Únor 2019 v AnimationPoint

Únor 2019 v AnimationPoint

On 6 března, 2019, Posted by , In O AnimationPoint, With No Comments

Ahoj animátoři,

je za námi další měsíc roku 2019 a my bychom se s vámi rádi podělili, co se v jeho průběhu dělo u nás v AnimationPoint. Začátek roku je u nás již tradičně spojený s náborem nových animátorů, jinak tomu není ani teď. Highlightem února tak byl bezpochyby náš 1. velký casting před sezónou 2019. Není to ale to jediné, co se u nás za poslední měsíc událo. Pojďme se na to společně podívat.

Pravidelná setkání animátorů začala

Jak jsme informovali v lednovém blogu, vytvořili jsme skupinu pro animátory AnimationPoint, ve které vám budeme zveřejňovat různé nabídky, ať už v Česku nebo v zahraničí. Mimo jiné bychom se s vámi častěji setkávali v příjemné atmosféře při nějakém drinku. První takové setkání se nám podařilo zrealizovat již 6.2. v Praze. Rezervačka byla na jméno Bakoty (pro zainteresovaných  🙂 ) Na poprvé to bylo super, společně jsme si po práci příjemně poseděli a pokecali. Další setkání bude jistě v průběhu března, proto určitě sleduj naši skupinu. V případě, že máš pocit, že do skupiny patříš a ještě v ní nejsi, kliknutím na tento odkaz požádej o přidání.

Welcome in our team RADEK!

Na přelomu ledna a února se náš office team rozšířil o dalšího člena, našeho animátora Radka. Ten pracoval v průběhu poslední letní sezóny na ostrově Rhodos jako sportovní animátor. Rozhovor o jeho sezoně můžete kdykoliv shlédnout na našem YouTube, určitě stojí za to. Radek má na starosti komunikaci s vámi – budoucími animátory AnimationPoint. Pokud si s ním chcete pokecat, stačí se ozvat k nám do kanclu na číslo 605 953 776, Radek bude mít radost. A že to s Radkem myslíme vážně dokazuje fakt, že už v průběhu února dostal nový monitor!

Únorové školení - fakt pecka!

Uprostřed měsíce nás čekala velká věc – naše druhé školení animátorů před sezónou 2019! S našimi 18 budoucími animátory jsme se setkali na tradičním místě v hotelu Astra u Kladna. No a jaké bylo školení? Jedním slovem to ani nedokážeme popsat! Setkala se nám skvělá parta mladých lidí a celé 3 dny seběhli jako nic. Role školitelky se zhostila premiérově Alča, které asistoval Ondra alias Bond. Lepší 1x vidět, než 100x slyšet, podívejte se proto na naše aftermovie ze školení. V případě, že chceš naše školení zažít také, nejbližší termín je již 15.3. – 17.3., opět v hotelu Astra.

Školení animátorů AnimationPoint únor 2019

Den D (C) - casting animátorů

Velký den pro část našich uchazečů nadešel v sobotu 23.2.. Už několikátý rok po sobě jsme v poslední únorovou sobotu organizovali úvodní casting animátorů pro destinace Řecko a Kypr. S budoucími animátory jsme se setkali v konferenční místnosti hotelu Jurys Inn na Florenci v Praze. Na castingu vládla pohodová animační nálada, které určitě přispěli naši zkušení animátoři Zdeněk, Verča, Radek a Alča. Den to byl sice dlouhý, ale pro velké množství uchazečů úspěšný! Umístili jsme přibližně 40 animátorů! Už aby bylo léto!

Casting animátorů AnimationPoint - Řecko, Kypr selfie
Tanec na castingu animátorů Zdeněk

Nové destinace - ještě chvilku

V posledním blogu jsme vás mimo jiné informovali i o nových destinacích jako Egypt, Turecko, Itálie nebo Bulharsko. S definitivním potvrzením ještě musíme chvilku počkat, o všem podstatném vás budeme včas informovat.

A co nás čeká v březnu?

Úvodem března jsme již stihli uspořádat další casting, ale o tom se podrobněji dočtete až v dalším blogu. Rozhodně se nebudeme nudit ani další měsíc. Končí nám sice zimní sezóna v Peci pod Sněžkou a na Lipně, ale pomalu se rozjíždí léto v zahraničí! Už koncem března očekáváme první odlety animátorů na Kypr nebo Kanáry. Uprostřed měsíce nás čeká již zmíněné školení pro nové animátory. Ihned další sobotu po školení, tzn. 23.3 pro vás připravujeme menší casting v Praze (a později v dubnu, 6.4., i v Brně), v průběhu kterého budeme obsazovat pozice pro naše všechny zahraniční i české partnery. Šanci tak dostanou i animátoři, kteří se nemohli dostavit na úvodní catingy. Těchto 2 castingů se ale nezúčastní žádný z našich zahraničních partnerů, vybírat budeme přímo my, z AnimationPoint. Poslední casting, kterého se zúčastní i zahraniční partner bude v Bratislavě, a to v sobotu 30.3.. Pokud se vám tedy více hodí tento termín, dorazte klidně tam. Budeme se na vás všechny těšit!

Viktor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *