Práce animátora u moře ve Španělsku

Animátor volného času ve Španělsku

AnimationPoint ti prostřednictvím svých partnerů nabízí atraktivní práci u moře na pozici hotelového animátora volného času ve Španělsku. Pracovat můžeš na Kanárských nebo Baleárských ostrovech. Casting na tuto pozici proběhne v období únor – duben 2021. Registruj se u nás ale co nejdřív, počet pracovních míst tak i kapacita castingu jsou omezeny.

Animátorka AnimationPoint Miška

AnimationPoint ti nabízí

Pracovní pozice

 • sportovní animátor
 • dětský animátor
 • allround animátor
 • taneční animátor
 • animátor DJ
 • hostess animátor
 • šéfanimátor

Nevíš si rady s výběřem animační pozice? Podívej se na informace o animátorství a přehled jednotlivých pracovních pozic. 

Jaký je plat animátora v Řecku?

Platové ohodnocení se pohybuje rozmezí 500 – 1000 €. Základní plat činí 500 € – 600 €. Jestliže máš s prací animátora zkušenosti, ovládáš více jazyků nebo máš nějaké zvláštní schopnosti, které jako animátor dokážeš využít, získáš i více, je to však individuální.

V jakém termínu budeš pracovat?

Animátor pracuje během letní turistické sezóny ve Španělsku, tzn. 3,5 – 7 měsíců, na Kanárech klidně celoročně v závislosti od pracovní nabídky. Nástup je možný v období duben – červen, odjezd z destinace je během září nebo října. Pracovní dobu animátora je obtížné definovat, pohybuje se v rozmezí 8 – 12 hodin denně. Každý týden máš nárok na 1 – 1,5 dna volna. 

A jak vypadá pracovní den animátora? Dozvíš se na našem blogu, po rozkliknutí odkazu.

Bydlení a jídlo

Ubytování a strava jsou zdarma zabezpečené našim partnerem. Jako animátor budeš mít k dispozici pokoj pro zaměstnance hotelu, buďto přímo v areálu nebo v jeho blízkosti. Stravování je zajištěné během celého dne, k dispozici máš i nealkoholické nápoje. Stravovat se budeš ve většině případů v hotelové restauraci, v některých hotelech v zaměstnanecké kantýně.

Cestovní náklady

V závislosti od pracovní nabídky jsou 2 možnosti:

 1. Animátor má vyšší plat a letenku si hradí sám.
 2. Animátor má o něco nižší plat a letenku hradí náš partner resp. tvůj zaměstnavatel.

Pojištění

Zdravotní a sociální pojištění  je hrazené našim partnerem.

Další informace

Pro další informace nás kontaktuj na info@animationpoint.cz

AnimationPoint od tebe očekáva

Jazyková vybavenost

Animátor musí ovládat minimálně anglický jazyk, a to na komunikativní úrovni. Velkou výhodou, v některých případech až nutností je znalost dalšího světového cizího jazyka – němčina, ruština, francouzština, španělština apod.

Věk

Minimální věková hranica je daná na 18 let. A tá maximální? Pokud se pořád cítíš animátorem, klidně se ozvi.

Časová dostupnost

Práce animátora ve Španělsku není záležitost 2 – měsíční letní brigády, naopak čím delší je tvá časová dostupnost (v období duben – říjen), tím máš větší šanci vycestovat za animátorstvím. 

Pro Španělsku jsou minimem 3 měsíce, maximem 7. Sezóna na Kanárech je po celý rok.

Nemůžeš pracovat 3 měsíce?

To nevadí! Pokud myslíš, že práce animátora je pro tebe to pravé a máš nám co nabídnout, dokážeme se někdy domluvit také na kratší době. Nebude to ale ve Španělsku ale v Itálii nebo Česku.

Vlastnosti animátora

 • Pokud chceš pracovat s dětmi, měl bys být schopen zabavit je 2 hodiny před a 3 hodiny po obědě.
 • Pokud chceš pro hosty organizovat aktivity jako stretching nebo aquagym, měl bys vědět, že biceps není sval na lýtku.
 • Chceš si s hosty zahrát badminton nebo uspořádat turnaj ve stolním tenise? Bylo by dobré kdybys věděl, že tyto sporty se hrají přes síť.
 • Pracovat budeš po dobu minimálně 3 měsíců ještě s dalšími animátory. S někým budeš také sdílet společný pokoj. Pokud jseš konfliktní typ a nedokážeš se dohodnout, tato práce asi není pro tebe.
 • Dobrý den, jak se máte? Jak se vám líbí hotel? Přijdete po obědě na aquagym? A co ty, Nelinko, dorazíš odpoledne na pirátský den?  Komunikovat s hotelovými hosty budeš každý den, každou hodinu, každou….
 • Nemáš na aktivitách dost lidí? Buď kreativní! Vymysli něco nového nebo změň čas konání aktivity.
 • Došli ti v miniklubu žluté papíry nebo se ti zlomila raketa na stolní tenis? Buď samostatný a zodpovědný! Zastav se u hotelového managera, informuj ho a požádej o zajištění nových věcí.

Věříme, že tě naše nabídka práce zaujala a že už brzy se budeš těšit z nově získané práce. Registruj se u nás proto ještě dnes a my se ti ozveme. Pozice „Animátor volného času ve Španělsku“ je obsazována během castingů animátorů na jaře 2021.

Chci se stát ANIMÁTOREM