.

Zabezpečujeme také transfer z letiště do hotelu, kde budeš během sezóny pracovat.

Pojištění a další informace

Pozice na Jižním Kypru na 3 měsíce a více jsou možné na pozici hotelového animátora volného času. Pracovat budeš pro našeho zahraničního partnera a budeš součástí mezinárodního hotelového animačního týmu. Máš zabezpečené soukromé zdravotní a kyperské sociální pojištění.

AnimationPoint od tebe očekává

Jazyková vybavenost

Animátor musí ovládat minimálně anglický jazyk, a to na komunikativní úrovni. Velkou výhodou, v některých případech až nutností je znalost dalšího světového cizího jazyka – němčina, ruština, francouzština apod.

Věk

Minimální věková hranice je daná na 18 let. A ta maximální? Pokud se pořád cítíš animátorem, klidně se ozvi.

Časová dostupnost

Práce animátora na Kypru není záležitost 2 měsíční letní brigády, naopak čím delší je tvá časová dostupnost (v období březen – říjen), tím máš větší šanci vycestovat za animátorstvím. 

Pro Kypr jsou minimem 3 měsíce, maximem 9. Některé hotely jsou otevřeny celoročně.

Nemůžeš pracovat 3 měsíce?

To nevadí! Pokud myslíš, že práce animátora je pro tebe to pravé a máš nám co nabídnout, máme také možnosti na 2 měsíce, bohužel v jiných destinacích jako Řecko, Bulharsko, Turecko, Tunisko nebo Egypt.

Vlastnosti animátora

 • Pokud chceš pracovat s dětmi, měl bys být schopen zabavit je 2 hodiny před a 3 hodiny po obědě.
 • Pokud chceš pro hosty organizovat aktivity jako stretching nebo aquagym, měl bys vědět, že biceps není sval na lýtku.
 • Chceš si s hosty zahrát badminton nebo uspořádat turnaj ve stolním tenise? Bylo by dobré kdybys věděl, že tyto sporty se hrají přes síť.
 • Pracovat budeš po dobu minimálně 3 měsíců ještě s dalšími animátory. S někým budeš také sdílet společný pokoj. Pokud jsi konfliktní typ a nedokážeš se dohodnout, tato práce asi není pro tebe.
 • Dobrý den, jak se máte? Jak se vám líbí hotel? Přijdete po obědě na aquagym? A co ty, Nelinko, dorazíš odpoledne na pirátský den?  Komunikovat s hotelovými hosty budeš každý den, každou hodinu, každou….
 • Nemáš na aktivitách dost lidí? Buď kreativní! Vymysli něco nového nebo změň čas konání aktivity.
 • Došli ti v miniklubu žluté papíry nebo se ti zlomila raketa na stolní tenis? Buď samostatný a zodpovědný! Zastav se u hotelového managera, informuj ho a požádej o zajištění nových věcí.

Věříme, že tě naše nabídka práce zaujala a že už brzy se budeš těšit z nově získané práce. Registruj se u nás proto ještě dnes a my se ti ozveme. Pozice “Animátor volného času na Kypru” je obsazována během pohovorů a castingů animátorů na jaře 2024.

Chci se stát ANIMÁTOREM