Prosinec 2016 v AnimationPoint-u

Prosinec 2016 v AnimationPoint-u

On 5 ledna, 2017, Posted by , In O AnimationPoint, With No Comments

Ahoj animátoři,

je tu rok 2017 ale určitě se ještě při psaní dnešního datumu spletete a jako rok napíšete 2016 😀 Do roku 2016 se dnes vrátíme i my. Už tradičně si zrekapitulujeme, co se u nás v posledním měsíci událo. Rozhodně jsme se nenudili, a to především v první polovině měsíce. Jaký byl tedy prosinec v AnimationPoint-u?

YES – termíny castingů 2017!

Vy, kteří pravidelně sledujete náš Facebook a web to už určitě dávno víte. Na začátku měsíce jsme konečně vypustili na světlo světa termíny našich dvou castingů, které budeme před letní sezónou 2017 organizovat. Tak jako loni, znovu se bude jednat o poslední únorovou a první březnovou sobotu, tedy a termíny 25.2. a 4.3.. Castingy se budou odehrávat opět v hotelu Jurys Inn v Praze. V případě, že byste se jednoho z castingů rádi zúčastnili, podívejte se na podrobnosti a následně nám napište e-mail na chcinacasting@animationpoint.cz. Kapacita je omezená, proto s přihlášením dlouho neváhejte 🙂

Školení v lednu a únoru

Už koncem ledna budeme pořádat naše první předsezónní školení animátorů. To už dávno víte. No v prosinci jsme se rozhodli, že další školení bude již v únoru! Znovu se jedná o prodloužený víkend v Hotelu Astra v Srbech u Kladna, konkrétně o termín 17.2. – 19.2.2017. Platí to, co při castinzích – kapacita je omezená, proto s přihlášením dlouho neváhejte 🙂

Novinky ve Španělsku

Druhý prosincový týden byl pro nás docela radostný! Podařilo se nám pro vás zajistit nové animační pozice ve Španělsku. Detailní informace najdete již brzy na našem webu. Předběžně prozradíme jen to, že se jedná o práci na Kanárských a Baleárských ostrovech. Hledáme především animátory se znalostí německého jazyka ale na své si přijdou i “čistí” angličtinári.

Zimní animační sezóna v Peci začala

A našim animátorkam se vede skvěle! V druhé polovině prosince se naše animátorky Miška a Sandra vydali do Pece pod Sněžkou. Nechystají se ale na výstup na Sněžku. Až do konce března budou holky animovat v Hotelu Horizont! Miška a Sandra mají v Horizontu na starosti dětské, sportovní a fitness animační aktivity. Není to sice letní animace u moře, ale animovat v krásném zimním prostředí Krkonoš má také své kouzlo. Konec konců, můžete se o tom přesvědčit sami, a to na FB stránce “Hotel Horizont Animation”, kde holky pravidelně přidávají novinky z animačního dění v Horizontu.

Takže dorazte na casting a školení, vycestujte do Španělska a sledujte holky v Peci! A takto na závěr vám z AnimationPoint přejeme úspěšný rok 2017 plný animátorství.

Viktor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *