Halloween animace v Peci vol. 2

Halloween animace v Peci vol. 2

On 2 listopadu, 2016, Posted by , In O AnimationPoint,O práci animátora, With No Comments

Ahoj animátoři,

ano, podobný příspěvek jste u nás na blogu viděli už minulou středu. Naše animátorky Erika a Markéta před týdnem odstartovaly Halloweenské animace v Hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou a v případě, že jste ,,minulotýdenní,, blog nezachytili, mrkněte na to, abyste byli v obraze. Dnes se totiž dozvíte jak to celé dopadlo.

Pro ty, kterým se předešlý blog nechtělo číst a skočili rovnou na tento odstavec, máme alespoň rychlé vysvětlení. Od 26.10. – 30.10. tzn. od středy do neděle jsme v Hotelu Horizont organizovali Halloweenský animační program. Do akce byly “nasazeny” naše skvělé, létem prověřené, animátorky – Erika a Markéta. Na tento ,,ultramega,, prodloužený víkend jsme se mooooooc těšili a pro malé i velké hotelové hosty jsme si na každý den připravili pořádnou porci zábavy. Jak se nám animace povedly, co na to naše animátorky, hotelový management ale především samotní hosté? To se vám pokusíme přiblížit v pár následujících větách.

Ihned po příjezdu do Pece pod Sněžkou bylo jasné, že zima v Krkonoších již klepe na dveře. Aby se hoteloví hosté nenudili a nepotulovali se v té zimě venku, museli jsme animační program připravit opravdu na úrovni. Ve středu ráno začali přijíždět první hosté, kteří si zakoupili pobytový Halloweenský balíček a do večera byl hotel naplněn skoro na 100%! To pro naši dvojici E + M znamenalo přes 300 hostů! Na dvě animátorky poměrně vysoké číslo. Ale zvládly to jedním slovem – BRAVURNĚ. A to jsme ještě skromní, aby jim nepršelo do nosánků. 🙂

Jak probíhal animační den a co všechno animátorky zažily? Kdo si myslí, že to byla pro dívky brnkačka a pohodový odpočinkový prodloužený víkend… tak ten je na velkém omylu. Animační aktivity pro děti začínaly již od 9:00, což pro animátorky znamenalo budíček někdy před 8:00. Následovala snídaně a ranní rozcvička s dětmi. Každý den se nesl ve znamení určitého tématu – Seznámení, Halloween, Karneval nebo Strašidla. Tomu odpovídaly i dětské aktivity, které dopoledne probíhaly do 12:00 a odpoledne znovu od 14:00 do 17:30. Zdobil se miniklub, vyráběly masky, objevoval hotel, cvičilo se, tančilo se, soutěžilo se. K Halloweenu neodmyslitelně patří i dlabání dýní, které bylo v tomto případě spojené s facepaintingem. Vrcholem programu byly večerní programy na pátek a sobotu. Páteční karneval, přinesl dětskou minidisco v kostýmech, soutěž o nejlepší masku a několik soutěží pro děti a jejich rodiče, v sobotu pak následovala strašidelná stezka odvahy, která vyděsila nejednu ratolest, ale i dospělé 🙂

Tak to bychom měli dětskou animaci, ale co ostatní? O to se především starala Erika. Yoga, stretching, aquagym, šipky, ping pong a kuželky měli úspěch! V sobotu pro obrovský zájem yoga dokonce na 2-krát! Hosté si každý den mohli užít 2 dopolední a 2 odpolední aktivity tak jako u moře! Erika měla na aktivitách takový fofr, že nestihla ani udělat fotky, což nám je líto, protože se s vámi nemůžeme podělit o skutečný prožitek a potvrdit naše slova. Nevadí, musíte nám prostě věřit 🙂 A ten, kdo nevěří, tak pro toho máme několik důkazů.

Animátorské duo E + M za celý pobyt sesbíralo až 28 sluníček. To znamená, že takové velké množství pokojů si při “check-outu” vybralo právě animátorky jako zaměstnance, kteří jim nejvíce zpříjemnili pobyt. Holky byly ,,Sluníčka pobytu,,.

21 liků a komentáře typu “Holky byly úžasný” pod příspěvkem na Facebooku Hotelu Horizont!

No a jak pobyt v Peci hodnotí Erika s Markétou? Jak se jim po 2 sezónách v Řecku líbilo zaanimovat si na domácí půdě?

Erika: Tyto 4 dny animace na horách byly pro mne velkou výzvou už jen z hlediska toho, že nejste u moře, nesvítí na vás sluníčko, tým je pouze o 2 lidech a veškeré aktivity probíhají uvnitř hotelu. Zároveň to pro mě byla ohromně velká zkušenost, kterou si ponesu dál do svého animačního života. S Markétou jsme byly skvěle týmově sehrané, takže spolupráce byla naprosto úžasná a to je na této práci to nejdůležitější. Hosté byli velice milí a rádi se zapojovali do aktivit, především ti nejmenší v Miniclubu a následně i dospělí na fitness a sport aktivity. A já jsem si to užívala s nimi.”

Markéta: “Animaci bez skoro nepřetržitého sluníčka a moře si z nás umí představit jenom málokdo, ale k mému překvapení je animace v Česku, konkrétně v Peci pod Sněžkou, kde jsme byly animovat spolu s Erikou, skvělou zkušeností. Náš nabitý týden obsahoval program jak pro děti, tak i pro dospělé. Vsichni se aktivně účastnili na našich aktivitách, soutěžích a večerním programu, což nás samozřejmě moc potěšilo. Samy jsme byly zvědavé jak celkový týden dopadne a až si vyzkoušíme animaci na horách a musím říct, že i taková animace má něco do sebe! Odnášíme si spouštu zážitků, nových zkušeností hlavně ohledně organizace a s pocitem fajnově stráveného týdne jako animatorky v novém prostředí, které ma své kouzlo!”

Takto na závěr nám nezbývá nic jiného,než jen poděkovat našim animátorkám za skvěle odvedenou práci. Do Hotelu Horizont se ještě vrátíme a tento druh animace si budete mít možnost vyzkoušet i vy ostatní!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *