Registrační formulář nám hodně napoví. Jaké chyby v nich děláte?

Registrační formulář nám hodně napoví. Jaké chyby v nich děláte?

On 22 prosince, 2014, Posted by , In Rady uchazečům, With No Comments

Registrační formulář nám hodně napoví. Jaké chyby v nich děláte?

1. Špatná fotka

Ano, uvědomujeme si, že po vás chceme fotku celé postavy stejně tak jsme si vědomí faktu, že se ucházíte o práci animátorky nebo animátora a ne o job v officu. I tak si dejte na své fotce alespoň trochu záležet. Určitě neposílejte fotku na snowboardu a navíc v helmě s velkými lyžařskými brýlemi (možná máte hezkou bundu, ale my potřebujeme vidět vás). Stejně tak vám při focení se o zrcadlo doporučujeme vypnout blesk. Další faily? Podívejte se na 13 typů fotek, které raději nezasílejte. Když přikládáte své foto, prostě myslete na to, že právě fotografie je to, co vás reprezentuje. Nikdy nevíte, jestli si jenom špatnou fotografií nezničíte šanci získat práci.

 

2. Ach, ten pravopis

Nikdo není dokonalý a každý dělá chyby. No v případě, že se u nás ucházíte o práci anymátora, protože si chcete zdokonaliď cyzý jazik, asi bude něco špatně. Před odesláním registračního formuláře nebo životopisu, si ho pro jistotu minimálně ještě jednou přečtěte, předejdete tím zbytečným chybám. Máte problém s gramatikou obecně? Máme pro vás skvělý hack – nainstalujte si do prohlížeče nástroj Grammarly, který celý text odkontroluje za vás.

Pravopis

3. “Dětský” e-mail

Zas a znova bereme v potaz, že se jedná o animátorství tzn. zábavný a veselý job. No i animátor musí být zodpovědný profesionál. K tomu patří i e-mail hodný dospělého člověka, který je složený z jména a příjmení resp. z jejich různých kombinací. Na druhé straně nás každý den aspoň trochu pobavíte s e-mailovými adresami typu bouchac@seznam.cz, nejlepsikalic@post.cz, arabela2@gmail.com apod. 🙂

4. Sdělte nám o sobě víc

V našem registračním formuláři najdete i prostor pro vás. Není povinný, ale velmi neradi vidíme, když ho necháváte prázdný. Právě to je to místo, kde se můžete odlišit od ostatních uchazečů, vyzdvihnout své silné stránky a napsat důvody proč se ucházíte o animátorství. Každý jeden registrační formulář si přečteme a věřte nám, že hezky vyplněný “Prostor pro tebe” vám automaticky zaručí velký plusový bod!

5. Chybné kontaktní údaje

Stává se, že do registračních formulářů napíšete číslo, na které se nedá dovolat nebo e-mail který neexistuje. Ve většině případů nakonec správný kontakt společnými silami vypátráme, ale není to vždy jednoduché. Proto doporučujeme vyplňovat kontaktní údaje, především e-mail a telefonický kontakt pozorně.

Nobody is perfect

Chyby dělá každý, i my…

Registrační formulář nelze odeslat

Občas se to stane. V takovém případě stačí poslat životopis na adresu registracenefunguje@animationpoint.cz a my vás následně budeme kontaktovat. 

Chci vyrazit za animátorstvím a prožít skvělé LÉTO 2020!

Registrace

 (zdroj obrázku: Herman Yung - Mistake, pod licencí CC 2.0.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *