Květen a červen 2016 v AnimationPoint-u

Květen a červen 2016 v AnimationPoint-u

On 5 července, 2016, Posted by , In O AnimationPoint, With No Comments

Ahoj animátoři!

Znovu tu pro vás máme přehled toho nejpodstatnějšího, co se u nás v poslední době událo. V květnu a červnu jsme se určitě nenudili, a teď se s vámi podělíme o naše zážitky.

Měsíc květen jsme začali našim posledním víkendovým školením. Pro upřesnění, školení se konalo na přelomu dubna a května a o jeho průběhu jste si mohli přečíst v posledním blogovém příspěvku. Castingy a školení animátorů jsme v tomto období měli úspěšně za sebou a tak se naše pozornost logicky upřela na naše animátory, kteří již naplno makali nebo se do zahraničí teprve chystali.

Tyto 2 měsíce se proto nesly ve znamení předodletového animačního shonu. Letenky, smlouvy, info před odletem, zajišťování transferů z letišť … to byla naše hlavní náplň práce. Celkově vás v těchto 2 měsících vycestovalo téměř 50! K naši radosti jsme u drtivé většiny z vás zaznamenali pozitivní ohlasy. Samozřejmě, nechceme zlehčovat typické animační problémy jakými jsou špatný šéfanimátor, skupinky v animačním týmu, tlak ze strany managementu, náročnost práce, velké teplo, práce přesčas apod. Avšak  dovolíme si tvrdit, že celkově se animátorům AnimationPoint dařilo moc dobře ! Abychom byli objektivní, s našimi animátory jsme řešili i několik předčasných odchodů. Důvody byly různé – špinavý pokoj, nezvládnutí práce animátora po psychické stránce, neshody se šéfem nebo vyhození na základě neplnění si svých povinností. Předčasný odjezd animátora nás samozřejmě vždy zamrzí. Vždy to ale pro nás znamená důvod k zamyšlení se nad tím, co a jak jsme mohli udělat lépe.

Na druhé straně nás ale těší fakt, že velké množství našich animátorů dokázalo zatnout zuby a najít na animátorství hlavně ty pozitivní věci. A přesně o tom to celé je. Práce animátora je nesmírně náročná, ale na druhé straně je to obrovská zkušenost, která ve vás určitě zanechá stopu. Pro osvěžení mrkněte na plusy a minusy animátorství, věnovali jsme se tomu v listopadu 2015.

Animační sezóna se nám už pořádně rozjela, uvidíme co nám přinesou následující 2 měsíce!

Mějte fajn léto

Viktor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *