Zaří a říjen 2016 v AnimationPoint-u

Zaří a říjen 2016 v AnimationPoint-u

On 16 listopadu, 2016, Posted by , In O AnimationPoint, With No Comments

Ahoj animátoři,

hlásíme se vám znovu s naším pravidelným reportem. S příchodem dlouhých zimních večerů ožívá i náš blog a my vám dnes znovu přinášíme shrnutí toho podstatného, co se u nás v posledních týdnech událo. Nebylo toho určitě málo, tak pojďme se do toho pustit. Jaké byly září a říjen v AnimationPoint-u?

Flying hooome

Poslední 2 měsíce byly pro nás ale i pro velkou část našich animátorů tak trochu poklidnější. Léto a s ním i animační sezóna se postupně blížilo ke svému konci. Od poloviny až do konce září přišla pro většinu animátorů AnimationPoint konečná. Návrat do Česka znamenal tvrdou realitu. Konec hotelovým snídaním, frappéčku v pauze na baru, ale především ta ZIMA! Aklimatizace asi nebyla jednoduchá, ale určitě jste to parádně zvládli. Do konce října jsme vás téměř všechny měli doma a nás těší fakt, že drtivá většina z vás si z animačního léta 2016 přinesla super zážitky a obrovské množství nových zkušeností! Nyní zbývá jen jediné – přečkat tu hroznou zimu a odpočítávat dny do léta 2017 🙂

15.10. – Sezóna 2017 odstartována

Možná se vám to zdá neuvěřitelné, ale ano, už teď myslíme na další léto. A nejsme jediní. Důkazem toho je i velké množství registračních formulářů, které nám neustále posíláte. A my jsme velmi rádi! Od poloviny října jsme je začali aktivně zpracovávat a postupně jsme vás začali telefonicky kontaktovat. Pokud jsme vám ještě nezavolali, nemějte strach, určitě se ozveme. Do našeho úvodního lednového školení a prvního castingu je ještě dost času, ale i tak bychom vás o všem podstatném rádi informovali v co možná nejkratší době po registraci – proto vám voláme 🙂

Školení listopad? Zrušeno! Svatba.

Pozornému animačnímu oku neunikla zpráva o školení, které jsme pro vás připravovali na víkend 25.11. – 27.11.2016. První várku přihlášených jsme, ale museli zklamat. Školení nám narušila neplánovaná událost, která se v sobotu, 26.11. bude odehrávat v Hotelu Astra, kde již nějaký ten pátek školíme naše animátory – SVATBA! Ne, nežení se Big Mike a už vůbec ne naše Markéta 🙂 potažmo ani žádný jiný z našich animátorů. Jiný předvánoční termín jsme pro vás již bohužel nedokázali zajistit a tak se společně vidíme až v lednu, konkrétně od pátku 27.1. do neděle 29.1. Nebojte se, to je za chvilku. No a novomanželům přejeme, aby se na svatbě zabavili minimálně tak dobře jako se my bavíme na našich školeních.

Vrchol podzimu – Halloween v Peci

Ano, zase se vracíme k této události. Ale slibujeme, že už naposledy. V průběhu podzimních prázdnin si naše 2 animátorky Erika a Markéta vyzkoušely animátorství v Peci pod Sněžkou, konkrétně v Hotelu Horizont ****. Něco jste si o tom již mohli přečíst v našich předešlých blogových příspěvcích. Vy, kteří jste to nestihli, mrkněte na Halloween animace vol.1 a Halloween animace vol.2. 🙂 Pokud na to nemáte moc náladu tak se vůbec nezlobíme, ale věřte, že přicházíte o hodně. Do Hotelu Horizont se totiž vrátíme i v průběhu zimní sezóny, a tak vás pravidelně budeme zásobovat s animačními novinkami z tohoto skvělého místa. Ale přece je tu ještě jedna novinka, která se váže k Halloweenskemu animačnímu programu v Horizontu. Před nedávnem nám do AnimationPoint-u dorazil pěkný dopis a my se vám musíme pochválit. Vybíráme tedy tu část, která nás faaaakt potěšila:

“Chtěl bych Vám poděkovat za profesionální přístup nejen Váš, ale i animátorek. Jak Erika, tak Markéta byly velmi akční, kreativní a nejen děti, ale i rodiče z nich byli nadšeni. Udělali jste našim hostům i nám velkou radost a celý náš tým včetně mě, se doposud těšíme na další spolupráci.” Takto krásně se o animačních službách od AnimationPoint vyjádřil p. Bednář, ředitel obchodu a marketingu v Hotelu Horizont. Od 20.12. jsme v hotelu zase a už teď se mooooc těšíme.

A co na závěr? Vzkaz od BigMika: NEZMRZNĚTE!

Viktor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *