Duben a květen v AnimationPoint

Duben a květen v AnimationPoint

On 5 června, 2019, Posted by , In O AnimationPoint, With No Comments

Ahoj animátoři!

Po delší době vám znovu přinášíme krátké shrnutí toho, co se u nás v posledních týdnech událo. Animační sezóna se v dubnu a květnu naplno rozběhla a práce jsme měli více než dost. Snad nám tedy odpustíte delší odmlku od blogu. Pojďme se tedy společně podívat, co se u nás dělo v dubnu a květnu.

Aprílové video

V případě, že sledujete náš Youtube kanál, určitě jste viděli zkušenosti našich animátorů, které postupně publikujeme. Jejich natáčení v terénu přineslo s sebou velké množství úsměvných situací, které jsme vám přinesli v aprílovém videu. Facebook se rozhodl naše video smazat, to ale nevadí, na Youtube je stále k dispozici! Mrkněte na to, určitě se pobavíte!

Školení, školení, školení....

Školení animátorů AnimationPoint - duben 2019 web
Školení animátorů AnimationPoint - květen 2019 web
Školení animátorů Exim Tours duben 2019 web

Casting v Brně

Praha, Bratislava … Vynechat jsme nemohli ani Brno! A vyplatilo se. V Brně jsme našli kopec šikovných mladých lidí, kteří rozšířili naši AnimationPoint rodinu. Samozřejmostí byla večerní párty (fotky raději nezveřejňujeme)  🙂 

Casting animátorů AnimationPoint v Brně

Zkušenost animátorky Polly

O animátorce Polly a jejím letním dobrodružství jste si už mohli v minulosti přečíst na našem blogu. My ale víme, že máte rádi videa a proto náš animátor / školitel / střihač Sebastian připravil skvělý sestřih zkušenosti Polly z řeckého Rodosu! V případě, že jste video ještě neviděli tak honem.

Hooooodně odletů

V průběhu dubna a května odcestovalo do svých letních destinací velké množství animátorů. Animuje se na Krétě, Rhodosu, Kosu, Korfu, Zakynthosu, Mallorce, Kypru nebo v Egyptě. Jak se daří našim animátorům můžete sledovat prostřednictvím Instastories na našem profilu AnimationPoint.

A co dál?

V červnu nám nuda rozhodně nehrozí. Mimo dalších odletů do zahraničí startuje letní animační sezóna take nás v Česku. Animace zažije Pec pod Sněžkou, Máchovo jezero, Lipno a novinkou je Špindlerův Mlýn! Určitě sledujte náš Facebook a Instagram, kde každý den přidáváme novinky z našeho dění.

Viktor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *