Leden 2016 v AnimationPoint-u

Leden 2016 v AnimationPoint-u

On 3 února, 2016, Posted by , In O AnimationPoint, With No Comments

Ahoj!

Možná jste si to ani neuvědomili, ale v pondělí jsme se přehoupli už do druhého měsíce nového roku 2016! V AnimationPoint jsme se rozhodli, že vás na přelomu měsíců budeme pravidelně informovat, co se u nás v tom předchozím událo a vždy vám prozradíme, co chystáme v tom následujícím.

Nástup do nového roku 2016 proběhl u nás velmi rychle. Už 2. ledna jsme se přestěhovali do naší nové kanceláře na pražské Palmovce. Od tohoto dne nás můžete najít na náměstí Dr. Václava Holého 16 v Praze. Do našeho týmu přibyla okamžitě po novém roce Markéta, o které jste si mohli přečíst i příspěvek na našem blogu. Věřím, že jste již měli tu čest si s Markétou přes telefon nebo Skype pokecat, případně vyměnit e-mail.

Začátkem ledna jsme pro vás vybrali hotel, ve kterém budeme organizovat naše letošní castingy. Výborná dopravní dostupnost, krásný a prostorný konferenční sál a super káva byla fakta, které nás přesvědčili, že Hotel Jurys Inn v Praze je tím správným místem. Věříme, že vám toto hezké místo přinese štěstí na našich výběrových castinzích.

Přesně v polovině měsíce přišlo na řadu naše první animační školení v roce 2016! Premiérově jsme s našimi budoucími animátory zavítali do hotelu Astra v Srbech, který leží cca 5 km od Kladna. Školení bylo jedním slovem SUPER, jako ze sna! Mnoho z nás si na školení proto opakovalo větu “This is my SEN”! (mrkni na video pro vysvětlení :)) Klidně se podívejte na fotky ze školení. Na školení se nám představil i náš nový školitel Michal alias Big Mike (čti Bik Majk), kterého jste jako animátora mohli v posledních sezónách vidět na ostrovech Rhodos, Tenerife nebo Gran Canaria.

Váš zájem o školení předčil naše očekávání a tak jsme se bezprostředně po lednovém školení pustili do organizace dalšího školení! A výsledek? Budeme se na vás těšit na dalším školení v termínu 19.2. – 21.2., opět v hotelu Astra.

No a závěr měsíce? Ten se nesl v pohodové atmosféře. Poslední lednovou sobotu jsme si s některými s našich animátorů trošku vyhodili z kopýtka v skvělém Freeride baru v Praze.

A co nám přinese další měsíc? Ano, tušíte správně. Hlavním bodem bude bezpochyby náš casting, který organizujeme v poslední únorovou sobotu 27.2.! Ve spolupráci s naším řeckým partnerem budete mít možnost získat práci animátora v destinacích jako Řecko a Kypr. Castingu bude samozřejmě předcházet již zmíněné školení.

Přejeme všem fajn únor, a vidíme se na castinzích a školení!

Viktor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *