Zkušenosti animátorů

Zkušenosti animátorů

Jak hodnotí tuto skvělou práci animátoři, kteří již v zahraničí pracovali?

HOME
Sarah Jako animátorka pracovala na ostrovec KORFU a KRÉTA

Musíte se naučit vycházet s každým typem člověka ať je to úžasná osoba, nebo psychopat. Budete v týmu lidí a budete se to muset naučit ovládat. Budete s těmi lidmi trávit celý ale doslova celý čas. Ať už tři měsíce nebo půl roku. Tak či tak, se tohle naučíte. A tohle je zkušenost k nezaplacení, protože potom dokážete vycházet i s mimozemšťanama. Já jsem byla v týmu 15 lidí a bylo to opravdu těžké. Ale k čemu dělat lehké věci, které vám nic nedají, než zkusit tu výzvu a překonat ji?

HOME
Erika Jako animátorka pracovala na ostrově KOS

Pracovala jsem na řeckém ostrově Kos po dobu 4 měsíců. Byla jsem v šesti členném týmu. Jak jsem již zmiňovala, pracovala jsem v Miniclubu, který byl pro děti od 3 – 15 let a scházeli se zde děti skutečně z celé Evropy. Práce v Miniclubu byla úžasná už kvůli dětem, které mi dodávali energii a občas i inspiraci na vytváření dalších her. S prací v Miniclubu souvisela i večerní diskotéka pro děti, kterou jsem uváděla. Díky tomuto jsem se naučila pracovat s mikrofonem, což patří velký dík mé šéf animátorce. Co se týče začátků, neměla jsem nějak velké problémy.

HOME
Maruška Jako animátorka pracovala na ostrově KRÉTA

Samozřejmě že začátky byly nejtěžší, jelikož člověk se musí naučit a podřídit plno novým věcem. At už mluvit cizím jazykem, naučit se novému režimu, stylu, novým aktivitám, tak i trénování ve svých volných přestávkách nebo v noci. Ovšem tohle jsou typické začátky. Začátky čehokoliv. Jelikož vždycky, když chceš s něčím novým začít, tak hold musíš zatnout zuby a obětovat více času pro to. Přesto jsem na to byla,.. a možná že i víc než připravená díky školení od AnimationPoint, za což jim obratem ještě jednou chci poděkovat.

HOME
Honza jako animátor pracoval na ostrově RODOS

Práce animátora není jen o pracovním nasazení, ale i o spoustě skvělých věcech. Upřímně bych vám všem chtěl říct, že léto 2016 je pro mě létem, na které nikdy nezapomenu. Díky všem lidem v AnimationPoint a jejich řecké partnerské společnosti, jsem se ocitl na místě, odkud jsem si přivezl neskutečné znalosti, zlepšení ruštiny a angličtiny. Skvělé zážitky ze svých days off, kdy jsme s ostatními procestovali celý Rodos od severu až k jihu, zkušenosti s prací v mezinárodním kolektivu lidí, odkud jsem si přivezl minimálně dvě dlouhodobé přátelství.

HOME
Matej jako animátor pracoval v TURECKU

Ještě během školy jsem uvažoval nad prací v zahraničí, ale nikdy jsem nevěděl, co přesně bych vyzkoušel. Jednou jsem potkal kamaráda, který v létě pracoval jako animátor a jeho zážitky mě oslovily natolik, že jsem se rozhodl animátorství vyzkoušet. Jako animátor jsem pracoval dvě léta v Turecku a dosud to patří mezi mé nejlepší zážitky v životě. Určitě to doporučuji každému. Jednoduše, ten kdo nevyzkoušel, nepochopí.

HOME
Zuzana jako animátorka pracovala na MALLORCE a v ANDALUZII

Již během prvního ročníku VŠ jsem zatoužila vycestovat do zahraničí. Chtěla jsem se osamostatnit, získat nové zážitky, zdokonalit se v cizích jazycích a poznat nové lidi. Práce animátora na to byla jako stvořená, jelikož jsem se po ukončení sezóny mohla opět vrátit do bezstarostného studentského života. Jako animátorka jsem odpracovala 3 sezóny a byla to moje nejkrásnější léta plná nepopsatelných zážitků. Poznala jsem mnoho lidí z různých zemí světa, měla jsem možnost pochopit jejich kulturu, jejich zvyky. Díky animátorství jsem získala nové přátele, a to na celý život. Naučila jsem se tvrdě pracovat a přitom si užívat života plnými doušky.

HOME
Ivo jako animátor pracoval na ostrově KORFU

Chtěl jsem prožít léto jinak, užít si ho a přitom si vydělat nějaké peníze. Pak přišla kamarádka, že se chystá konkurz animátorů. Neváhal jsem a šel jsem to zkusit. Po zábavném pohovoru jsem dostal nabídku pracovat celé léto na Korfu v animačním týmu. Celé dny jsem bavil lidi, připravoval program, ať už denní nebo večerní. Dny ubíhaly velmi rychle, protože jsem dělal práci, která mě neskutečně bavila. Poznal jsem skvělé lidi, se kterými jsem v kontaktu dodnes. Zlepšil jsem si angličtinu a hlavně jsem načerpal velké množství energie, i přesto, že jsem pracoval 6 dní v týdnu. Vydělal jsem si peníze

HOME
Martina jako animátorka pracovala v ITÁLII

Práce animátora je jeden velký kolotoč. Celou sezonu se potkáváte s novými lidmi, pracujete v mezinárodním týmu, tvoříte atmosféru, program a show pro návštěvníky, pro které se díky vám stane dovolená nezapomenutelným zážitkem. Animátoři si často odnáší výborné zkušenosti s prací v týmu, s klienty různých národností, kultur a především obohacení do budoucího života díky novým přátelstvím a novým zkušenostem.

HOME
Janka jako animátorka pracovala na ostrovech KORFU a KRÉTA

Animátorství bylo pro mě úžasně strávené aktivní léto v krásném prostředí se super lidmi. Přineslo mi to hodně přátel z různých částí světa, se kterými jsem dodnes v kontaktu. Poznala jsem nové kultury, procestovala celé řecké ostrovy, na kterých jsem byla, ochutnala všechny místní speciality a zlepšila si angličtinu i němčinu.