Je školení animátorů povinné? A další vaše dotazy …

Je školení animátorů povinné? A další vaše dotazy …

On 9 prosince, 2015, Posted by , In Rady uchazečům, With No Comments

Na našem Facebooku informovali, že v lednu 2020, budeme pořádat naše první školení před animační sezonou 2020. Celý víkend bude probíhat nedaleko Kladna, v hotelu Astra.

Mnozí z vás se ohledně školení informujete, píšete nám, že byste se školení rádi zúčastnili a ptáte se nás na různé záležitosti týkající se školení. Rozhodli jsme se proto zodpovědět vám vaše nejčastější dotazy, a to takhle, formou blogového příspěvku.

V případě, že se zúčastním školení, mám zaručený úspěch na castingu a tím pádem práci animátora?

Hmm …. Tak tohle je asi nejčastější otázka a odpověď na ni zní – ne, úspěch na castingu zaručený nemáte. “Tak proč se potom mám školení zúčastnit?” Odpověď je jednoduchá:
Úspěch na castingu vám sice nezaručíme, ale věřte nám, budeme dělat vše pro to, abyste na castingu uspěli. A co konkrétně? Společně nasimulujeme castingovou atmosféru. Víme, co je na castingu důležité a na čem pohoří nejvíce kandidátů. Přiblížíme vám, jak se na casting připravit, jaké otázky během osobního pohovoru očekávat nebo jak se co nejlépe odprezentovat. Ukážeme vám, jak zatancovat klubový tanec i bez toho, abyste byli excelentní tanečníci. Máte rezervy v cizím jazyce? Nevadí, máme recept i na to.
Po našem školení zvládnete casting levou zadní!

Je absolvování školení před vycestováním povinné?

To není. No vycestovat za prací animátora bez školení je obrovské riziko. Chcete být přece na animátorství připraveni, že? Právě o tom je naše školení. Přiblížíme vám vše o animátorství a do destinace přijedete “ready to entertain”. Animace má i své nevýhody a “temné stránky” – a ano, i o tom bude na školení řeč. Určitě nechceme (a vy asi taky ne), abyste se ze své letní destinace vrátili předčasně, a to jen proto, že jste o animaci měli mylné představy a mysleli jste si, že je to úplná pohodička 🙂 Suma sumárum – školení povinné není, ale jeho absolvování stojí za to, což vám jistě potvrdí i animátoři, kteří se školení zúčastnili.

Jaká je cena školení a kdy budu platit?

Cena školení animátorů AnimationPoint je 2790 Kč. Málo nebo hodně? To necháme na vás. V ceně je nabitý víkendový animační program (pátek cca od 11:00 do neděle 12:00 – dokonce i v noci, ale nebojte se, vyspíte se :)). No a největší bomba je, že v ceně máte i UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ formou plné penze. Ano, čtete správně. To už přece stojí za to, ne?
Preferujeme platbu za školení dopředu převodem na náš účet. Nebereme ale stravenky, flexi pasy a naturálie typu brambory, jablka nebo pomeranče.

Neplánujete školení i na jiných místech? Pro mě je to moc daleko.

Momentálně nad jinými místy neuvažujeme. V hotelu Astra jsme pro naše školení našli skvělé zázemí. Dostatek soukromí, cvičební sál a konferenční místnost, bazén pro aquagym nebo vodní pólo, ping-pongový stůl, super podmínky pro večerní program a tak dále a tak dále. Věřte nám, místo jsme vybírali hoooodně dlouho a žádný z dalších zařízení, které se u nás dostalo do užšího výběru, nám nedokázalo poskytnout podobný servis. Do hotelu Astra je to z Prahy cca 35 – 50 minut jízdy autobusem nebo vlakem. Mimo jiné k hotelu jezdí MHD z Kladna. Takže daleko to určitě není. Vaše letní destinace bude na 100% dál 🙂

Je možné se zúčastnit školení v případě, že ještě nemám 18 let?

Ano, je to možné. Pokud se ale chystáte v sezoně 2020 vycestovat za animátorstvím, musíte mít v okamžiku vycestování 18. V praxi to znamená, že pokud máte narozeniny 31.5.2020, Můžete vycestovat od 1.6.2020.
Při školení takovou podmínku nemáme, ale zase zúčastnit se školení když máte 13 …. To zase ne 🙂

A co na závěr? Moc se na vás všechny na školení těšíme a budeme rádi, když vaše cesta za animátorstvím začne právě na lednovém školení.

Jestliže máš zájem zúčastnit se našeho školení animátorů, stačí nám napsat e-mail na chcinaskoleni@animationpoint.cz

Více info o školení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *