Březen a duben 2016 v AnimationPoint-u

Březen a duben 2016 v AnimationPoint-u

On 17 května, 2016, Posted by , In O AnimationPoint, With No Comments

Ahoj animátoři!

Přinášíme vám znovu shrnutí všeho podstatného, co se u nás v AnimationPoint v nedávné době událo. Tentokrát si zrekapitulujeme ne 1 ale ihned 2 měsíce – březen a duben. Stihli jsme toho víc než dost, tak pojďme pěkně po pořádku.

Březen odstartoval ve velkém stylu! V sobotu 5.3. jsme v Praze organizovali náš druhý předsezónní casting animátorů. Ve hře byly animační pozice v Řecku a Španělsku. Těší nás, že velké množství z vás bylo na castingu úspěšných. Momentálně už většina z vybraných kandidátů naplno animuje na ostrovech Rodos, Kréta, Korfu, Kos, Mallorca nebo Tenerife. Sledujte náš Facebook, kde budeme pravidelně přidávat animační fotky od našich animátorů.

Březen pokračoval dále a v AnimationPoint jsme pro vás poctivě připravovali další naše školení. Zrealizovali jsme ho ihned v úvodu dubna, a to v termínu 1.4. – 3.4.2016, na osvědčeném místě, v hotelu Astra. Školení bylo vážně pecka, moc jsme si to s vámi užili. Velká část z našich vyškolených animátorů již “aplikuje” nabyté animační znalosti a dovednosti v zahraničí. Mrkněte na fotky ze školení, vážně stojí za to! Premiéru jako školitelka si odkroutila naše Markéta, kterou jste do té doby znali jen z telefonátů a e-mailů.

Ti, kteří nás pravidelně sledují si určitě všimli, že na fotkách z dubnového školení již není školitel AnimationPoint Michal alias Big Mike. Důvod je jednoduchý. V úvodu dubna se Big Mike přesunul do své letní destinace, na řecký ostrov Rhodos. A teď pozor – Big Mike si tuto sezónu premiérově vyzkouší v pozici šéfanimátora! Určitě vás bude zajímat jaké je to být šéfem (použijeme raději slovo “teamleadrem”) mezinárodního animačního týmu. Momentálně pro vás připravujeme interview s Big Mikem, máte se určitě na co těšit!

Přesně týden po našem dubnovém školení přišla na řadu další velká událost. V sobotu 9.4. jsme pro vás v Praze organizovali další casting, tentokrát jsme obsazovali pozice v Itálii a na řeckém ostrově Rhodos. Celý casting se nesl v uvolněné atmosféře. Po úvodní prezentaci a pohovorech s kandidáty jsme si vyzkoušeli i jednoduchou animační choreografii a základy latinsko – amerických tanců. Část z úspěšných kandidátů ještě čeká na nabídky z Itálie, ale co nás moc těší, někteří již od konce dubna naplno animují na ostrově Rhodos!

V dalším průběhu měsíce naši animátoři postupně opouštěli Česko a postupně cestovali do svých letních destinací. Pozitivní feedbacky, které od vás dostáváme, nás moc těší a dodávají extra energii do další práce. Měsíc duben vyvrcholil jak jinak, dalším naším školením animátorů. Už 4-krát v tomto roce jsme zavítali do hotelu Astra nedaleko Kladna a s našimi budoucími animátory jsme si znovu naplno užili víkend plný animace. Animátoři si znovu vyzkoušeli organizaci animačních aktivit ale také jaké je to připravovat pro hotelové hosty večerní program. Tentokrát to nebylo tak jednoduché, protože na školení jsme měli jen 7 animátorů, ale o to víc jsme si dokázali nasimulovat jaké je to předvést večerní show v takovém menším počtu. Zpětná vazba od hostů ale mluvila za všechno, našim animátorům se večerní programy povedly a hoteloví hosté odcházeli maximálně spokojeni. A to je přece podstata animátorství.

Castingy a školení již před sezónou 2016 organizovat nebudeme, ale stále je zde možnost stát se animátorem a přežít bezva léto v zahraničí. Jak na to? Stačí sledovat naše volné pozice a ozvat se když na webu uvidíte něco pro vás. Následně bude následovat osobní pohovor a v případě úspěchu Skype pohovor s naším partnerem. Detaily o postupu k získání práce animátora po castinzích jsou k dispozici tady na našem webu. Budeme se na vás těšit!

Užijte si květen!

Viktor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *