Dětská animátorka Erika a její letní sezona na ostrově Kos

Dětská animátorka Erika a její letní sezona na ostrově Kos

On 21 října, 2015, Posted by , In Zkušenosti animátorů, With 1 Comment

Zdravím všechny začínající animátory. Toto léto jsem poprvé pracovala jako animátorka volného času, přesněji řečeno jsem byla dětskou animátorkou a tvořila jsem pro děti různé zábavné tematické programy. Po této úžasné trochu náročné sezóně jsem si odnesla spoustu nezapomenutelných zážitků, zkušeností, zlepšila se v cizích jazycích a poznala nové a zajímavé lidi, se kterými jsem stále v kontaktu.

Samozřejmě být animátorem není jen zábava, jak to na první pohled vypadá, ale je to pěkná dřina spojená s odpoledním a nočním trénováním tanečních choreografií či vtipných scének na večerní show, přípravy dekorace a mnohem další věcí. Ale společně s mým týmem jsme i přes tyto náročné chvíle zažívali spoustu legrace a naplno si to užívali.

"Ostych nechte doma a vydejte se vpřed novým zážitkům s veselými a bláznivými animátory"

Pracovala jsem na řeckém ostrově Kos po dobu 4 měsíců. Byla jsem v šesti členném týmu. Jak jsem již zmiňovala, pracovala jsem v Miniclubu, který byl pro děti od 3 – 15 let a scházeli se zde děti skutečně z celé Evropy. Práce v Miniclubu byla úžasná už kvůli dětem, které mi dodávali energii a občas i inspiraci na vytváření dalších her. S prací v Miniclubu souvisela i večerní diskotéka pro děti, kterou jsem uváděla.  Díky tomuto jsem se naučila pracovat s mikrofonem, což patří velký dík mé šéf animátorce.

Co se týče začátků, neměla jsem nějak velké problémy. Pokud máte bláznivý tým, dostanete se do toho animátorského bláznění okamžitě. Každý večer jsme měli plně nabitý program pro hosty jako například taneční show tancování kolem světa, africkou show, komediální scénky se zapojením i samotných hostů, karaoke show, řecké večery a mnohem dalšího.

K závěru bych chtěla říct, že tato práce opravdu stojí za to. Nadchla jsem se pro ni, a proto v tom budu ráda pokračovat. Takže ostych nechte doma a vydejte se vpřed novým zážitkům s veselými a bláznivými animátory.

Chci se stát ANIMÁTOREM a být jako Erika!

One Comment so far:

  1. Lili napsal:

    Naše milovaná Erika a animátorka měsíce září 2016 🙂 Nejúžasnější, talentovaná a bláznivá holka!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *