Vítej v AnimationPoint Markéto!

Vítej v AnimationPoint Markéto!

On 13 ledna, 2016, Posted by , In O AnimationPoint, With No Comments

Vítej v AnimationPoint Markéto!

Dnes vám představíme naši posilu v týmu AnimationPoint, která od začátku roku 2016 působí u nás v kanceláři na pražské Palmovce – Markétu!

Těm, kteří nás již nějakou dobu sledují, určitě neunikl fakt, že Markéta strávila léto 2015 na řeckém ostrově Rhodos jako dětská animátorka. O své dojmy a zkušenosti se s námi podělila i v tomto videu.

Hlavním úkolem Markéty je komunikace s vámi – budoucími animátory AnimationPoint! Proto, když na displeji vašeho mobilního telefonu uvidíte telefonní číslo 776 877 069, zvedněte to, volá vám totiž Markéta 🙂 Na základě vámi vyplněného registračního formuláře vám přiblíží, jak to u nás s animátorstvím chodí a vysvětlí vám vše podstatné o našich castinzích a školeních. S Markétou můžete taky komunikovat formou e-mailu, klidně ji napište na marketa@animationpoint.cz.

V případě, že se vám Markéta líbí a chcete ji potkat osobně, neváhejte a přijďte nás navštívit. Najdete nás na pražské Palmovce (cca 4 minuty chůzí od stanice metra a zastávky autobusu a tramvaje), na adrese náměstí Dr. Václava Holého 16. Pokud se bojíte, že se ztratíte, mrkněte na mapu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *