POLLY – THE ANIMATOR

POLLY – THE ANIMATOR

On 22 února, 2019, Posted by , In Zkušenosti animátorů, With No Comments

Ahoj! Jsem Polly a strávila jsem léto 2018 jako sport and fitness animátorka v Řecku na ostrově Rhodos. Na toto velké dobrodružství jsem se vypravila hnedka po maturitě, protože jsem nechtěla nejdelší prázdniny svého života strávit doma na zadku. Právě naopak. Chtěla jsem zažít něco velkého, na co budu vzpomínat celý život…

A to se mi taky povedlo. Byly to dlouhé tři měsíce, které ovšem utekly jako voda a ano, skutečně, když se teď otočím, vidím, že to za to stálo.

Animátorka AnimationPoint Polly - morning yoga

„Život je premiéra. Repríza už nebude.“

Zažila jsem toho tolik! Jedno velké dobrodružství jsem naplnila stovkou malých. A začít můžu hned u toho, když jsem sebrala odvahu a nastoupila do letadla a pokračovat můžu přes Kos až na Rhodos, kde se z plánované dětské animátorky stala nejlepší sport and fitness animátorka, která si uměla každý day off užít naplno. Prostě jaké si to uděláš, takové to máš. Výlet do Lindosu, Rhodosu, na Prasonisi, do Motýlího údolí a na Simi, létání s balónem, brázdění moře na člunu, sofě a vyklopení z ringa, projížďka na koni po pláži, letní láska i rvačka, skok z vodopádu, pořádná party ve Faliraki… To všechno a ještě mnohem víc bylo moje animační léto 2018!

Zažila jsem všechno, co se dalo. Přežila jsem i týdenní chřipku a měsíc zapíchlý trn v patě. Poznala jsem spoustu zajímavých a jedinečných lidí, měla jsem super tým. Dělala jsem práci, co mě bavila a naplňovala. Co je víc?

Tři měsíce jsem bydlela v atomovém krytu a prala si v ruce a utekla jsem dřív, než mi plesnivějící koupelna spadla na hlavu.

Tancovala jsem každý den 7 klubáků, což vychází na 581 klubáků celkem a na 169 kou kou move. Strávila jsem odhadem 465 hodin v jednom Remarc tričku. Měla jsem nejlepší jógu, kterou mi všichni chválili a skvělou zumbu!

Zažila jsem N.E.Z.A.P.O.M.E.N.U.T.E.L.N.É. léto, které mě toho spoustu naučilo. Hlavně to, jak silná, šikovná a statečná jsem. Za nic bych neměnila.

Animátorka AnimationPoint Polly - seagym

A jestli i ty přemýšlíš o tom, jestli vyjet za hranice nevšedních dnů a strávit léto jako animátor – už nepřemýšlej. Jdi do toho! Můžu ti slíbit, že nebudeš litovat. Budou dny, kdy se budeš cítit pod psa a budeš si balit kufry domů, ale potom dny, které tě vystřelí až do oblak. A právě tyhle si budeš pamatovat celý život. Animační léto se nedá popsat. To se musí zažít!

Držím ti palce!

Polly

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *