Únor 2016 v AnimationPoint-u

Únor 2016 v AnimationPoint-u

On 2 března, 2016, Posted by , In O AnimationPoint,Školení animátorů, With No Comments

Ahoj animátoři!

Je za námi další měsíc! Únor je vždy kratší než ostatní měsíce v roce, ale my jsme toho za 29 dní stihli víc než dost! Školení, casting, osobní pohovory, setkání s animátory z minulých sezón …. Pojďme ale pěkně po pořádku.

I v únoru jsme pokračovali v zařizování našeho nového officu na pražské Palmovce. Věřím, že již v příštím měsíci vám budeme schopni ukázat nějaké fajn fotky, jak to vlastně u nás vypadá.

V průběhu měsíce jste s námi absolvovali již i několik osobních pohovorů, a to hlavně z důvodu, že se nebudete moct zúčastnit ani jednoho z našich castingů ale rádi byste co nejdříve vycestovali. Těší nás váš velký zájem a určitě vás u nás i nadále rádi uvidíme.

První z TOP událostí v AnimationPoint bylo ale bez pochyby naše školení animátorů! V termínu od 19.2 – 21.2. jsme znovu v hotelu Astra nedaleko od Kladna přivítali 20 nadějných animátorů! Víkend byl jedním slovem skvělý! My jsme si ho neskutečně užili a myslíme si, že nebudeme lhát pokud o našich budoucích animátorů budeme tvrdit totéž.

V akci byla naše osvědčená školící trojice Zuzka, Big Mike a Viktor! V případě, že jste na našem Facebooku ještě neviděli fotky ze školení, mrkněte na to! Připravujeme i video ze školení, ale vzhledem k tomu, že v tomto směru máme ještě resty z lednového školení, bude to chvilku trvat. Ale ne zas moc dlouho.

No a co následovalo potom, asi tušíte! První casting animátorů před sezónou 2016, v průběhu kterého jsme obsazovali animační pozice v Řecku a na ostrově Kypr. Sešli jsme se v Praze, v hotelu Jurys Inn a bylo to super! Výsledky castingu budou známy v nejbližší době, ale musíme říci, že casting byl povedený! Velké množství animátorů se bude moci těšit z animačního léta 2016, ale nic nepředbíhejme, na oficiální výsledky ještě čekáme.

A co dál? No přece další casting, a to již tuto sobotu 5.3. Znovu zavítáme do pražského hotelu Jurys Inn, kde nás budou čekat pracovní pozice v Řecku a Španělsku! Všem kandidátům budeme držet palce.

Užijte si březen!

Viktor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *