Práce animátora u moře na Kypru

Animátor volného času na Kypru

AnimationPoint ti prostřednictvím svých zahraničních partnerů nabízí atraktivní nabídky práce v zahraničí u moře na pozici hotelového animátora volného času ostrově Kypr. Přinášíme ti práci v turistických letoviscích evropské části ostrova jako Limassol, Paphos, Ayia Napa apod. Casting na tuto pozici proběhne v období únor – duben 2020, registruj se u nás ale co nejdřív, počet pracovních míst tak i kapacita castingu jsou omezeny.

Dětský animátor Kypr

AnimationPoint ti nabízí následující podmínky

Pracovní pozice

– sportovní animátor
– dětský animátor
– allround animátor
– taneční animátor
– animátor DJ
– hostess animátor
– šéfanimátor

Nevíš si rady s výběrem animační pozice? Podívej se na informace o animátorství a přehled jednotlivých animačních pozic.

Jaký je plat animátora?

V rozmezí od 550 – 900 €. Základní plat činí 500 €. Jestliže máš s animací zkušenosti, ovládáš více jazyků nebo máš nějaké zvláštní schopnosti, které by si jako animátor mohl využít, získáš i více, je to však individuální.

Jak dlouho budeš pracovat?

Animátor pracuje během letní turistické sezóny tzn. 3 – 9 měsíců, v závislosti od pracovní nabídky. Nástup je možný již v dubnu nejpozději však v červnu, odjezd z destinace je naplánován v září a říjnu, ve výjimečných případech dokonce v začátkem listopadu. Pracovní dobu animátora je obtížné definovat, pohybuje se v rozmezí 8 – 12 hodin denně. Každý týden máš nárok na 1 den volna.

Bydlení a jídlo

Ubytování a strava jsou zdarma zabezpečené našim partnerem. Jako animátor budeš mít k dispozici pokoj pro zaměstnance hotelu, buďto přímo v areálu nebo v jeho blízkosti. Stravování je zajištěné během celého dne, k dispozici máš i nealkoholické nápoje.

Cestovní náklady

Zaměstnavatel hradí  letenku z místa pracovního pobytu tzn. letenku domů.

Pojištění

Sociální pojištění je hrazené zaměstnavatelem.

 

AnimationPoint od tebe očekává

Jazyková vybavenost

Animátor musí ovládat minimálně anglický jazyk, a to na komunikativní úrovni. Velkou výhodou, v některých případech až nevyhnutností je znalost dalšího světového cizího jazyka – němčina, ruština, francouzština apod.

 

Věk

18 – 32 let

 

Časová dostupnost

Animátor nepracuje jenom 2 měsíce v létě naopak, čím delší je tvá časová dostupnost (v období duben – říjen), tím máš větší šanci na získaní práce animátora.

 

 Vlastnosti animátora

  • energičnost, komunikativnost, kreativita, organizační schopnosti
  • zodpovědný přístup k práci
  • chuť bavit se
  • kladný vztah ke sportu/dětem/tanci (závisí od pozice)

Věříme, že tě naše nabídka práce zaujala a že už brzy se budeš těšit z nově získané práce. Registruj se u nás proto ještě dnes a my se ti ozveme. Pozice „Animátor volného času na ostrově Kypr“ je obsazována během castingu animátorů na jaře 2020.

Chci vyrazit za animátorstvím na Kypr a prožít skvělé LÉTO 2020!

Registrace