Do destinace ve dvojici?

Do destinace ve dvojici?

On 14 února, 2015, Posted by , In O práci animátora,Rady uchazečům, With No Comments

Ahoj, dnes jsme pro vás připravili krátký, ale důležitý příspěvek. Castingy animátorů se blíží a mnozí se nás ptáte, jestli je možné vycestovat ve dvojici – se svou láskou, nejlepší kámoškou nebo dokonce s pejskem.

Šance, že vycestujete se svým známým tady je, no není to tak jednoduché, my v AnimationPoint vám to garantovat určitě nemůžeme. Vysvětlíme proč.

1. Musí vás oba dva vybrat

První a základní podmínkou je projít castingem. To znamená, že uspět musíte vy i váš “animační kolega”. Ve velkém množství případů chcete vycestovat až v červnu. Těchto pozic ale není až tak moc. Spíše se jedná o doplňování animačního týmu před TOP sezonou. Tím pádem některé hotely nebudou potřebovat 2 nebo 3 animátory, ale vystačí si jenom s jedním. Ale OK, dejme tomu, že by jsme vás na castingu vybrali oba dva.

2. Umístnění má v rukou náš partner resp. váš zaměstnavatel

A tady přichází první problém. Konkrétní umístnění má ve svých rukou náš partner resp. váš potencionální zaměstnavatel, který vás může umístit do jakéhokoli ze svých hotelů. Samozřejmě, že umístění není náhodné, zaměstnavatel ví, kdo se do jakého rezortu bude hodit. Tím chceme říct, že během castingu můžete naznačit, kde a případně s kým byste chtěli pracovat. Finální rozhodnutí je však  na vašem zaměstnavateli. 

3. Proč s největší pravděpodobností nebudete v jednom hotelu?

Předešlé body ještě nevylučují, že vás do jednoho hotelu neumístí. Tak kde je problém? Zaměstnavatelé jsou vždycky bývalí skvělí animátoři a vědí, co je k fungování animačního týmu potřebné. Tým animátorů musí být soudržný a nesmí se v něm vytvářet skupinky. Představte si, kdybyste dorazili s kámoškou z České republiky, s největší pravděpodobností byste nejvíc času trávili společně. Nebo opačně, dorazíte do destinace a tam jsou již animátoři, kteří tvoří 2 nebo 3 skupinky. Dost těžko by se vám mezi ně pronikalo. Samozřejmě, že tomu nemusí být vždycky tak, no zaměstnavatel (bývalý dlouholetý šéfanimátor) chce takovému rozdělení animačního týmu raději předejít. Především z toho důvodu vás s největší pravděpodobností společně neumístí.

4. Nebuďme tak negativní, je možné, že budete společně

S našimi zahraničními partnery máme skvělé osobní vztahy. To znamená, že když na vás vidíme, že jste zodpovědný a bezproblémový člověk, který se s partnerem v hotelu nebude jen flákat a s kámošem každý večer vymetat hotelový bar, budeme se snažit umístit vás společně. V případě, že se nám nepodaří zajistit vám místo v jednom hotelovém resortu, snažíme se vás minimálně dát do jednoho letoviska nebo na jeden ostrov.

5. Vycestujte bez kámoše!

Potřebujete vašeho nejlepšího kamaráda také v práci? Ano, víme, že nám napíšete, že jste sehrané duo, které se dokonale zná a že zaměstnat vás bude přínosem pro každý hotel. Nepřemýšleli jste nad tím, vycestovat samostatně? Je to nejlepší věc, kterou Můžete udělat! Mrkněte na 7 důvodů proč vycestovat za animátorstvím bez kámoše! 

Chci vyrazit za animátorstvím a prožít skvělé LÉTO 2020!

Registrace

(Zdroj obrázku: Natesh Ramasamy - Honeymoon Couple @ Ambre Resort, Mauritius!!! pod licencí CC 2.0.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *