Leden 2017 v AnimationPoint-u

Leden 2017 v AnimationPoint-u

On 6 února, 2017, Posted by , In O AnimationPoint, With No Comments

Ahoj animátoři,

je za námi první měsíc v roce 2017, který byl vážně chladný, vždyť posuďte sami. Novoroční předsevzetí vám už asi pominula, ale doufáme, že jedno vám přece jen zůstalo. Vycestovat v létě 2017 do zahraničí a pracovat jako animátor volného času! Blíží se nám naše výběrové castingy, takže když to s vaší ambicí myslíte vážně, je nejvyšší čas! Ale nepředbíhejme a pojďme si společně zrekapitulovat to, co se u nás v prvním měsíci nového roku – lednu, událo.

Vy se registrujete a my vám telefonujeme

Nic nového. Registrace na letní sezónu 2017 je spuštěna už od října 2016, ale příchod Nového roku byl pro velké množství z vás jakýmsi startovacím bodem v cestě za prací animátora. Začali jste se registrovat ve větším množství, psát nám, telefonovat nám a celkově se o svůj letní osud více zajímat. A my jsme jen rádi! Takže klidně v tom pokračujte 🙂 My se vám po vaší registraci telefonicky ozveme a společně probereme další postup v cestě za animátorstvím v letní sezóně 2017.

3000 likes!

Juhuuu, líbíme se vám již 3000-krát! Dnes je toto číslo samozřejmě o trochu vyšší, ale můžeme konstatovat, že dne 11.1.2017 jsme pokořili tuto kulatou hranici. K tomuto nás napadá jen jedno: “This is my SEN when I was small boy but now is realita”. (Pro nezainteresované doporučujeme toto VIDEO :)) Ano, 3000 fanoušků byl pro nás sen, který se stal realitou 🙂

V Peci to žije!

Určitě na Facebook stránce “Hotel Horizont Animation” sledujete, jak se daří našim animátorkám Mišce a Sandře, které animují v Hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou. V případě, že stránce jste ještě nedali svůj like, učiňte tak co nejdříve. Jinak je možné, že vám Zuckerberg zablokuje přístup k vašemu Facebook účtu.

Lednové školení animátorů …. dělej, že smrdím!

No a to nejlepší na závěr. Poslední lednový víkend se nesl v top animační atmosféře! Na programu totiž bylo naše první školení pro budoucí animátory před letní sezónou 2017. Společně s našimi 16 účastníky…., pardon, po školení už animátory jsme si víkend neuvěřitelně užili! Smradlavá Sněhurka, sexy Dallas nebo Deutsche Tarzan – tak to jsou jen některé z higlihtů našeho školení. Určitě se podívejte na naše fotky ze školení, které jsou k dispozici na Facebooku AnimationPoint. Držíte se pořekadla – “lepší 1-krát zažít než 100-krát vidět”? Super! Právě pro vás organizujeme naše další školení, které se uskuteční již v průběhu prodlouženého víkendu 17.2. – 19.2.2017, opět v hotelu Astra v Srbech u Kladna. A bezprostředně po únorovém školení následují naše 2 velké výběrové castingy!

Budeme se na vás těšit, buďto na školení nebo castingu!

Užijte si únor

Viktor

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *