Práce animátora u moře v Itálii

Animátor volného času v Itálii

AnimationPoint ti prostřednictvím svých partnerů nabízí atraktivní nabídky práce v zahraničí na pozici  animátora volného času v Itálii. Pracovat můžeš v přímořských letoviscích a v obrovských turistických kempech na italské pevnině. Výběr animátorů probíhá formou Skype pohovoru s našim italským partnerem, kterém předchází účast na našem castingu nebo osobní pohovor u nás, v officu v AnimationPoint v Praze. 

Animátor volného času - Itálie

AnimationPoint ti nabízí

Pracovní pozice

 • sportovní animátor
 • dětský animátor
 • allround animátor
 • taneční animátor
 • animátor DJ
 • hostess animátor
 • šéfanimátor

Nevíš si rady s výběřem animační pozice? Podívej se na informace o animátorství a přehled jednotlivých pracovních pozic. 

Jaký je plat animátora v Itálii?

Platové ohodnocení se pohybuje rozmezí 500 – 750 €. Základní plat animátor bez zkušeností je 500 – 550 €. Jestliže máš s animátorstvím zkušenosti, ovládáš více jazyků nebo máš nějaké zvláštní schopnosti, které by si jako animátor mohl využít, získáš i více, je to však individuální.

V jakém termínu budeš pracovat?

Animátor pracuje během letní turistické sezóny v Itálii tzn. 2 – 5 měsíců, v závislosti od pracovní nabídky. Nástup je možný koncem května, v červnu nebo začátkem července, odjezd z destinace je na konci srpna nebo během září. Pracovní dobu animátora je obtížné definovat, pohybuje se v rozmezí 8 – 12 hodin denně. Každý týden máš nárok na 1 den volna.

A jak vypadá pracovní den animátora? Dozvíš se na našem blogu, po rozkliknutí odkazu.

Bydlení a jídlo

Ubytování a strava jsou zdarma zabezpečené našim partnerem. Jako animátor budeš mít k dispozici pokoj pro zaměstnance hotelu nebo kempu, buďto přímo v areálu nebo v jeho blízkosti. Stravování je zajištěné formou plné penze – v restauraci pro zaměstnance nebo někdy taky v hotelové restauraci.

Cestovní náklady

Animátor dostane po odpracovaní sezóny příspěvek 150 € na dopravu.

Pojištění

Zdravotní a někdy i sociální pojištění (v závislosti od pracovní nabídky) je hrazené našim partnerem resp. zaměstnavatelem.

Další informace

Pro další informace nás kontaktuj na info@animationpoint.cz

AnimationPoint od tebe očekáva

Jazyková vybavenost

Animátor musí ovládat minimálně anglický jazyk, a to na komunikativní úrovni. Velkou výhodou, v některých případech až nutností je znalost dalšího světového cizího jazyka – němčina, ruština, francouzština apod.

Věk

Minimální věková hranica je daná na 18 let. A tá maximální? Pokud se pořád cítíš animátorem, klidně se ozvi.

Časová dostupnost

Další výhodou pracovních pozic v Itálii je kratší vyžadovaná časová dostupnost. Sezóna začíná koncem května a končí koncem září.

Pro Itálii jsou minimem 2 měsíce, maximem 5. 

Nemůžeš pracovat 2 měsíce?

Hmm, není to ideální. Pokud máš s animace zkušenosti a pracovat můžeš například jenom 1 měsíc, je možné, že během sezóny se objeví pozice náhradníka.

Vlastnosti animátora

 • Pokud chceš pracovat s dětmi, měl bys být schopen zabavit je 2 hodiny před a 3 hodiny po obědě.
 • Pokud chceš pro hosty organizovat aktivity jako stretching nebo aquagym, měl bys vědět, že biceps není sval na lýtku.
 • Chceš si s hosty zahrát badminton nebo uspořádat turnaj ve stolním tenise? Bylo by dobré kdybys věděl, že tyto sporty se hrají přes síť.
 • Pracovat budeš po dobu minimálně 3 měsíců ještě s dalšími animátory. S někým budeš také sdílet společný pokoj. Pokud jseš konfliktní typ a nedokážeš se dohodnout, tato práce asi není pro tebe.
 • Dobrý den, jak se máte? Jak se vám líbí hotel? Přijdete po obědě na aquagym? A co ty, Nelinko, dorazíš odpoledne na pirátský den?  Komunikovat s hotelovými hosty budeš každý den, každou hodinu, každou….
 • Nemáš na aktivitách dost lidí? Buď kreativní! Vymysli něco nového nebo změň čas konání aktivity.
 • Došli ti v miniklubu žluté papíry nebo se ti zlomila raketa na stolní tenis? Buď samostatný a zodpovědný! Zastav se u hotelového managera, informuj ho a požádej o zajištění nových věcí.

Věříme, že tě naše nabídka práce zaujala a že už brzy se budeš těšit z nově získané práce. Registruj se u nás proto ještě dnes a my se ti ozveme. Pozice “Animátor volného času v Itálii” je obsazována během castingů animátorů na jaře 2021.

Chci se stát ANIMÁTOREM