Halloween animace v Peci

Halloween animace v Peci

On 26 října, 2016, Posted by , In O AnimationPoint,O práci animátora, With No Comments

Ahoj animátoři!

Dnes tu pro vás máme trochu netradiční blog. Letní sezóna se nám pomalu blíží ke konci, poslední animátoři se ze svých letních destinací vrátí koncem října, resp. začátkem listopadu. Naše animátorky Erika a Markéta jsou již doma. Léto 2016 strávili v Řecku na ostrově Rhodos resp. poloostrově Chalkidiki. Znáte to, animátorství je jako droga – člověk jedenkrát začne a nedokáže přestat. Baby proto následující dny nebudou trávit na halloween party ale v Hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou, kde se budou starat o zábavu hotelových hostů. Ano, budou animovat!

Jaký je tedy rozdíl mezi animací v Řecku a Peci pod Sněžkou? Velký a žádný zároveň. V první řadě tady nemáme moře a teplo. Aktivity probíhají uvnitř a hotel nemá 1000 pokojů. Hosty nenajdete ležet u bazénu nebo na pláži a opalovat se ale v hotelové restauraci, sport centru nebo v přírodě v okolí hotelu. Jinak je ale vše v podstatě stejné.

Pro děti je připraven celodenní program, který je rozdělen do 3 bloků – dopoledne, odpoledne a večerní minidisco. Hotelový miniklub je skvělý! Za podobné vybavení by se nemusel stydět nejeden zahraniční hotelový komplex. Co se týče klientely, tak všudypřítomná německá klientela je samozřejmě i zde. Většinou tu ale narazíte na domácí hosty a to je jeden z největších rozdílů, se kterým se Erika a Markéta budou muset “poprat”. Animovat převážně pro české hosty není v zahraničí zcela běžné, ale v případě že to zvládáte v ruštině, němčině, angličtině a holandštině, tak přechod do animace v češtině je velmi příjemný. Pro děti bude připraven bohatý program s Halloween tematikou, jehož součástí bude výroba masek, dýňodlabání, strašidelný kvíz nebo stezka odvahy. Děti se určitě mají na co těšit!

No a co ostatní hosté Horizontu? Nudit se rozhodně nebudou. Hotel Horizont disponuje výborně vybaveným sport centrem, ve kterém si přijde na své animátorka Erika. Nebudou chybět klasické animační aktivity jako jóga, strečink, aquagym, zumba, šipky, kuželky nebo stolní tenis. A to vše od středy až do neděle.

Hotel bude téměř plný, takže animátorky se nudit rozhodně nebudou. V případě, že ještě na prodloužený víkend nemáte program a chtěli byste zažít čerstvý vzduch z Krkonoš a přitom se pobavit s našimi animátorkami, dorazte do Pece! Pokud to k nám máte daleko, buďte s námi prostředníctvím našeho Facebooku a Instagramu a samozřejmě také Facebooku Hotelu Horizont.

Užijte si Halloween!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *