Práce animátora u moře ve Španělsku

Animátor volného času ve Španělsku

AnimationPoint ti prostřednictvím svých partnerů nabízí atraktivní práci u moře na pozici hotelového animátora volného času ve Španělsku. Pracovat můžeš na Kanárských nebo Baleárských ostrovech. Casting na tuto pozici proběhne v období únor – duben 2020. Registruj se u nás ale co nejdřív, počet pracovních míst tak i kapacita castingu jsou omezeny.

Práce animátora ve Španělsku - AnimationPoint

AnimationPoint ti nabízí následující podmínky

Pracovní pozice

– sportovní animátor
– dětský animátor
– allround animátor
– taneční animátor
– animátor DJ
– hostess animátor
– šéfanimátor

 Nevíš si rady s výběrem animační pozice? Podívej se na informace o animátorství a přehled jednotlivých animačních pozic.

Jaký je plat animátora?

V rozmezí od 500 – 900 €. Základní plat činí 500 €. Jestliže máš s animací zkušenosti, ovládáš více jazyků nebo máš nějaké zvláštní schopnosti, které by si jako animátor mohl využít, získáš i více, je to však individuální.

 

Jak dlouho budeš pracovat?

Animátor pracuje během letní turistické sezóny tzn. 3 – 7 měsíců, v závislosti od pracovní nabídky. Nástup je možný již koncem dubna, nejpozději však začátkem června, odjezd z destinace je během září nebo začátkem října. Pracovní dobu animátora je obtížné definovat, pohybuje se v rozmezí 8 – 12 hodin denně. Každý týden máš nárok na 1 den volna.

 

Bydlení a jídlo

Ubytování a strava jsou zdarma zabezpečené našim partnerem. Jako animátor budeš mít k dispozici pokoje pro zaměstnance hotelu, buďto přímo v areálu nebo v jeho blízkosti. Stravování je zajištěné během celého dne, k dispozici máš i nealkoholické nápoje.

 

Cestovní náklady

Zaměstnavatel proplácí letenku do i z místa pracovního pobytu. To platí pro plat 500 – 600 €. Je tady také možnost vyššího platu (od 750 €) ale bez zaplacení letenek.

 

Pojištění

Sociální a zdravotní pojištění je hrazené zaměstnavatelem.

 

AnimationPoint od tebe očekává

Jazyková vybavenost

Pro pozice v Španělsku hledáme animátory ovládající 2 cizí jazyky. Samozřejmostí je angličtina, ideální je kombinace s němčinou, ruštinou, francouzštinou apod.

 

Věk

18 – 32 let

 

Časová dostupnost

Animátor nepracuje jenom 2 měsíce v létě naopak, čím delší je tvá časová dostupnost (v období duben – říjen), tím máš větší šanci na získaní práce animátora.

 

 Vlastnosti animátora

  • energičnost, komunikativnost, kreativita, organizační schopnosti
  • zodpovědný přístup k práci
  • chuť bavit se
  • kladný vztah ke sportu/dětem/tanci (závisí od pozice)

Věříme, že tě naše nabídka práce zaujala a že už brzy se budeš těšit z nově získané práce. Registruj se u nás proto ještě dnes a my se ti  ozveme. Pozice „Animátor volného času v Španělsku“ je obsazována během castingu animátorů na jaře 2020.

Chci vyrazit za animátorstvím do Španělska a prožít skvělé LÉTO 2020!

Registrace