Červenec a srpen 2016 v AnimationPoint-u

Červenec a srpen 2016 v AnimationPoint-u

On 8 září, 2016, Posted by , In O AnimationPoint, With No Comments

Ahoj animátoři!

Animační sezóna se nám pomalu ale jistě blíží ke konci. Za sebou máme 2 nejteplejší a turisticky nejoblíbenější letní měsíce. Hotely praskaly ve švech, minikluby byly plné dětí a volná lehátka na pláži se hledala jen velmi těžko. Měsíce červenec a srpen jsou určitě vrcholem letní turistické sezóny.

Začátkem července jsme do Řecka a Itálie “poslali” poslední animátory a pak už jen sledovali jak se vyvíjí letní sezóna. Dostávali jsme od vás obrovské množství zpráv, fotek, hlasovek a videií.

Nesmírně nás těšily hlavně ty fotky a ta videa, která nám ukázala jak se vám daří, a že jich bylo fakt dost. Postupně se objevovaly i pozitivní feedbacky od vašich šéfů a destinačních managerů. Ne vše je ale vždy růžové a tak tomu bylo i v průběhu léta. Práce animátora s sebou přináší i velké množství negativních věcí, o kterých se někteří z našich animátorů přesvědčili na vlastní kůži. Řešili jsme s vámi  přesuny z hotelu do hotelu nebo z ostrova na ostrov. Důvody byly samozřejmě různé, ale nejčastěji se jednalo o neshody se šéfanimátorem. Na našich školeních se problematice “vztah se šéfanimátorem” věnujeme, ale zažít nepříjemného šéfa na vlastní kůži je něco úplně jiného. A do budoucna i my trošičku přitvrdíme, aby jsme se co nejvíce blížili realitě a vy jste odjížděli připraveni uplně na všechno.

Na přelomu měsíců jsme za našimi animátory vyrazili osobně, konkrétně na řecký ostrov Rhodos, kde ve spolupráci s partnery AnimationPoint pracovalo více než 20 českých animátorů. Bylo úžasné sledovat animátory při práci. Radost nám dělali hlavně nováčci, kteří vycestovali poprvé a kteří se v průběhu sezóny postupně vypracovali na “hotové animátory”. Vše jsme pro vás samozřejmě zdokumentovali, takže v případě, že jste ještě neviděli náš album na Facebooku tak tady je.

Letní měsíce byly určitě náročné, ale těší nás fakt, že animátoři AnimationPoint se s nástrahami této práce skvěle poprali a až na malinké výjimky si s vrcholem letní turistické sezóny bravurně poradili.

Čekají nás poslední 2 letní animační měsíce. Počet hotelových hostů se bude postupně snižovat, někde i zaprší a animátoři to budou pomalu balit. Sami jsme zvědaví, co nám závěr sezony přinese. Nemějte strach, o všem podstatném vás budeme samozřejmě informovat.

Zatím čau!

Viktor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *